TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 68 - 63 Oyak Renault (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: Galatasaray 68 - 63 Oyak Renault

Abdi ipekçiyi gecen sene kullanan takımın ligdeki efes telekom bjk ve bizim maçları çıkar diğer takımlarla oynadığı maçlardaki taraftar sayısını topla yinede bir oyak maçındaki bizim taraftarın sayısına ulaşamıyor..bence tribünde okadar eleştirilecek bir durum yoktu..

Sezonun ilk maçı onu da göz önünde bulundurmak lazım. Haftanın ilk günü, iş çıkışı falan diye hep olumsuzluklar konuşuluyor ama sezonun ilk maçı olmasının getirdiği bi avantaj da var yani onu da düşünmek lazım.

Saadet Unal' Alıntı:
Salonda yaklaşık 1500 taraftar varmış.. Valla haftanın ilk gününe göre müthiş olmuş taraftar sayısı..

Kim diyosa 1500 ağır yalan söylüyor baştan söyliyim. En fazla 500 kişi vardı. O da en fazla.

Neyse sezon sonu o 500ün de sonundan bi sıfır atarız 50 kişi omuz omuza yaparız.

Asıl ağır yalanı salonda 500 kişi var diyen söylüyor!

Semih Abi,senin maçı nereden izlediğin hakkında bir bilgim yok ama Eyüp Abi maçıı karşı tribünden izledi.Yani kaç kişinin olduğu hakkında en iyi fikir belirtecek kişi Eyüp Abi'ydi.

Onu da geçtim neyin tartışmasını yapıyoruz.Rakibimiz pazartesi günü Oyak'la yapsın bakalım maç,200 kişi olur mu o salonda?

Taraftar sayısına niye bu kadar takıldınız ki, burada gereken çalışma yapıldı insanların ellerinden geldiğince. Gerisi pekte önemli değil, takımın durumu önemli olan..

Sezona galibiyet ile başlamak güzel bir olay. Ancak daha rahat kazanacağımız bir maçı hiç yoktan sıkıntıya sokmamız da bizim adımıza kötü bir özellik. Zira bu sene başından beri oynadığımız maçlarda ara ara kendini gösterdi. Eğer bu sorunu üst düzey takımlara karşı yaşarsak sonuç daha farklı olabilir. Bu yüzden tempoyu düşürürken dengeli oynamayı bilmeliyiz. Ve tempoyu düşürmek adına sistem dışına çıkmayı bırakmalıyız.

Maç adına en olumlu şeylerden biri Cemal'in performansı. 13 sayısının yanında 6 asisti dikkat çekiyor. Bu sene şu rotasyonda ciddi süreler bulacaktır. Ve onun kariyeri adına çok önemli bir sene olacak. Umarım bunu iyi kullanır.

Ayrıca Rancik'in performansını istikrarlı bir biçimde devam ettirmesi de iyi.

Semih Ural' Alıntı:
[quote="Saadet Unal":34vwxlt5]Salonda yaklaşık 1500 taraftar varmış.. Valla haftanın ilk gününe göre müthiş olmuş taraftar sayısı..

Kim diyosa 1500 ağır yalan söylüyor baştan söyliyim. En fazla 500 kişi vardı. O da en fazla.

Neyse sezon sonu o 500ün de sonundan bi sıfır atarız 50 kişi omuz omuza yaparız.[/quote:34vwxlt5]

Neyin sidik yarışını yapıyoruz?

salonda maç içinde hem karşıdan hemde farklı yerlerden tribünlere baktım en az 1000 kişi vardı!

Bu kadar çabuk hakaret etmenin manasını anlayabilmış değilim..

Ben Oyak maçına kaç tane bilet satıldığını biliyorum, herkes biletle girdi çünkü, ve bu rakam 1000 rakamına çok yakın!
Davetiyeler vs.... ile salonda 1000 den fazla insan olduğu aşikar.

Burada meczupluk yapmanın manası yok!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Ben Oyak maçına kaç tane bilet satıldığını biliyorum, herkes biletle girdi çünkü, ve bu rakam 1000 rakamına çok yakın!

Yapma Eyüp ne 1000 kişi hadi biz körüz kameralardamı kör,taraftar vardı ama 1000 kişi yoktu olsa.olsa 850 ile 950 kişi arası.

Bu yazıyı sırf sana gıcıklık olsun diye yazdığımı tahmin etmişsindir,umarım.Milleti galeyana getir sonrada ben gazladım de yakışıyormu sana BOMBACI

Maçtaki taraftar sayısı şöyle böyle ama günü ve saati sakat. Pazartesi günü olmasıyla beraber benim gibi bir çok öğrenci arkadaşımız gelemedi. Bu sayı artacaktır bence.

Tribünlerde her zaman ki gibi saçmalamalar vardı. En çok fenerbahçe'ye laf söylenmemesini istiyordum. Tabi bu boş bir umut. Adamlar orada ter döküyorlar, oyunlarıı oynuyorlar, bizim taraftarda destek vereceğine haftasonundaki futbol maçına gönderme yapıyorlar.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1mm4exhp]Ben Oyak maçına kaç tane bilet satıldığını biliyorum, herkes biletle girdi çünkü, ve bu rakam 1000 rakamına çok yakın!

Yapma Eyüp ne 1000 kişi hadi biz körüz kameralardamı kör,taraftar vardı ama 1000 kişi yoktu olsa.olsa 850 ile 950 kişi arası.

Bu yazıyı sırf sana gıcıklık olsun diye yazdığımı tahmin etmişsindir,umarım.Milleti galeyana getir sonrada ben gazladım de yakışıyormu sana BOMBACI[/quote:1mm4exhp]

KAMERALARIN KÖR OLDUĞU KESİN:) Bilmeyenler için söyleyeyim, ipekçide her zaman kameralar karşı şeref tribününün üstünden yayın yaparken bu sene taraftarın olduğu tribünden yayın yapıyor böyle olunca ne taraftarı nede pankartları görebiliyorsunuz..

Taraftar her zamanki yerinde..

Artık maça dönsek 1500 değil 1000 oldu mu.:)

Maçı kazanmışız Pazartesi 20:00 olmasına rağmen bu kadar insan geldi.
Niye bunu diyorum cunku oncelikle mac oyak macı idi onemsiz bir mac yani.
Sonra hafta ici idi. Daha sonra 20:00 gibi bir saatti. İnsanların ertesi gun
is veya okulları varken gelindi.

Maca donersek Washington oyle sacma hareketler yapmasa mac 5 sayı
degil 15 sayı fark ile biterdi. Ama yine de yendik mutluyuz. Darısı Kepez
macına.!

gun ve saat kombinasyonu o kadar kotuydu ki maca gelmeyi cok istedigim halde gelemedim

Maçta 1000 kişiden az vardı. Çok da önemli değil , taş çatlasa 1000 olurdu zaten pazartesi akşamı.

Galibiyet serisi yakalarsak seyirci sayımız artar. Tersi durumda önemli maçlar haricinde 500 civarı bir seyirci gelir.