TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray: 78 - Fenerbahçe ÜLKER: 62

5298__095splash_gscc78fbulker62.jpg

Saat 10 ve Fb Tv'de Gündem Programı var zuhahahahahha nihahahahhah eheuheuehe =)

Fark var seninle benim aramda 16 sayı fark var ! ;)
Ah be ne gece yahu Nevizade gecelerine akmıştır millet : )

Bu galibiyetle tüm branşlarda toplam 4-3 öne geçtik.Kazandıklarımız;erkek basket,erkek voleybol(2),bayan basket.Onların kazandığı;futbol,bayan basket,bayan voleybol.

Hey siz 2 genç arkadaşım, formamı alın please :atki

Ben galibiyete sevinemiyorum çünkü elimde biletim olmama rağmen saat altıda salonda olmama rağmen maçı izleyemedim içeri alınmadım. Ben kendimle beraber toplam 4 kişiyi bu salona getirdim ancak bir daha bu yapılanların özürü yönetim tarafından dilenmesze kimseyide getirmem. Acaba benim gibi elinde bileti olup da maçı izleyemeyen yüzlerce insanın biletleri elinde nasıl kaldı!!

Yahu site çok durgun kaybetsek bu topik 100 sayfa bulmuştu=)
Haydi eller =)))
Düm Tek Tek :)

İşin oyun tarafına bakacaksak olursak, Hüseyin ve Cücü takıma bazı şeyleri empoze etmişler.Özellikle maçın başında her top Zizic'e indi bunun özellikle Koray Hoca tarafından söylendiğine eminim.Ayrıca ikili oyunlardan bu sefer çok karlı çıktık nedeni ise oyuncularımız hep potaya doğru gitti.
Savunmada Polat çok önemli işler yaptı ne yazık ki hucum yönünü beceremiyor.Burak Sezgin 2 hayırlı olsun.
Bugunun en etkileyici performansı Cemal'den geldi bence.
İlk periyot girdiğinde takımı 3-4 seviye yukarı fırlattı.Hele bir pozisyonda gitti yardıma sonra da süper asist yaptı ki Duncan'ı gördüm sanki : )
Guroviç'i açmalıdır hoca.Top gitmiyor adama gitmesi gerekmektedir.
Graves ve Atkins vasat oynadılar hucumda ancak savunma da ikisi de çok iyiydi.
Graves'in faul atışlrını düzeltmesi güzel bir artı.
Eee bu gazla 1 hafta mutlu mesut kavgasız forum bizi bekliyor : )

Benimle forma iddasına giren gençleri hatırlayan varmı??

Bana yardım edin lütfen, formalarıma kavuşturun beni:)

Şu sitede gezinen kuşlar maçtan önce "ti" ye aldıkları edebiyatı kendileri yapıyorya en çok ona gülüyorum.Aslanlarımıza feda olsun kuşlar kargalar vb. Herkes rütbesini bilsin :)

Aykun Alan' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":16hhpauw]Şimdi geldim.D NE GÜzelde oluyor ama:D stad fulldu girmekte baya zorlansakta girdik izledik çıldırdık:D

salon olmasın sakın :)

yorgunluk yorgunluk :)[/quote:16hhpauw]
evet salon:D

Yahu site çok durgun kaybetsek bu topik 100 sayfa bulmuştu=)
Haydi eller =)))
Düm Tek Tek :)

İşin oyun tarafına bakacaksak olursak, Hüseyin ve Cücü takıma bazı şeyleri empoze etmişler.Özellikle maçın başında her top Zizic'e indi bunun özellikle Koray Hoca tarafından söylendiğine eminim.Ayrıca ikili oyunlardan bu sefer çok karlı çıktık nedeni ise oyuncularımız hep potaya doğru gitti.
Savunmada Polat çok önemli işler yaptı ne yazık ki hucum yönünü beceremiyor.Burak Sezgin 2 hayırlı olsun.
Bugunun en etkileyici performansı Cemal'den geldi bence.
İlk periyot girdiğinde takımı 3-4 seviye yukarı fırlattı.Hele bir pozisyonda gitti yardıma sonra da süper asist yaptı ki Duncan'ı gördüm sanki : )
Guroviç'i açmalıdır hoca.Top gitmiyor adama gitmesi gerekmektedir.
Graves ve Atkins vasat oynadılar hucumda ancak savunma da ikisi de çok iyiydi.
Graves'in faul atışlrını düzeltmesi güzel bir artı.
Eee bu gazla 1 hafta mutlu mesut kavgasız forum bizi bekliyor : )

Atkins ilk yarı deli etti de ikinci yarı üçlükle affetim onu :)

erenbekdemir' Alıntı:
arkadaşlar maç süperdi .....5dkdan sonra girdim....

ama dışarıda çok büyük rezillikler varrdı hepsini yazıcam...

adnan polatın arabasına bile bindim o derece.........

eren şu olayı anlatsana meraklandırma insanları başta beni :)

Aykun Alan' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":c0au9oc4]Şimdi geldim.D NE GÜzelde oluyor ama:D stad fulldu girmekte baya zorlansakta girdik izledik çıldırdık:D

salon olmasın sakın :)

yorgunluk yorgunluk :)[/quote:c0au9oc4]

Ben bu Okan'a salon ve stad arasındaki 23978232 farkı anlatamıyorum :)
Yorgunluk diyelim :)

Özgür Erdoğan' Alıntı:
Ben galibiyete sevinemiyorum çünkü elimde biletim olmama rağmen saat altıda salonda olmama rağmen maçı izleyemedim içeri alınmadım. Ben kendimle beraber toplam 4 kişiyi bu salona getirdim ancak bir daha bu yapılanların özürü yönetim tarafından dilenmesze kimseyide getirmem. Acaba benim gibi elinde bileti olup da maçı izleyemeyen yüzlerce insanın biletleri elinde nasıl kaldı!!

Şimdi pembe koltuklar yok ama kombine sahiplerini içeri almışlardır. Üstüne FB'liler dahil salona biletsiz girenler olmuş.Bileti olupta giremeyen olur mu gibi bir düşünces sahibi idareci yok tabi.