TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 71 - 53 Erdemir

Re: TBL 1.Hafta | Galatasaray ? Erdemirspor

tbf programı açıkladı mı? katılacağım kazanacağız :D
Onur Yavuzu :p bir haftalığına İstanbula transfer etmek istiyorum. :)
Erdemir,Ankaragücü,Fenerbahçe(cumhurbaşkanlığı+kadıköy)
Haldun Üstünel devreye girsin Onur Yavuz gsbasket Ankarayı İstanbula getirsin. :p Onur Abi(bazılarının deyimiyle Mr.Yavuz) bekleriz.

fb ve efes çarsamba akşam cumhurbaskanlıgı oynayacakları için,onların maçını pazara koyup bizimkini cumartesiye koyabiliriler

arkadaşlar ankette bi sorun mu var ben işaretliyorum oy ver diyorum hatalı tekrar gönder diyo neden acaba?
daha önce oy da vermedim...

Ayhan Çelebi' Alıntı:
arkadaşlar ankette bi sorun mu var ben işaretliyorum oy ver diyorum hatalı tekrar gönder diyo neden acaba?
daha önce oy da vermedim...
Evet, ankette teknik bir sorun var ve Uğur ilgileniyor. Ancak öncelik farklı sorunlarda olduğu için biraz zamana ihtiyacı var.

biri bana taksimden tam salonun onune nasl gelirim mactan sonra nasil geri donecegimi soyleyebilir mi simdiden sagolun .

Saim Karakuzu' Alıntı:
biri bana taksimden tam salonun onune nasl gelirim mactan sonra nasil geri donecegimi soyleyebilir mi simdiden sagolun .

Taksim'den metroyla Mecidiyeköy'e geçip ordan metrobüsle Z.burnu'na gelip minibüse binip salonun önünde inebilirsiniz 3 sefer oldu ama:), daha kısa vardır mutlaka:=)

Re: TBL | Galatasaray-Erdemirspor | Pazar 14:00 @Abdi İpekçi

Abilerimizden birisi işe el atsada kararlaştırsak salon dışında nerede buluşacağımızı vs. :)

pazar gelemeyecegim cumartesi olmasini cok istemistim maclar spormaxte mi ayrica shumpert shipp ve taylor oynayabilecek mi bir de shumpert Turk oldu mu ?

Saim Karakuzu' Alıntı:
pazar gelemeyecegim cumartesi olmasini cok istemistim maclar spormaxte mi ayrica shumpert shipp ve taylor oynayabilecek mi bir de shumpert Turk oldu mu ?

maça gelemeyecekler, maç saatinde tek tek tüm kanallara baksınlar.. ligin başlamasına 2 gün var ve yayıncı kuruluş belli değil.. Belliyse de kamuoyunun haberi yok.. Kupada da böyler olmuştu.. Utanılacak bir durum.

Bırakın yayını falan ya gelin salona :)

Saim abi sen hariç özel bi nedenin var sanırım :))

14:00 çok geç yahu, maç bitimi 16:00 u bulur sonra oradan çık kıtalararsı yolculukla evine git derken iyice geç olacak, o yüzden Erdemir maçında takımımızın yanında olamayacağım malesef!

14.00 çok erken diye laf ediyorum da , daha geç olsa akşam maç var nasıl yetişicez diye laf ederim :p Anladım ki federasyon napsa bana yaranamaz :p
Şansıma küsüp oturuyorum !