TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 71 - 53 Erdemir

Re: TBL | Galatasaray-Erdemirspor | Pazar 14:00 @Abdi İpekçi

14:00 iyi yahu, geçen sene 12:00`larda, 13:00`larda maç yapmadık mı? KSK, Efes maçları vs.. Uyandırmayın kuşu, 14:00 iyidir : )

Hakkaten ya Merve'nin gazına geldik, akşam 19:00 da Ankaragücü var daha ne olsun Basket maçından doğruca Sokağa.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Hakkaten ya Merve'nin gazına geldik, akşam 19:00 da Ankaragücü var daha ne olsun Basket maçından doğruca Sokağa.

Maça gidemeyeceğimi düşününce bende bi anda gaza geldim :p

Ömer Faruk Ünalan' Alıntı:
14:00 iyi yahu, geçen sene 12:00`larda, 13:00`larda maç yapmadık mı? KSK, Efes maçları vs.. Uyandırmayın kuşu, 14:00 iyidir : )

12:00 mı ben niye hatırlamıyorum, ksk ve efes maçındada salondaydım.

Yok Alperen ben hatırlıyorum, hatta 13.00'daydı Efes maçı.. KSK maçı 15.30'du pardon :) Beşiktaş maçı ise 12.45`te başlamıştı. Biletleri bile duruyor :)

Alperen Küçük' Alıntı:
[quote="Ömer Faruk Ünalan":376dlo6f]14:00 iyi yahu, geçen sene 12:00`larda, 13:00`larda maç yapmadık mı? KSK, Efes maçları vs.. Uyandırmayın kuşu, 14:00 iyidir : )

12:00 mı ben niye hatırlamıyorum, ksk ve efes maçındada salondaydım.[/quote:376dlo6f]
12.00da yaptığımız maçları hatırlıyorum :)

12 değilde 12:30 da maçlar hatırlıyorum:) Bu arada tabii ki maçta olacağım oradanda Samiyene geçeriz artık. Klüp keşke şunları organize etse maç sonu oradan belediye otobüsü kalksa samiyene

Ömer Faruk Ünalan' Alıntı:
Yok Alperen ben hatırlıyorum, hatta 13.00'daydı Efes maçı.. KSK maçı 15.30'du pardon :) Beşiktaş maçı ise 12.45`te başlamıştı. Biletleri bile duruyor :)

Bjk cola turka maçı 12:45 efes maçıda 13:00 mış biletlere baktım doğruymuş:))
14:00 a razı olalım bari :D

Sühan Cem' Alıntı:
12 değilde 12:30 da maçlar hatırlıyorum:) Bu arada tabii ki maçta olacağım oradanda Samiyene geçeriz artık. Klüp keşke şunları organize etse maç sonu oradan belediye otobüsü kalksa samiyene

Sühan abi maçı birlikte izleriz dimi, salonun önünde toplanıp girelim.

Alperen tabii kardeşim görüşeceğiz. Salondada olur salonun dışında da olur. Sanırım hepimiz Tribünden bileti olanlarda bench arkasında toplanacağız:)

Sühan Cem' Alıntı:
Alperen tabii kardeşim görüşeceğiz. Salondada olur salonun dışında da olur. Sanırım hepimiz Tribünden bileti olanlarda bench arkasında toplanacağız:)

Petersburg maçında ki gibi organize etmeniz lazım ama Sühan abi :)

arkadaşlar saat falan gibi bahaneleri bırakmamız lazım sezonun ilk maçı takımn yanında olduğumuzu göstermemiz lazım forum çok hareketsiz kimse gelmiyo mu ya maça geçen hafta istanbula gelecektim bir hafta erteledim sırf basket maçı ve ank. maçı için en bi 3000 kişi olmamız lazım ....

Swiss otel Beşiktaş'ta İnönü stadına komşu, oradan Fındıklı tranvay istasyonuna yürüyün Sirkeci'de inip trenle gelin bence en mantıklısı.

Swiss otel Beşiktaş'ta İnönü stadına komşu, oradan Fındıklı tranvay istasyonuna yürüyün Sirkeci'de inip trenle gelin bence en mantıklısı.

Tranvay topkapıya kadar gitmiyor mu orada inip minibüse de binilebilir yanılıyor muyum ?

O da olur hatta daha mantıklı, benim ilk anda aklıma tren geldi, Anadolu yaksında oturduğum için arar ara tren kullanırım ondan sanırım.

O da olur hatta daha mantıklı, benim ilk anda aklıma tren geldi, Anadolu yaksında oturduğum için arar ara tren kullanırım ondan sanırım.

Şamil bende karşıda oturuyorum. Abdi ipekçiye gitmenin en kolay yol bence Mecidiyeköyden metrobüse binip zeytinburnunda inmek metrobüsden çıkıp otobüs durakalrına gittiğinizdede orada Abdi İpekçiden geçen minibüslere biniyorsunuz salonun orada indiriyor (Olivium'un oradan gidiyorlar). Ben hep bu yolu kullanıyorum kolay geliyor Topkapıdan daha kolay en azından.

Yiğit Çelebi' Alıntı:
Topkapı metrobüsünden inince nasıl gidilir? :roll:

Sarıkırmızılıları takip et aynı minibüse bin 10 dk da salondasın.Kimse yoksa karşıya geç zeytinburnu minibüslerini sor çok yakın zaten yolun kenarında minibüsler sırasıra.

misafir' Alıntı:
Konuyu meşgul etmemek için Şamil Bey'e özel mesaj atmak üzereyken çeşitli tavsiyeler gördüm. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim. Sabah 11:30 -12:00 gibi işim bitecek tahminen ve 2 saatte rahat rahat gelirim ama maç çıkışı mümkün olan en kısa sürede tekrar otele dönmem gerekecek. En hızlı yol tramvayla topkapı ordan minibüs mü oluyor? Tahminen ne kadar sürer yol?

Yiğit Bey topkapıda arka arkada dizili minibüsleri çok kolay görürsünüz. Binmeden Abdi İpekçi'nin TAM ÖNÜNDEN mi geçtiğini yoksa belgratkapı durağına kadar mı gittiğini mutlaka sorun. Boşuna 200-300 metre yürümezsiniz.

Geçen BAnvit maçından çıkışta bindim topkapı kabataş 40-45 dakika sürdü sanırım çok da emin değilim yalnız.