TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray-Fenerbahçe ÜLKER

Derbiyi kazanamadık diye, vaz mı geçelim sevmeyee, üstünüzdeki forma güç verir sizlere, hakkını verin sadece...

murat hocaya rağmen ye-ne-ce-ğiz inşalllahhh!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Aklımızı başımıza toplayalım!

Evet kötü bir mağlubiyet aldık, ama fener ile oynuyoruz, ne demek ezerler bizi???

Yapmayın bunu, Hagi kadar bile öğrenemedikmi bu camiayı???

GS nin olduğu yerde umut her zaman vardır!

Alın biletinizi gelin salona, gerisi gelecektir!

Yendiğimizde herkes destek olur, peki yenildiğimizde destek olmaya varmısınız?

Biz cumartesi salonda olmayacağız! Çünkü cuma gecesi gideceğiz salona!

Sabahlayacağız yani, arma için, forma için, aşkımızı haykırmak için!

Ölesiye seviyoruz armayı! herkesi bekleriz efendim, cuma gecesi kapısındayız a.şahenk'in YENİLGİLERE İNAT!

Eyüp Bey yazdıklarınız güzel ve taraftarı motive etmeye yönelik sizi gerçekten takdir ediyorum ve yanınızdayım. Yapılması gereken bu takıma sahip çıkmak ama takım o denli sahipsiz ki başımızdaki hocadan dolayı inançsız olduklarına inaniyorum. Herkes kendisini takımı kurtarmaya aday görüyor, topu alan potaya sallıyor. Mücadele eden yok, savaşan yok ve daha kötüsü bence saygı yok (taraftara). eğer olsa o aman biraz mücadele olur. bunun suçlusunun da teknik kadro olduğu çok açık. Oyuncular bence en az suçlu olanlar, Beşiktaş'a yenilmek tabiki dünyanın sonu değil onlar da kötü takım değil ama mücadele etmeden yenilmeye yokum. Korkum Fener, Telekom ve Aliağa maçlarında da 3'te 1 veya sıfır çekmemiz. O zaman tüm avantajımız yok olur. MÖ eğer gerçekten G.sarayı seviyorsa birşeyler yapmalı. Bugün gazetede Kaan Kural'ın bir yorumu vardı "Avrupadaki kötü oyun ligde de oynandı diye". Evet her takımın kötü oynadığı ve oynayacağı günler vardır ama bizimki biraz fazla olmadı mı? Artık iyi oynayacağımız günleri parmakla gösterir olacağız diye korkuyorum.

Saygılarımla...

Maç -20 olur,taraftar ise maçın galibi olur.Ben mi,eğer kendimi dizginleyebilrsem tv'den bile izlememeye çalışacağım.

fenerle takımımız beş taş bile oynasa yenilceğimizi bilsem bile her zaman yanındayım takımımızın........

Özyer'e rağmen kazanmamız lazım , benim açımdan bu maçın kaybedilmesi diye bir şık yok. Her ne kadar kenardan baltalansakta bu oyuncular yüreğini koymalı gerekirse kendi aralarında toplanıp kafalarına göre oynasınlar ama bu maç kazanılsın oraya giden taraftarı bu sezon bir kez daha boynu bükük gönderirlerse diyecek bir şeyim yok.

Bu maçı kazanabilme ihtimalimizin olmasının tek nedeni; Ayhan Şahenk'de sahaya 1 metre mesafede salkım saçak tribünler önünde muhteşem bir destek ve rakibe de tam bir deplasman havası yaşatacak bir ortamda maçı oynayacak olmamızdır.Belki o inanılmaz atmosfer, oyuncuları ve hocayı kendine getirir de maçı alabiliriz.Kadro kalitesi olarak 2 takım arasında kağıt üstünde ciddi bir fark yok.Yeter ki kendi kapasitelerinde oynayıp mücadele etsinler.Murat Hocanın da bu maç için özel bir çalıştırma yaptırmasına (zaten bu zamana kadar düzgün bir oyun planı,set v.s oynattığını göremedik) gerek yok.Bu maçta bütün setleri,planları taraftar oyuncuya çizdirir.Son olarak bu maç için taraftardan ricam;olur da efes maçı gibi maç erken koparsa arabesk türünden şarkılara vurmak yerine kendilerini Özyer i 3500 kişi istifaya davet etsin bu inanın takımın geleceği adına daha faydalı olur.

Hafta sonu Beşiktaş yenilgisinden sonra taraftarımızın salonda olması ve takımımıza destek vermesi gerekir. Özellikle böyle önemli maçların öncesinde hocamız, oyuncularımız ve teknik ekibimiz hakkında olmusuz düşünceler belirtmemeliyiz. Bu sene çok iyi bir kadro kurduğumuz halde istikrar sorunu yaşıyoruz ve büyük maçları hep kaybettik. inşallah bu hafta fenerbahçe maçı ile şeytanın bacağını kırarız.

bu maçtan umudum 0000 .maçı kazanmamız imkansız.en iyi zamanlarımızda bile fener e karşı bi korkaklığımız var.alamayız maçı.inş. 2. facia olmaz(kendi evmizde 35 sayı fark yemiştik ya)!1

İnşallah kazanırız kazanmamız lazım
ki kazanamassak taraftar çıldırır -haklı olarak-

Derbiye yakışır bi maç olur inş. her açıdan..
Orda olmayı düşünüyorum aksilik çıkmassa..

Oğuz Uzun' Alıntı:
Eyüp abi; her tülü iddaaya varım. Giriyor musunuz?
Girdik kardeşim, nesine istiyorsun özel mesaj at bana!

Alper Gülgen' Alıntı:
Eyüp abi benim formam turuncu olsun. Barış Özbek forması olsun ;)
Anlaştık, ama taraftar forması alırım sadece, kazanırsam(kazanacağız) arkasınada cafe klan yazdırırsın:)

Reklam yapayım biraz.