TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray: 78 - Fenerbahçe ÜLKER: 62

evet semih o tf yi almasaydı maçı koparamazdık.

Antu.com çıldırıyo şu anda.Arka arkaya başlıklar açılıyo_Okuyunca gördüm bu akşam ayhan şahenkte bazı casuslar varmış aramızda.Forumda ömer onan yeter,acil guard lazım,gricek nerde gibi başlıklara yoğun talep var

Ayhan şahenk içinde başlık açmışlar.Bayanlar maçında bile olay çıkardılar diyolar.Sadece gülüyorum.

Murat Kaya,Erdem Turetken Bu takım icin uygun olmadigini dusunuyorum..Bilhassa Erdemin buyuk maclarda yeri olmamali..

Söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum; 2.yarı herşey 4-4'lüktü diyebilirim.

Cüneyt Erden; Maç esnasında tecrübesiyle,oyun zekasıyla, asistleriyle aynı zamanda maçın sonlarına doğru, yerinde attığı iki 3'lükle maçın kopmasını sağladı helal olsun sana cesur adam!

Atkins; Yerinde ve zamanında doğru hamleler yaptı, skor olarakta katkıları çok iyiydi,yapması gereken herşeyi yaptı bekleneni verdi bravo.

Graves; İlk yarı açılamasa da, ikinci yarı Türk oyuncularımızın inanılmaz savunmaları ve hücumlarıyla, Graves'te gaza geldi ve hücum da etkili oldu.Savunmada da Preldzic'i tutmak için tüm çabayı gösterdi.İyi ki varsın.

Gurovic; Çok etkili olamadı açıkcası ama yine de yerinde ve zamanında pasları doğru yere ulaştırdı,iyi toplar çıkardı.Umarım artık bu yüce taraftarı gördükten sonra diğer takımlara kim olduğunu gösterirsin.

Polat Kocaoğlu; Semih Erden'i,Mirsad'ı kitleyen deli adam helal olsun sana.Skor olarak çok etkili değildi ama maçın çok önemli anında attığı 2 üçlükle takımı motive etti,taraftarı ayağa kaldırdı.Umarım performansın giderek düzelir.

Erdem Türetken; Maçta Erdem'e düşen görevi fazlasıyla yaptı. Kendime kızarak örnek veriyorum bu adamı sevmediğim için ama bir gerçek.Türkiye'nin Bruce Bowen'i '' Erdem Türetken ''

Cemal Nalga; Hücum da ve savunma da yeterli performans sergilemedi belkide saha da aralıklarla girdiği için ama ben yine de savunmadaki gayretinden dolayı kutlarım.Başarılar Cemal...

Zizic; Beklediğimden daha gayretliydi, seyircinin Zizic'i diğer maçlarda daha da etkileyeceğini düşünüyorum.Umarım beklediğim gibi olur.Yine de bugün ki sahadaki Zizic, gerçek Zizic değildi diyebilirim.

Hüseyin Beşok; Son haftalardaki performansı bu maça da yansıdı,gerçek bir Aslan gibi oynadı söyleyecek bir şey yok, izleyen herkes gördü Hüseyin'in gerçek kimliğini! Helal olsun umarım yıllarca seni Galatasaray'da görürüz...

Koray hoca; Hırslı adam! Senin bu kazanma hırsın bu maça yansıdığını düşünüyorum. Takımı o kadar iyi hazırlamışsın. Sen, sana düşen görevi yaptın Koray hoca.Eğer bu sezon takımın başında antrenör olarak görev yaparsan bu takımı şampiyon yapacağına inanıyorum.Bunu; bu maçı kazandığımız için söylemiyorum! Zaten benim Koray hoca'ya güvenim sonsuz!!

Bu maça gelen seyircilerimiz inanılmaz bir atmosfer oluşturdu.Yemin ederim bu kadarını beklemiyordum.Maç esnasında Semih'in,Savaş'ın korkak yüz ifadelerini gözden kaçırmak mümkün değil.Bu takımın yüce Galatasaray Taraftarına ihtiyacı var.En kötü maçımız böyle olsun.

Galibiyette emeği geçen herkesi;taraftarımızı,oyuncularımızı ve Koray hocayı tebrik ediyorum...

Murat İNAL' Alıntı:
Bu da ders olsun . Elin yabancısına güvenip pankartlar yapmak yerine elimizde ki değerlerin kıymetini bilmek gerekiyor.
Hüseyin'in şu sahada bu yaşta verdiği mücadele karşısında ancak eğilirim.

abi bir yerden haklısın da bir de bu yönden bak zaten hüseyinin cüneytin bu oyunu oynayacağı belli ama guroviç potansiyelini sahaya yansıtmıyor işte onu hareketlendirmek için o pankart hazırlandı gönül isterdi ki hepsine hazırlansın ama öle bir imkan yok(bu arada pankartı ben hazırlamışım gibi konuştum ama pankartta hiç bir yararım olmadığını bildirmek isterim)

Aykun Alan' Alıntı:
evet semih o tf yi almasaydı maçı koparamazdık.

Antu.com çıldırıyo şu anda.Arka arkaya başlıklar açılıyo_Okuyunca gördüm bu akşam ayhan şahenkte bazı casuslar varmış aramızda.Forumda ömer onan yeter,acil guard lazım,gricek nerde gibi başlıklara yoğun talep var

Ayhan şahenk içinde başlık açmışlar.Bayanlar maçında bile olay çıkardılar diyolar.Sadece gülüyorum.

Bu Gricek'te neymis boyle birilerine iyi girdi resmen:)

Arkadaşlar boşverin Antu´yu mantuyu...

Biz galibiyetin sevincini kendi içimizde yaşayalım...

Kutay Çamcı' Alıntı:
Bu arada Ayhan Şayhen'in potalarına da ayrıca teşekkür ediyorum.

Bu arada FB'nin çok yetenekli üç genç uzunun şu yaşında bir Hüseyin 'etmediiğini de görmş olduk.

Ayrıca Semih'e de ayrı bir teşekkür teknik faul almaktaki zamanlaması için :)

Ya ben unutmuşum Semih'e teşekkür etmeyi, iyiki hatırlattın :)
Belki de en çok teşekkür hakeden F.Ülker oyuncusu :)

Ziziç yavaş yavaş tekrar takımın bir parçası olmaya başladı (gerçi yaptığını hala içime sindiremiyorum ya neyse ).Guroviç'i da kendine getirmek gerekiyor bir an önce .

Bu arada Hüseyin gerçekten özel bir teşekkürü hak ediyor .

Murat Hoca alkış yapardı, Koray Hoca'da çiçek yapıyor.
Benim bildiğim o hareket kısmet kapatırmış öyle der babannem : )
Zizic'i çok iyi buldum bugün.

HÜSOO tek başına pota altını dağıttın yetmedi üçlük attın, top çaldın arkadaşlarını motive ettin....

Herşey için teşekürler, seni 40 dakika benchte oturtanlar utansın.

erdem bu takıma göre değil diyenleri görüyorum ama çok iyi bir galatasaraylı.benchteyken bile ayakta duruyordu ve takımı motive etmeye çalışıyodu.onun bu takımdaki görevi savunma yapmak ve görevini çok iyi yapıyor.bu maça çıkmadan önce de sakat olduğunu belirtmek isterim.

Mehmet E. Güneş' Alıntı:
HÜSOO tek başına pota altını dağıttın yetmedi üçlük attın, top çaldın arkadaşlarını motive ettin....

Onu Milli takım kadrosuna almayan ne yapsın 8)

Onur Abinin dedigi gibi bosverin Antuyu falan feneri farkla yenmisiz haklı sevincimizi yasayalım sitede bulunan fenerli arkadaslar biraz kıskansın bu sevinci bos yollamak olmaz

Sampiyonluk yarınlara kaldı fener :p

Ne güzelde oluyor ohh ohh!!

Sanırım Murat Özyer'in gönderilmesi takımı iyi yönde etkilemiş hep böyle olur umarım..
Aslanlar gibi mücadele edip bize bu sevinci yaşatan bütün oyuncularımıza teşekkür ederiz bizim için harika bir haftasonu oldu saolun var olun Aslanlar.. :)

Hüseyin Beşok sana ne denir ki eline ayağına YÜREĞİNE sağlık iyi ki varsın ve iyi ki Galatasaray'lısın Binlerce kez teşekkür ederim sana...

Ben maalesef maçı izleyemedim ama birazdan fbtv'de maçın tekrarı var büyük bir zevkle izlicem. :p :p :p

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mehmet E. Güneş":2jz2dnco]HÜSOO tek başına pota altını dağıttın yetmedi üçlük attın, top çaldın arkadaşlarını motive ettin....

Onu Milli takım kadrosuna almayan ne yapsın 8)[/quote:2jz2dnco]
onu milli takıma almayan tanjeviç'e bu güzel oyunu kapak olsun

çok teşekkürler aslanlarımıza ve o büyük taraftara. Süperdi hepsi ama hüseyinin yüreği aldı maçı son 2 senedir hüseyin alıyo zaten fb maçlarını

'' Taraftar yine yüksek skor bekliyor '' diyor...

fenerbahce resmi sitesi benDe diyorum ki DAHA ÇOK BEKLER :p :p :p