TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray: 78 - Fenerbahçe ÜLKER: 62

bu arada devin smithi goren varmi,ya cuce greeni?? sanirim bizi mutlu aku selcuk unvsi ile karistirdilar,kendilerinede gelemezler uzunca bir sure:)

Çok keyif aldım izlerken :p :)

Takım olmayı başarmaya başlamış,hocası ve taraftarıyla bütünleşmiş,mücadele ile kaliteyi birleştiren bir takım vardı sahada.Zaman zaman basit hatalar yaptık ancak genele yayarsak çok önemli ve güzel bir galibiyet aldık.

Maçın yıldızı tartışmasız Hüseyin'di.Cüneyt ve Polat'ta mücadeleleri ve Galatasaray'a yakışan oyunlarıyla alkışı hakettiler.

Her ne kadar Zizic olayında yönetime ve oyuncuya büyük sinir duysam da Zizic aramıza dönmüş gibiydi,umarım beni yanıltır ve formanın hakkını vermeye devam eder.

Teşekkürler takım,teşekkürler staff,teşekkürler taraftar,teşekkürler yönetim...

açık konuşmak gerekirse ben kazanacağımızı hiç zannetmiyordum. ama başardık helal olsun aslanlara

Onu Milli takım kadrosuna almayan ne yapsın 8)[/quote]

onu milli takıma almayan tanjeviç'e bu güzel oyunu kapak olsun[/quote]

burak abi beklediğin cevabı aldın sanırım ben bi yorum yapmayacağım :p

Bu arada maça Fenerbahçe taraftarları da biletsiz girebilmiş .

arkadaşlar maç süperdi .....5dkdan sonra girdim....

ama dışarıda çok büyük rezillikler varrdı hepsini yazıcam...

adnan polatın arabasına bile bindim o derece.........

Veysel Kaya' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":1258wd0n]Bu arada maça Fenerbahçe taraftarları da biletsiz girebilmiş .

girdiklerine pişman olmuşlardır[/quote:1258wd0n]

Benim vurgulamak istediğim biletsiz girmeleri kısmı idi.

İlginç bir maç oldu.Takım acaba takım oldumu olmadımı sorusunu hala soruyorum kendime.Bu takımdaşlık sadece Fener maçı içinmi yoksa ileriye yansıyacakmı hep beraber görecez.

Hüseyin olağan üstü bir oyun oynadı helal olsun.
Zizic ve polat savaşıp ekmeğini taştan çıkardılar.Polatın 2 tane 3 sayılık isabeti öldürücü nitelikteydi.
Birde kaptan var cücü bugün orkestranın şefiydi.Helal olsun cücü savaşın için.Fener benchi önünde atladığın top aklımda ve uzun yıllar kalacak.

Koray hocanın takıma tek katkısı savunma olmuş.Bu tek katkıda bugün kazanmamızın en büyük noktasıydı.Çünkü akıllara ziyan inanılmaz bir savunma yaptık.Bu direnci takıma kazandıran hocaya teşekkürler.

hadi herkese bu güüzel galibiyetin ardından iyi geceler diliyorum bu galibiyetin keyfşnş çıkarın

lalalala galatasaray lalalala galatasaray

Maçın başından sonuna dek müthiş bir savunma vardı. Ürkütücü bir oyun oynadık. Emir Preldzic'in el üstü üçlüklerini saymazsak son bir dakikaya kadar nefes alamadılar!..

Bu maçta içimde ukde kalan tek şey maçın +20 sayı farkla bitmemesi oldu. Skor 78-60'a geldikten sonra oyuncularımız frene bastı, halbuki o sıra F.bahçe Ülker'in savunması tamamen düşmüştü. Biraz daha tempo yapsaydık fark +20'yi geçerdi!

Başta yüreğiyle oynayan Hüseyin ve Cüneyt'e, -Cüneyt bu maç çok iyi savunma yaptı-, sonra tüm takıma bize bu galibiyeti yaşattıkları için teşekkürler.

Dilerim takımımız bundan sonraki "her maçta" potansiyelini sahaya yansıtmaya devam eder.

Helal olsun Aslanlarımıza ! Bastan sona üstündük ve ezikleri ezdik 8)

Benim değinmek istedigim bir baska konu daha var. Macı kazandık. Çok mutluyuz elbette ama bazı seyleri de ciddi ciddi konuşmamız lazım. Konu Gurovic. Sezon basından beri hiçbir macta bugun Hüso?nun yaptıgı katkının yarısını yapamadı. Bir sıkıntısı, derdi mi var? Yönetim bu konu ile ilgilenmeli. Zizic toparlıyor yavas yavas kendini. Bugun fena degildi, iyiye gidiyor. Graves elinden geleni yapıyor. Milo da zaten iyi. Atkins de yeni gelmesine ragmen takıma alışmış gözüküyor. Gurovic de umarız en kısa zamanda toparlar kendini...

bastan sona üstün götürdügümüz maçı kaybetseydik kötü olurdu hela olsun hüseyin beşokkk

Savunma da süperdik eyvallah, ancak hucumda bazen kitlendik.
Koray Hocanın hucumuda akışkan hale getirmesi gerek.
Zizic ve Guroviç'i iyice motive etmesi lazım, yoga olur meditasyon olur hangisi uygunsa :p

Avatarımdaki adamdan bir kez daha gurur duydum... Mükemmeldi...
Galibiyet için umudum yoktu hafta başı hatta umarım bana galibiyetimiz kapak olur demiştim ve iyikide oldu.Böyle kapak olmaya can kurban her maç razıyım :)
Taraftar mükemmeldi hayalimdeki görüntüyü oluşturdular bugün tek bir koltuk görülmüyordu...
Gerçekten çok güzel oldu.Koray Hoca'nın da bu galibiyette payı olduğuna inanıyorum.Oynayan tüm oyunculara yürekten teşekkür ediyorum bu mükemmel akşam için...