TBL 13. Hafta | Beşiktaş Cola Turka 71 - 73 Galatasaray CC

Re: Beşiktaş-GALATASARAY (CANLI)

Maç boyunca bu kadar taraflı yorum yapın maç sonunda alkışlar her 2 tarafa da yemezler.İçinizden ağlıyorsunuz belli.
Bugün takım berbat oynadı.En azından ben 2. yarıyı izledim hiç beğenmedim.Bu maç erken bir uyarı olsun acilen toparlansın takım yoksa yazık olur.Az kalsın bu haftaya da yazık edicektik efes-fbülker maçı var bu fırsatı kaçıramazdık.

Re: Beşiktaş-GALATASARAY (CANLI)

Gereken ders cikartilacaktir o yönden iyi oldu hem kazandik hem ders oldu.

Re: TBL | Beşiktaş 71-73 GALATASARAY

Farklı kazanırız diyordum ama bu kadar kötü oynayacağımızı düşünmemiştim. Beşiktaş bu skora rağmen hiç de iyi değildi.

Allahtan chatman oynamadı,ben bugünkü durumu fener macının zorluğu ve zafer sarhoşluğuna bağlıyorum....

şu maç aynı trabzon maçının kopyasıydı.oradada 15 sayı öne geçip maçın sonunda rakibi yaptığımız hatalar ve KONSATRASYON kaybıyla oyuna sokmuştuk.takımın zaten fenerbahçe maçında kalan biraz yorgunluğu vardı.sonuçta iversonlu bir takımdan bahsediyoruz.zorlanmamız normal ama.16 sayı öne geçip rakibin geri gelmesi biraz soru işareti.herşeye rağmen tebrikler aslanlar.

bjk nin eksikleri olmasaydı. bügün kazanamazdık. Ya bu ignerski mi nedir adamda ne bal varmış salla pati hepsi girdi son çeyrekte. bu kadar zor olmazdı maçın sonu yoksa.
Umarım bizimde eksiklerimiz artık bizim yönetime ve Mahmuti'ye iyice görünmüştür.

Çok kötü oynadık gerçekten.

Taylor iyi değil,Tutku'da etkili olmayınca sıkıntı beraberinde geldi.

Birde anlamadığım Evren Büker maçın sonlarında hiç süre almadı.

Ama ne olursa olsun kazanmak çok önemliydi.Tebrikler.

Burak Bıyıktay hala biraz şans olacak falan diyor. Ben de yuh diyorum. O şans olmasa maç beş dakika önce kopmuştu.

Kötü oynarken kazanma alışkanlığı edinmek de güzel. Bu maç Rochestie'nin savunma maçı oldu bence. Onu biraz olsun kazandık.

İkili oyunları fazla yapamayınca, içeriyi 3. çeyreğe kadar çok iyi kullanamadık. Mustafa Abi'yi de biraz hafife aldık sanırım, Evren onu iyi savunuyordu fakat ne zaman ki Tutku'ya ve Shipp'e geçti o zaman Mustafa Abi 14-3'lük serinin mimarı oldu. Evren'i de kenarda unuttuk, Shipp kötüyken Evren denenebilirdi.

Kazanmak güzel. Uzun almak lazım.

İnleyen nağmeler, inledi durdu!

Sezonun en değerli galibiyetlerinden birini aldık. FBÜ maçı sonrası dusus bekleniyordu ama Beşiktaş'ın da pek iyi ve dogru oynamadıgı maçı, bu kadar zorlanarak kazanmamız beklenmiyordu. Beni dusunduren şeyler, takımın liderlik stresine ve play-off'ta herkes maksimumuna çıktıgında zaten butun barutunu kullanan takımımızın uzun serilere ne kadar dayanabileceği soruları.

Savunmaya dayalı yapısı ve silahlarının kısıtlı olmasıyla takım, 90'ların başındaki Avrupa'da gruptan birinci çıkıp, ilk çapraz eşleşmede oldukça zorlanıp genelde elenen Efes'i hatırlatıyor bana.

Çok önemli bir deplasmandan önemli bir galibiyet aldık.Beşiktaşın kenetleneceğini bekliyordum nitekim savunmada el kaldırmayan takım bugün iyi savunma yaptı.Bazen saçmalasakta maçı kazanmak güzel.
Bide Oktay Hoca bırakma bizi be.Aldığı molalardan sonra uygulattırdığı setlerle sayılar bulduk
Tebrikler takıma,İnleen nağmeleer

Bu arada mactan sonra Ermal'in aciklamasi dikkatimi cekti Oktay hoca icin "Oktay Abi" diye konustu.