TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray-Fenerbahçe ÜLKER

Bilet korkusu yüzünden kimse maça gitmemezlik yapmasın.Bu soğukta gitmem diyen varsa da Mirsad için salona!

Salonda yaklaşık 50 kadar falan sivil fbli olcakmış:).Onlara da gösterelim taraftarın çoşkusunu.

Sarpercan Ayaz' Alıntı:
koray hoca ya başarılar...maç sonucu:gs-90 fb-70 ayhan şahenk çemberleri fb ye yaramaz...90 sayının 30 unu da guroviç guro guro guro guroviç guroviç guroviç milan guraviç...
arkdaşım bence fazla uçuyorsun hayal görme :p 20 sayı fark mı atacza fener e hemde 70 saı yiyecez sadece ve 90 sayı atacaz.rüyamda görsem böyle saçma bi rüya olmaz derdim.fener 100 kolay buluyo ama bu maçta 90 küsür atarlar diyorum ve bizde 65-75 arası bi skor atarız ve yeneilriz.

mirsad kadar provakatör de görmedim bu arada en sevmeidğim oyunculardan biri.bi de boşnak olacak.hs de sırp hırvat fenerde ise boşnak var onun için ben gurovic den katkı bekliyorum inş.

tekrarlıyorum bakın Soner'de yazmış bilet korkusu yüzünden maça gitmemezlik yazmayın yoksa sizin yerlerinizde sivil fenerliler olacak.

bence pota arkalarında boşluklar hala vardır

Maçları salondan çok az takip etmeme ve bu maça bilet almama rağmen sağlık sorunlarımdan ötürü gelemiyorum,evimde de Spormax yok.

Linki olanlar özelden atarsa sevinirim

Geçen seneki Asvel maçında yaptığımız atmosferi yaratmanız,benim yerime de bağırmanız dileğiyle...

Yazık valla ...

Birde takıma kızma hakkını kendınızde goruyorsunuz.Asıl ruhsuz olan takım degıl sızın gıbıler sızlerın ne takıma nede dıger taraftarlara soz soyleme hakkı var sızler galatasaraylı olamazsınız Galatasaraylılık bır asalet gerektırır.sızın gıbıler bu asaleti kaldıramayacak kadar asilcik olabilirsiniz ancak!!!

Önce biz inanalım.....Sonra takımı İnandıralım.....

- Forever Galatasaray-

HakanSungur' Alıntı:
Yazık valla ...

Birde takıma kızma hakkını kendınızde goruyorsunuz.Asıl ruhsuz olan takım degıl sızın gıbıler sızlerın ne takıma nede dıger taraftarlara soz soyleme hakkı var sızler galatasaraylı olamazsınız Galatasaraylılık bır asalet gerektırır.sızın gıbıler bu asaleti kaldıramayacak kadar asilcik olabilirsiniz ancak!!!

- Forever Galatasaray-

Bu sözünüz kime?

Siz buradakilerin Galatasaray Aşkı'na nasıl hakaret edebiliyorsunuz?

HakanSungur' Alıntı:
Yazık valla ...

- Forever Galatasaray-

Arkadasım bu kadar tenkit etme hakkını kendinde buluyorsan siz falan deme gördüklerini söyle.Kimin ne kadar Galatasaray'lı oldugunu neye göre söylüyorsun.

HakanSungur' Alıntı:
Yazık valla ...

- Forever Galatasaray-

ayrıca neden böle bir şey yazdığınızıda anlamadım nedenini de açıklayında öğrenelim böle konuşmanız

Berk Tuna' Alıntı:
Maçları salondan çok az takip etmeme ve bu maça bilet almama rağmen sağlık sorunlarımdan ötürü gelemiyorum,evimde de Spormax yok.

Linki olanlar özelden atarsa sevinirim

Geçen seneki Asvel maçında yaptığımız atmosferi yaratmanız,benim yerime de bağırmanız dileğiyle...

http://212.174.96.214/tbf/netcasting/

Fb bizi ezecek fark atacak yenilecegiz fark yiyeceğiz diyenlere diyorum
bunların takıma ruhsuz deme hakkı yoktur çünkü bunlar ya Galatasaraylı değildir ya da Galatasaray ın asaletini kavrayamayacak kadar Galatasaraylıdır!!!

Cevaplara bakarsanız bulursunuz kımlere soledıgımı hepsını teker teker yazacak halim yok!

sizde yazdıysanız sizede söylemişimdir...

HakanSungur' Alıntı:
bunların takıma ruhsuz deme hakkı yoktur çünkü bunlar ya Galatasaraylı değildir ya da Galatasaray ın asaletini kavrayamayacak kadar Galatasaraylıdır!!!

Cevaplara bakarsanız bulursunuz kımlere soledıgımı hepsını teker teker yazacak halim yok!

kardeşim önemli olan bize söyleyip söylememen değil ayrıcxa kimse fb bizi ezecek demedi fark atacak yenileceğiz demişlersede onların fikridir senin onlara saygı göstermen lazımdı böle hakaret ederek tepki göstermen hiç hoş değil eğer onların fikirlerine karşıysan kendi fikrini savunursun ama kimsye hakaret edemezsin

HakanSungur' Alıntı:

Maça bu kadar az vakit kalmışken böle şeyler yazmak bence iyi birşey değil.Şurda fb yi nasıl yeneriz,ne yapmalıyız onları konuşmak varken.Gerginliğe gerek yok.

Veysel Kaya' Alıntı:
HakanSungur' Alıntı:

kardeşim önemli olan bize söyleyip söylememen değil ayrıcxa kimse fb bizi ezecek demedi fark atacak yenileceğiz demişlersede onların fikridir senin onlara saygı göstermen lazımdı böle hakaret ederek tepki göstermen hiç hoş değil eğer onların fikirlerine karşıysan kendi fikrini savunursun ama kimsye hakaret edemezsin

Şimdi ararım bulurum gösteririm bence birşeyi bilmeden cevap yazma ayrıca Galatasaray lı olmadıklarını iddia ettiğimi hakaret sayacak kadar zorlarına gidiyorsa dediğim davranışları göstermelerinide kendilerine hakarettir.Onu hakaret saymayan benim dediklerimi hiç hakaret saymaz....
Benim söylediklerimi güzel okusaydın anlardın!!!

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:
HakanSungur' Alıntı:

Maça bu kadar az vakit kalmışken böle şeyler yazmak bence iyi birşey değil.Şurda fb yi nasıl yeneriz,ne yapmalıyız onları konuşmak varken.Gerginliğe gerek yok.

Ali bu gerginlik değil kimse tutupta bu forumda galatasaray ezilerek fbye yenilecek diyemez!!
bunun sadece benim değil seninde kızman lazım...

şu anki performanslara bakınca bencede fener yener ben bunu diyorum diye gs li olmuyor muyum ya da asilcik mi oluyorum