TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 68 - 63 Oyak Renault (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: Galatasaray-Oyak.R(Rekora davet)

sabırsızlıkla bekliyoruz bu maçı inşallah 2 bin civarı seyircinin yanı sıra galibiyetle ayrılırız salondan.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
sabırsızlıkla bekliyoruz bu maçı inşallah 2 bin civarı seyircinin yanı sıra galibiyetle ayrılırız salondan.

2bin seyirci çok az.Ben Galatasaray taraftarının o salonun en az yarısını dolduracağına inanıyorum.

Arkadaşlar, çok güzel bir kalabalık olacak herkes emin olsun, vede kalabalık bir şekilde maça iştirak etsin!
Yönetim bize destek olsaydı, o salon full bile çekerdi.

Fenerbahçe maçında; midelerden gelen gurultular duyuluyordu. Aşağı yukarı öyle olur.

olucaz olucaz kaç kişi olursak olalımm oraya gelen taraftarlar 12 bin kişilik tezahurat yapıp takımını yurekten destekleyecek. Gelen gelmeyen tüm arkadaşların canları sağolsun ama lutfen bahaneler üretmeyelim. Biz orada Eyüp abinin dediği gibi güzel bir kalabalık olacağız...

Hazırlık maçlarında bitirdi heralde cezasını.

Jasaitis ve Wilkinson'ın katılımıyla tam kadro izleriz umarım takımımızı.

Ünsal Y.' Alıntı:
Fenerbahçe maçında; midelerden gelen gurultular duyuluyordu. Aşağı yukarı öyle olur.
Bir sosislisine girerim iddaa'ya, 2000 kişi olacak en az.

Maç sırasında yolda olacağım için sevgili arkadaşlarımdan mesaj ile ara ara skor yollamalarını bekliyorum.

Sevenlerimizi göreceğiz bakalım. :)

2 Milyon'dan Fazla Facebook'ta üyesi var Galatasaray Sayfasının ve bu maç'ın tanıtımı 2 milyon Galatasaraylıya gitti buna rağmen 2 bin mi ? Şaşılacak birşey değil tabi çünkü malasef orada 10 milyon'da olsa üye sayısı bu tür organizasyonlara ilgi göstermiyor insanlar

Burak Barut' Alıntı:
2000 mi ?
Rekor 2000 mi abi yahu, 10000 binden aşağısı yönetime armağan olsun.
Yönetime rağmen 2000 iyi rakam!
Malesefe rekorun gerçekleşmesine engel oldular!

Arkadaşlar Galatasaray'ın kemik bir basketbol seyircisi var, onlar her halükarda gelir, ayrıca 3 aydır bu maç için duyuru yapıyoruz, bir çok insanda bunun gazıyla gelir.
Bütün olumsuzluklara rağmen 2000 geçeceğimizden en ufak şüphem yok!

Burası Galatasaray panik yok! Tek top yerden:)

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
2 Milyon'dan Fazla Facebook'ta üyesi var Galatasaray Sayfasının ve bu maç'ın tanıtımı 2 milyon Galatasaraylıya gitti buna rağmen 2 bin mi ? Şaşılacak birşey değil tabi çünkü malasef orada 10 milyon'da olsa üye sayısı bu tür organizasyonlara ilgi göstermiyor insanlar

Yahu Umut Bey'e teşekkürler gerekli desteği veriyor ama çağrılara yazılan mesajlar da gerçeği gösteriyor. Yanındayız, En Büyük Cimbom, Her Zaman Her Yerde..., vs. O yazanların kaçı basketbol maçına gitmiş, kaçı futbol maçına gitmiş bilemiyorum. Sinemayı maça tercih edebilenlerdir çoğu.

Yine de Umut Bey'e teşekkürler.

Kerem alakasız yazılar var ama geleceğim diyen insanlarda çok.

Abi zaten sanal davetin yanındayım, sanaldan yaoarım bütün duyuruları da. Hele bu kadar yoğun bir sayfadan yapılmasına da sevindim. Benim demek istediğim üye sayısına, yorumlara vs. göre çok kişi gelecek diye düşünmemek gerekir. Mutlaka gelecektir çok kişi, ben de 2000 kişi gelebilir diyorum mesela.

Kerem aslında bizimde bu duyuruların altına bol bol yorum eklememiz lazım!
Belki o zaman saçma sapan yazılar azalır!

Galatasaray'lı A.İpekçi'nin adını taşıyan salona Galatasaray'lılar geliyor!