TBL 10. Hafta | Galatasaray CC 84 - 72 Bornova Belediye

Re: TBL | GALATASARAY - Bornova Belediye

Bi aksilik olmassa ben de maçta olacağım. Hem takıma destek hem de artık kombine kartımı alayım ne zaman istesem yok diyip biletle geçiriyolar :p

Yanlış analamayın ama şu " en az 5000 kişi olmalıyız" diyip sonuan bolca ünlem koyulan cümlelere gıcık kapmaya başaldım. Hep böyle deniyor aha tamam diyorum. yolda da iki üç sarı kırmızılı gördümmü Vildan ile " bugün kalabalık olacak ama ..." menşeili muhabbetimizi de yapıp salona geliyoruz. Neyse kimse gelmesin bu maç boş olsun bomboş olsun belki bunda hayır vardır:))

Eğer o maç saat 1de başlarsa kimse boşuna heveslenmesin 5000 kişi felan olmaz.Bu kadar erken saate nasıl maç koyulur anlamıyorum.Sanki güzide salonumuz şehir içinde hemen gidebiliyoruz.Muhtemelen 1500-2000 civarı seyirci olur ve rahat bi galibiyet alırız.

Maç 15.00'da başlasa ardından bayan maçını da düşünürsek 19.30'da anca çıkarız herhalde salondan.

Arka arkaya gelen maçlarda 13.00 ilk maçın başlama saati olarak ideal bence.

Mazeret bulmak isteyenlere mazeret de çok zaten..

Yalnız bu Bornova'nın bizden çektiği nedir? Geçen sene de taraftar bu maça hazırlanmıştı, tavan yapmıştı, bu sene de aynısı olacak.

Gitmeye niyeti olan adam maç saat 10'dayken bile ayarlar gider. Gerekirse 7'de kalkar.

Futbol takımı deplasmanda, maçtan sonra bayanların maçı var, saat 1 de iyi bir saat. Daha ne olsun?

Eskiden Ayhan Şahenk'te idik, o zamanlar salon uzak diye şikayetler geliyordu. Abdi İpekçi'ye geçtik, hala aynı şikayetler. Kardeşim gelin işte, bu takım her şeyi hak ediyor!

İmkanı olup da gitmeyen varsa da en alasından Fenerli olsun!

Mazereti olmayıp şu maça gitmeyenin aklından şüphe ederim ben. Sınavdan çıkınca geleceğim ben de 2. periyodun ortalarına doğru yetişirim artık bakalım.

Ben de Büyükada'dan geleceğim bu maça.. İlk vapura atlar tıngır mıngır anca gelirim :p Umarım bugünkünden çok daha fazla insan tribünde yer alır..

Bu maça gelmeyi çok istiyorum. Malesef cumartesi günleride tam gün çalışıyorum. Bakalım izin alabilirsem kesinlikle gelicem.

Eren Pardo' Alıntı:
murat kaya tribüne çağrılsın :p

Aslınd açok doğru. Eski oyuncularımıza değer verirsek. Şu an ki oyuncularımızda bundan çıakrım yapar. GS'lının takımında oynayan oyuncuyu takip ettiğini allah göstermesin FB'ye giderlerse böyle olmayacağını da anlarlar:)

bir şey soracağım arkadaşlar saat 15teki bayan maçınıda izleyebiliyor musun ben maç günü salondan bilet alacağım salon içinden ama bench karşısından almayı düşünüyorum satılıyor mu maç öncesinde orada ?

tam taraftarımız maça gelmeye başlıyor tam ritim yakalıyoruz .tak bornova maçını saat 13.00 alıyorlar bu bizim için seyirci kaybıdır 5 bin kişiye oynarken 2 bine oynamak demektir. sırp yayıncı spormax için saat 13.00 oynatıyorlar maçı .geçen senede aynısı oldu en önemli maçlarımız saat 13.00 deydi mesale bir efes bir beşiktaş maçları. biz nasıl tübünleri dolduracaz . hem seyirci istiyorlar hemde gelmemesi için elinde geleni yapıyorlar .artık bu işe dur demeleri lazım malum yönetimimiz sesini çıkalamıyor.o zaman iş taraftara düşüyor bundan sonraki maçlar için protesdo yapmamız lazım .yoksa bu abdi ipekçiyi fener maçı hariç bu gidişle doldulamayız

geçen sene beşiktaş maçının 12.30da başladığını hatırlayorum.şu saatler normal aslında.

Ard arda 2 maçımız var şöyle bişey yapabilirlerdi;
Ya bu maçı 2'ye alırlardı diğer maçı 4'e yada kadın takımımızı önce yapabilirlerdi.Neyse önemli değil orda olcam.

Bu maç çok önemli.Ksk -fb yi yenme iftimali var h.sonu.Bizde Bornava yı yenersek fark 1 maça inecek.O maçta cepte zaten :)