TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray-Fenerbahçe ÜLKER

atıp tutan, ona buna sallayan , buraya fener kadrosunu ve son yıllarda oynadıgımız macları yazanlara mactan sonra gereken resimleri gönderecegim...

Artık uyuma vakti. Yarın fb maçı. Heyecanımız büyük. Marmara'dan 80 kişi geliyoruz.

Abilerimin yazıları acaip bir mod a soktu sabahın bu saatinde beni ya. :)

Bir de "I Love This Gaines!"

Milan Gurovic'le hesabi olan bugun sahada keser o hesabi:

3162606870_246b7bdbaa.jpg

kim ne derse desin, bugün büyük gün.. çok heyecanlıyım.. bu heyecan hiç değişmedi..sonucun ne olacağı hiç önemli değil.. şahsen ben sonuna kadar başa baş gidecek bir maç bekliyorum ama hiç önemli değil.. kız tarafı baba ocağına geliyor.. nasıl heyecanlanmayalım.. kısmetse erkenden salondayız...

netten yayın vardır herhalde bide bu digitürk iyice basketbolu öldürdü yahu bu maçtamı şifterli olur ben sivastan gelemem ama gelecek arkadaşlarmızın var güçleri ile galatasarayımızı destekleyeceklerinden eminim 88-78 maç bizim

arkadaşlar mac başladıgı an justin tv den izleyen arkadaşlar link koysun bizde nasiplenelim

Bu maç hazırlığı kısa süre olmasısına rağmen Koray hoca takımı maça hazırladığı görüşündeyim.Sanırım zizic ve groviç maça bayağı asılacaklar.
Tahminime göre onları kendi silahlarıyla vuracağız.Yani dış şutlarla biz bu maçı kazanırız.

atma polat atma polat üçlük atma...
küsme gurovic küsme gurovic oyuna küsme...
indir graves indir graves topu pota altına indir...

gece rüyamda gördüm 3.çeyrek 14 sayı farkla öndeydik.. :) bnm rüyalar genellikle ters çıkar ama inş yeneriz omuz omuza :) :)

Zoban Abiye küçük bir sitemim olacak.
4-5 hafta gitmek için çabalayan ve hiç birşey yapmayan Zizic'in resmi ana sayfadayken, 4-5 hafta boyunca 5 kişilik oynayan Hüseyin Beşok'un olmamasına üzülmedim dersem yalan olur abi.Zizic'in olmasına sözüm yokta Hüseyin'in olmamasına var aslında.
Saygılar.

Rüyamda maça 5-0 önde başlıyorduk.Guroviç 1 üçlük akabinde Atkins top çalma ve fast break.Sonrası rüya oldukça garip bir hal aldı İbrahim Kutluay'ı ben tutuyordum iki kez top aldırmadım sonrasını hatırlamıyorum :p :p

Birde bundan sonra böyle büyük maçlarda rüyamda ne gördüm konusu açmak lazım.Burada o kadar konuşunca insanın rüyasına intikal ediyor ister istemez:)