TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray-Fenerbahçe ÜLKER

Levent ÖKTENER' Alıntı:
Ben hep kötü yanılmışım, forum mutsuz olmuş, ama sen yanıldığında senin dışında herkes mutlu olmuş, yani yanılmak hata değil, senin gibi yanılmak hata!

en azından benim yüzümden forumdan onlarca kişi kaçıp gitmedi hani yazdıklarımdan bi ben mutlu oluyorum ya..senin yazılarından sonra bu forumu bırakıp gidenlerin sayısı saysam bitmez..lakin basketbol adına muhattabım değilsin , hiçbi mesajına cevap vermem,takılabilirsin,sevgiler..
Benim yüzümden insanlar forumu terketti hahahahaha, al bir daha gülüyorum hahahahaha....

Hele senin gibi forumun 'EN BİG SEVİLEN' şahsiyetinden bu sözleri duymak KIVANÇ VERİCİ!

Sana daha cevap vermiyorum, Banvit bize 20 'VURUR' diye tuttuğu takımla alay eden biri aslında bu kadar ciddiye alınmayı haketmemeli.

Leventin LewouQue (ya da herneyse) zamanında ki mesajlarını bilmemek değil öğrenmemek ayıp.

Durumumuz çok kötüymüş yahu, bana bile seviniyor millet

Arkadaşlar şaka bir yana ben Marhall'ın Dee ve Mitchell'dan daha faydalı olacağına inanıyorum.

Şunu söyleyeninde basketbol bilgisi ciddiye alınmamalı bence

anlatamadım heralde

lakin basketbol adına muhattabım değilsin , hiçbi mesajına cevap vermem,takılabilirsin,sevgiler..

her mesajımı quote yaptığın da bu cevapla karşılaşıcaksın..

Alper Gülgen' Alıntı:

Arkadaşlar şaka bir yana ben Marhall'ın Dee ve Mitchell'dan daha faydalı olacağına inanıyorum.

arkadaşım büyüğümsündür belki.......

ama marshallın hayırsız olacağı geldiğinde anlında yazmıyordu...
istatiske bakınca adam iverson oluyo......
garezi bize dün yine kendini gösterdi...

Alper Gülgen' Alıntı:

Ben koç değilim evet, kompetan hiç değilim, gelişi itibari ile faydalı olacağını düşündüm ve yazdım, fakat üslubun ve yazdıkların bende hayal kırıklığı yaratıyor, son kez cevabını yaz ve lütfen bana istinaden yazma artık, aksi taktirde forum kuralları dışına karşılıklı çıkabiliriz.

Benim sana son cevabım.

Bu takımın guardının MS'de olmadığı Atkins'te olmadığını görmek için basketbol uzmanı olmaya gerek yok.
Bizi bu ağırlığı kaldıramaz biri de diğer oyuncuların sistemine uymaz.

Ya tutarsa yapılacak yer Playstation dır. Galatasaray değil.

Alper Gülgen' Alıntı:

Dün adamın ilk maçında gösterdiği performanstan haberin var mı ?

18 sayı 7 ribaund 5 asist !

Demek ki neymiş adam iyiymiş ancak Galatasaray ona biraz bol gelmiş.
Bunu bende söylüyordum ikisinden verimli olacağını.
Büyük basketbol uleması oldun Lincoln Go Home, Skibbe Go Home yazdığınız günleri ne çabuk unuttun da gelmiş burada milletin basketbol bilgisini tartıyorsun ?

Fenerle oynuyoruz imkanı olan herkes desteğe...
Eyüp Abi senden Sığmıyoruz diye haykırmanı istiyorum maçta veya maç öncesi (Ankara'da olduğu gibi)
Her Zaman Her Yerde En Büyük CİMBOM!!!
Bjk maçı öncesi favoriydik de ne oldu?
Derbi maçın favorisi olmaz.Kimse takıma küsmesin desteğe gelsin.

Alper Gülgen' Alıntı:

Neden alınmamalı ? sebebi nedir ? bak istatistiklerine Marshall(marshallın geçen seneki istatistiklerine) yanlış hatırlamıyorsam 2 sinden de iyi.Yani istatisliği daha iyi olan oyuncuyu daha faydalı olacağını düşünmek bence gayet normal birşey.

Ek=Ayrıca ARMA için elinden ne geliyorsa yapan birine,gerekirse canını bile verebilicek kişiye böyle şeyler söylemek,Terbiyesizlikten başka birşey değildir.

Saygılarımla ..

Eyüp abi, seni gerek uA forumlarından gerek burdan tanıyorum. Unutulan, 2 plana itilen basketbol şubemiz için harcadığın emek aşikar. Bir Galatasaray'lı olarak minnettarım sana.
Senin şu anda yapmak istediğinin gayet farkındayım; takıma destek için, taraftarı ateşlemek için abartarak yazıyorsun bazı şeyleri. fb maçlarının önemini bir Galatasaraylı olarak çok iyi biliyorum, bir fb maçı öncesi bunları yazan olmak istemezdim ama ben ortada ne arkasında durulucak bir takım ne de bir hoca görüyorum. Sen burda taraftarı ateşlemek için, birçok mesajında idari kadronun ağzından konuşuyorsun misal Dee-Marshall karşılaştırması. Benchte oyunculara oturacak yer bırakmayan, kulübümüzün parasını yiyipde görevleri nedir anlaşılamayan takım elbiseli adamlar, bizi sadece ismiyle bile fb'nin altında gösteren sponsorların istediği olmasın diye, canımdan çok sevdiğim Galatasaray'ım için ben, Galatasaray CAFE CROWNlu değilim.
Açık ve net; Galatasaray ismine zarar veren bu oluşum ve muhterem hocaları gidene kadar, her branşta sporun öncüsü olmuş Galatasaray'a ihanet etmemek için, GS CC'yi desteklemeyi kendime zulm görüyorum.
Eyüp Abi, basketbol bilgininde bende fazla olduğunu biliyorum, feneri yensek yenilsek, lgi tamamlayacağımız yeri sende biliyorsun. fbnin futbol taraftarı gibi küçülmeyelim, bir derbi galibiyeti için Galatasaray'ın geleceğini tehlikeye atmayalım. Zaten saçma sapan çizilecek hücum setleriyle, alakasız savunma setleriyle, iyi oynayanları yanına oturtma merakıyla hocanın bu maçı kazanmanında ne kadar zor olduğunu biliyorsun sen de(kimsenin gözünden ateş çıkmayacağını bildiğin gibi).

Sefa Kadakal' Alıntı:
Fenerle oynuyoruz imkanı olan herkes desteğe...
Eyüp Abi senden Sığmıyoruz diye haykırmanı istiyorum maçta veya maç öncesi (Ankara'da olduğu gibi)
Eyüp abini pert yaptılar kardeşim, kolaysa sen bağır bu forumda SIĞMIYORUZ diye!

Sefa malesef ortam bunlara müsait değil.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Sefa Kadakal":1cxpi022]Fenerle oynuyoruz imkanı olan herkes desteğe...
Eyüp abini pert yaptılar kardeşim, kolaysa sen bağır bu forumda SIĞMIYORUZ diye!

Sefa malesef ortam bunlara müsait değil.[/quote:1cxpi022]

Selamlar Eyup bey,kısmet olursa bende gelecegim maca..Sanırım Galatasaray Basketbol Takımının temiz,sıfırdan acacagi bir sayfa olacaktır diye dusunuyorum fb macı ve sonrası..(coach,taraftar,belki oyuncular ...) acisindan..

Eyüp abi söylenenlere kulak asma lütfen sevkin kırılmasın sen her zamanki gibi görevini yap gerisini oyunculara bırakın

Emir foruma dönmene sevindim, önce bunu belirteyim, bizlerinde desteği ile bu maçı kazanacağız, fener galibiyeti ile tekrardan iyi bir seri yapacağımızı düşünüyorum.

Bakalım neler olacak!

Birde buradaki karamsar havaya rağmen, o gün mahşeri vede daha önce görülmemiş bir kalabalık gelecek bu maça!

Biz bir grup ARMA SEVDALISI, Cuma gecesi salonun kapısında sabahlayacağız, geceden bileneceğiz galibiyete, gelmek isteyen herkesi bekliyoruz!

Erdal Icelli' Alıntı:
Eyüp abi söylenenlere kulak asma lütfen sevkin kırılmasın sen her zamanki gibi görevini yap gerisini oyunculara bırakın
Bana ve Kerem'e ima edilen şeyleri yapmış olsaydık hiç üzülmezdim, çok üzüldüm, ama hayat uzun, bugün bana elini çek, hocanla git diyenler, yarın daha neler yapacaklar!

Aras selam!

Eleştirilerin için teşekkür ederim, böyle eleştirilere hep saygı duymuşumdur, eleştirmek, midem bulandı, kusuyorum, gibi yazılarla yapılacak kadar basit bir şey değildir.

Cevap olarakta şunları yazayım, ben hep mucizelere, süprizlere, ve formamızın gücüne inandım, biz hala ligin en başarılı 2. takımıyız, size göre belki 4 hafta sonra bu durumda olmayacağız, ama ben feneri yenersek(kaldıki yeneceğiz) çok iyi bir seri yapacağımıza inanıyorum.

Baltalarım toprakta hala, kendime göre doğrularım var, eğer takım bu süreçten kötü çıkarsa bende artık radikal bir değişiklik yapılması gerektiği noktasına geleceğim, sizin gibi düzeyli eleştirenler arasında olmak isterim.

Kaldıki Buducnost, Dexia, Khimik yenilgilerinden sonra eleştirilerimde oldu, ben şuan kimseye şirin gözükmeye çalışmıyorum!

Şuan benimle alay edenler, bana menfaatçi olduğumu söyleyen bazı sanal şahıslar, gerçek adları ile yazmayıp nickleri ile bana yazanlara soruyorum!

A.İpekçi'ye 10.000 kişi gelecek dedik(bir avuç insan inandı buna, ve onlar örgütledi bu işi) bizle alay etmedinizmi???
Sonuç ne oldu? Karda kışta A.İpekçi doldu, hiç hicap duymadınızmı???
Ankara'ya akacağız feneri hem sahada hem tribünde ezeceğiz dedik, burada ve karma bir forumda bayan maçına deplasmanmı olacak diye alay edilmedimi bunu söyleyenlerle?

Sonuç ne oldu, hem tribünde hemde sahada ezdik, ve dönüşte yine o insanlar, biri bana bayan maçına 5 otobüs, 1 tren, 1 minibüs, ve çeşitli insanlar gelecek dese inanmazdım yazdılar, karma forumlarda!

Biz inanıyoruz, suçmu işliyoruz?

Son fb-efes maçlarında 2 maçtada salona giremeyen insanlar oldu, ben bunu söylediğimde yine alay edildim, yine maytap geçildim!

uA forumdan bir arkadaş kapıdan beni aradı, eyüp abi özür dilerim, şuan dışarda en az 2000 kişi var salona nasıl gireceğiz?
Mithat Duran soktu onları, o anlatsın bu olayları!

Çok uzun oldu, çok dertlendim yine, kusura bakmayın, ben böyle seviyorum!
CANAYDIN'I SEVMEZDİM AMA HİÇ FB MAÇINDA YENİLELİM O GİTSİN DEMEDİM!

Herkese saygılar!

Beşiktaş karşısındaki basit ve anlamsız hatalar tekrarlanmazsa Galatasaray'ın Fenerbahçe'den hiçbir eksiği yok. Hemde salon gerçekten dolarsa çok daha avantajlı Galatasaray ama eldeki malzemeyi iyi kullanmak önemli. Umarım Galatasaray oyuncularıda bu maça ekstra motive olabilirler, galibiyet çok önemli şu an için. Tabiki uzun vadede çok birşeyi değiştirmez ama oyuncuların kendine güveni, taraftarın desteği açısından çok önemli bir maç. Aksi bir sonuçta oluşacak kaos ortamının zararları uzun vadeli olacaktır çünkü diğer tez'imin aksine..

eyüb abi şöyle birşey var bir fener maçı asla boş olamaz....

fener maçı bu daha ne olsun isimler yeter.yani burda gs miz 12/1 yapsa üstüne istifa diyenlere inat yönetim biz güveniyoruz murata al sana 3 yıllık sözleşme dese bu salon yine dolar çünkü bu rekabet murat hocayı isteyen de gelicek istemeyende ....