TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray-Fenerbahçe ÜLKER

Eren Aydın' Alıntı:
Rüyamda maça 5-0 önde başlıyorduk.Guroviç 1 üçlük akabinde Atkins top çalma ve fast break.Sonrası rüya oldukça garip bir hal aldı İbrahim Kutluay'ı ben tutuyordum iki kez top aldırmadım sonrasını hatırlamıyorum :p :p

Birde bundan sonra böyle büyük maçlarda rüyamda ne gördüm konusu açmak lazım.Burada o kadar konuşunca insanın rüyasına intikal ediyor ister istemez:)
:) :)

Maşallah herkes rüyasında maçı görmüş.

Bende Gurovicin çoştuğu bir maç gördüm rüyamda inşallah doğru cıkar.

Maça giden arkadaşlar t-shirt + sağlam bir kaban giyin çünkü salon saunadan farksız olacaktır haberiniz olsun...

Oncelıkle bazı yorumlara cok sınırlendıgımı ve bu yorumların Galatasaray lı degılde Fb lı olduklarını dusundugumu soylemek ıstıyorum..

Tamam Murat Ozyer ıstıfa ettı ve bazıları dıyorkı bız fark yerız ezerler bızı felan sadece guluyorum ben taraftarında destegıyle bu macı alacagımızı dusunuyorum eger su anda fınallerım olmasaydı maca taa Sıvas'tan gelıp ızlemeyı dusunuyordum bazıları kadro yazmıs fenerın kadrosu ve ezerler demıs guldurmeyın arkadaslar su anda bızım kadromuz harıka sadece ruh eksık bıraz daha canlı daha hırslı oynarsak bız bu macıda her macıda kazanabılırız korktugunuz kadronun yabancıları sıfır ..

Elbet bızımde umıt bekledıgımız Gurovıc cok ıyı durumda degıl ama en azından her mac 8 10 sayı atıyor Zızıc geldıgınde cok ıyıydı transfer olayları felan derken moralı bozuk ve tam randıman veremıyor sakatlarımız var ama ben bu macla beraber hırsımızında gerı gelecegıne ınanıyorum cunku zaten su an ıkıncıyız cok kotu durumda degılız tek sıkayet edecegımız sey bbuyuk maclarda kı cabuk kırılmalar bunlarda gececek gorun yenı coach ıle bırlıkte ben ıyı seyler olacagına ınanıyorum zaten ıyı olan takımımızın kapasıtesıne cıkacagına ınanıyorum unutmayın bu mac fb macı bu mac bızım ıcın en onemlı mac bız ınanmazsak onlar nasıl ınansın bız hırs yapmazsak onlar nasıl yapsın!!!

Haydı hep beraber ınanalım .. Guvenelım bu takıma.. Haydı dolduralalım Ayhan Sahenkı .. Gosterelım herkese ıyı gundede kotu gundede hep beraberız omuz omuza yurek yuregeyız Gercek Galatasaraylılık budur

Never Forget Never Leave

Forever Galatasaray

Fazla bir beklentim yok acıkcası macı kazanacak gücte degiliz suan ancak Galatasaray formasını tasıdıklarının farkında olsun oyuncular mücadele etsinler varsın yenilsinler

bu maçta takımı bambaşka bir görüntü içerisinde görmek istiyorum.

evet salona ilk girdiğinizde sanki saunaya girmiş gibi oluyor.Hatta dikkat edin yanınızda sigara içen elemanlar bile olabilir.Efes maçında o manzarayı gördükten sonra derbilere gitmiyorum.Galatasaray için çekilirmi çekilir ama bu takım için değil.

saat 10.03 itibariyle salonda sadece
39
boş bilet kalmıştı.
biletix'in 10.00 da açıldığını düşünürsek, birgün önceden basketbol maç biletleri bitti demek sayılır.
Bu durumda basketbolda alışılmadık birşey

bildiğin 39 ya
bundan sonra bilet kalmamıştır. hala almayanlara sporx'te iyi seyirler

Mustafa Yanar' Alıntı:
Geçen seneki fb maçındaki gibi savaşsınlar.Zaten yeneriz.
Geçen sene sadece FB mçında değil her maç mücadele ediyordu takım.Ama bu sene mücadele eden oyuncumu var ? İnşallah yenerizde beni düşüncelerimden dolayı utandırırlar.

koray hoca ya başarılar...maç sonucu:gs-90 fb-70 ayhan şahenk çemberleri fb ye yaramaz...90 sayının 30 unu da guroviç guro guro guro guroviç guroviç guroviç milan guraviç...

Bu sezon takima çok kizdim mucadele konusunda. Insallah bu sefer mucadeleci, hirsli ve istekli bir oyun sergilerler. Ben maçi alacagimiza inaniyorum. Yalniz insallah BJK maçi gibi gereksiz 3luk atmazlar.. 5-6 puan gerideyken her seferinde 3luk atmamizi bir turlu anlamiyorum, potaya gidin kardesim..

Bu aksam burada insallah galibiyetimiz konusulur.. Yuruyedur Galatasaray!

Tahmin ettiklerim nedeniyle maça gitmemeye karar verdim. Açarım biramı seyrederim evimde rahat rahat. Gelmek isteyen gelebilir :)

Eren Aydın' Alıntı:
Bileti olmayanlar salona gelsinler dışarıda kalmazlar...

evet hatta biletiniz yoksa maçın başlamasına 5 dakika kala gelin salonun önüne o arbedede zaten kimse sizden bilet sormuyo.Verdiğin bilet parası boşa gidiyo.

Sisteme bak....Birde modern salon olacak.

Murat İNAL' Alıntı:
Tahmin ettiklerim nedeniyle maça gitmemeye karar verdim. Açarım biramı seyrederim evimde rahat rahat. Gelmek isteyen gelebilir :)

şunu ben desem 2-3 sene önce kıyamet kopardı..doğru yerlerde buluşmamızı görmek güzel.. :)