TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 71 - 53 Erdemir

Re: TBL | Galatasaray-Erdemirspor | Pazar 14:00 @Abdi İpekçi

efes pilsen sitesi' Alıntı:
Abdi İpekçi Arena'ya ulaşmak için aşağıdaki yollardan istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Otobüs Yolu ile Ulaşım

İETT tarifeli seferleri ile Eminönü, Mecidiyeköy ve Taksim'den Abdi İpekçi Arena'ya ulaşabilirsiniz.

93 Eminönü - Zeytinburnu

93M Mecidiyeköy - Zeytinburnu

93T Taksim - Zeytinburnu

Kendi Aracınız ile Ulaşım

>> Abdi İpekçi Arena'ya kendi aracınızla ulaşmak için iki yol tercih edebilirsiniz.
Sahil yolundan gelirken Zeytinburnu sapağından dönerek direkt olarak Abdi İpekçi Arena'ya ulaşabilirsiniz.
>> E-5'den ise Mecidiyeköy yönünden gelirken Haliç köprüsünü geçtikten sonra Aksaray sapağında, Bakırköy istikametinden gelirken de yine Aksaray sapağından girip daha sonra Zeytinburnu sahil istikametini ve Abdi İpekçi Arena tabelalarını takip ederek ulaşabilirsiniz.

Tren ile Ulaşım

Abdi İpekçi Arena'ya trenle ulaşmak için Sirkeci veya Halkalı istikametinden gelirken Yedikule tren istasyonunda inmeniz gerekmektedir. Yedikule surlarını geçtikten sonra Abdi İpekçi Arena'yı görebilir, yürüyerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Deniz Yolu ile Ulaşım

Abdi İpekçi Arena'ya deniz yolu ile İstanbul Anadolu yakasından ulaşmak için Eminönü, Beşiktaş ve Yenikapı noktalarını kullanabilirsiniz. Üsküdar'dan Beşiktaş'a vapur veya motor hattı ile geçebilirsiniz.

Arkadaşlar benim anlayamadığım bazı şeyler var.Pazar günü lig başlıyorsa,

1-Yayıncı kuruluş hala neden açıklanmadı?
2-Türkiye Kupası 8'li finalleri ne zaman?

Emre Eminoğlu' Alıntı:
Levent'ten Abdi İpekçi'ye nasıl gidebilirim?

Metroya binip mecidiyeköyde inersiniz,sonra metrobüse binip tokkapı durağında inin ve surlara doğru devam edin yolun kenarında duran minibüsler atlayın salonun önünde inersiniz.

Melih Özkul' Alıntı:
Arkadaşlar benim anlayamadığım bazı şeyler var.Pazar günü lig başlıyorsa,

1-Yayıncı kuruluş hala neden açıklanmadı?
2-Türkiye Kupası 8'li finalleri ne zaman?

Şubat'ta

Henüz bilet satışı yok bilet fiyatlarını merak ediyorum .Birde kombine olan bölümlerde bilet satılmayacak mı acaba saha içi kombilerde de satılmayan çok sayıda kombine var o.

maça 3 gün kaldı . Biletix' ten bilet satışı halen başlamadı. Sistem yanlış işliyor gibi....

Öner Şenkal' Alıntı:
maça 3 gün kaldı . Biletix' ten bilet satışı halen başlamadı. Sistem yanlış işliyor gibi....

Önemli değil ki maç günü salonun önünden alabilir herkes biletlerin yarısı satılır en fazla zaten.

Alperen Küçük' Alıntı:
[quote="Öner Şenkal":2mwyt9fm]maça 3 gün kaldı . Biletix' ten bilet satışı halen başlamadı. Sistem yanlış işliyor gibi....

Önemli değil ki maç günü salonun önünden alabilir herkes biletlerin yarısı satılır en fazla zaten.[/quote:2mwyt9fm]

evet haklısın. bizim gibi maçları takip edenler pazar günü salondaki gişlerden biletlerini alır. Ama maçtan haberi olmayan bir çok kişi var , biletix te internet üzerinden bilet satış yapılmasının tanıtım açısında da önemi var.

Çağlar Şentürk' Alıntı:
Bende maçta olucam.Ordan da Ali Sami Yen'e gidicem.Forumdan arkadaşlarlada tanışmayı çok isterim.

Çağlar, artık görüşelim sneinle dostum:) Geçen sene nasip olmadı:)

Murat İNAL' Alıntı:
Sühan tam karşındayım. Kaçamazsın :)

Harbi Murat seninle de daha görüşemedik:) Çağlar ile geçen sene görüşecektik ama Kızların bayan basket final maçı için caferağaya gittim geç gelince görüşememiştik. Antalya maçıydı sanırım.

Çağlar Şentürk' Alıntı:
Bende maçta olucam.Ordan da Ali Sami Yen'e gidicem.Forumdan arkadaşlarlada tanışmayı çok isterim.

Tanışmak isteyenler;

Bizim benchin arkasındaki tribün ve saha içi koltuklarında bulunucaz. Bekleriz :)

Sevgili Cem,artık kaçış yok bu maç görüşücez :) Ordanda beraber Ali Sami Yen'e geçeriz.

Bu arada sevgili Murat,karşıda değil yanımızda ol :)

Kombinemi de almıştım ama şehir dışında bulunmak durumundayım, gelemiyorum. :(

Ne bu yahu =)

Yakama kırmızı karanfil takıcam Muratın yanında olurum :p