TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray: 78 - Fenerbahçe ÜLKER: 62

İndirmenin bir yolu var mıydı Zoban Abi ?
Arşivde bulunması gereken bir maçta 8)

Not:Nedim Karakaş, Erman Kunter zamanında bizde menejer değil miydi yahu :roll:

Zoban Raftik' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":aum1vlkl]Zoban'ın ve Memetcan'ın dikkatine!

Fener maçının 4. periyodunu ve maç sonu röportajları sarı-kırmızı medyadan izlemek istiyoruz!LÜTFEN :)
Mac sonu SKMEDYA'da.
Macini tamami da SK Medya'ya geliyor, 10 ar dakikalik bolumler halinde.[/quote:aum1vlkl]Çok teşekkürler.

Zoban abi teşekkürler. Benim gibi GS TV'yi izleme şansı olmayanlar için çok güzel oldu bu.

Burak Barut' Alıntı:
İndirmenin bir yolu var mıydı Zoban Abi ?
Arşivde bulunması gereken bir maçta 8)

Not:Nedim Karakaş, Erman Kunter zamanında bizde menejer değil miydi yahu :roll:
Bir publish olsun da siteye, .flv downloader ile cekebilirsiniz.
Ben direct-linkleri de veririm.

Maçtan 1,5 saat önce başlayıp maç sonuna dek süren küfürü çözemedim ben. Nedim Karakaş hangi salonda izlemiş acaba maçı?

İlk periyotta daha küfürün 3. saniyesinde yapılan anons ve maçın son 3 dksında artık herkesin kendinden geçip makara mahiyetinde edilen küfürler var. Onlar da kısa sürdü zaten.

Neyse biz alışkınız bahanelere seneye yine bekleriz belki de finalde karşılaşırız :)

Bu arada Spormax tribünün sesini kısıcaz diye işin suyunu çıkarmış. Sanki kimse bagırmadı zannettim izlerken oha yani.

Son olarak da Çetin Yılmaz lütfen yorumculuk yapma :)

Eren Aydın' Alıntı:
Beyler Uğur kardeşimizde güzel açıklamış ama ben daha kolay bir yol söyleyim size.Öncelikle internet explorer ı kullanmayı bırakın :).Çok ciddiyim çünkü firefox herşeyi ile daha iyi şuan.
O zaman güzelce videoyu indirmek için önce firefox yükleyelim.

http://www.inndir.com/Mozilla_Firefox_(Türkçe)-26174p.html

Bu siteden indirebilirsiniz ayrıca yorumları okuyabilirsiniz ama emin olum firefox sizi pişman etmez 8)

Firefox u indirip güzelce kurduktan sonra ise https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3006 bu adresteki eklentiyi firefox a indirin ve kurun.Kurulumdan sonra firefox u yeniden başlatmanızı ister.Firefox yeniden başladığında ise adres çubuğunun yanında renksiz balonlar görürsünüz :) .Ne zaman video olan bir sayfayı açarsanız o balonlar renklenip dönmeye başlar.Bu videoyu indirmeye hazır demektir.Balonların yanında çıkan küçük sekmeye tıklayınca ise xxxxxx.flv tarzında bir dosya adı görülür.Dosya adının üzerine tıklayıp videoyu indirebilirsiniz.
Biraz ayrıntılı oldu ama anlamayan kalmasın diye uzattım biraz.Site ayrımı olmadan her videoyu indirir 8)

Zoban selam!

Diğer videolar bugün eklenecekmi?

Heyecanla bekliyoruz!

Zoban Raftik' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":ngy3egjc]Zoban selam!

Diğer videolar bugün eklenecekmi?

Heyecanla bekliyoruz!
Eyup
FB maci tamami, kurgu masasinda suan.
Cut, copy, paste.. yayina hazirlaniyor :)
Peyderpey eklenecek.[/quote:ngy3egjc]Kolay gelsin o zaman, resmi siteyi refrehs etmeye devam :)

Nedim Karakaş'ın açıklamalarına bir sitede şöyle yorum yapılmış;
bu ne biçim bahane yine düştün petrolün peşinee..bu ne biçim felsefe yine düştün hakemlerin peşine nedim karakaş...

Eren Aydın' Alıntı:
Gs.org'da fener galibiyemizin şuanki okunma sayısı...

Bu haber 100258 kez okundu.....
Ankara bayanlar maçının okunma sayısını geçti:) Hemde 3 katı civarı:)

Eren Aydın' Alıntı:
Eyüp Abi'nin dediği haberde'' 44547 kez okunmuş''.
Evet, yaklaşık 3 katı daha fazla okunmuş bu maç, ben inanıyorumki ilerleyen yıllarda hiç bir salona sığmayacağız!

Bu maçın tekrarları ne zaman veriliyor acaba gs tv de salondan izledim bir de tvden bakayım..

Ayrıca gs tv nin internet sitesi ne biçim öyle ya ..YaYın akışı yok doğru düzgün 12 aralık yayın akışı var en son...

.flv encodingi tahminen 5-6 saat sürecek.
Bekleyenlerin bilgisine, en erken macin 1. parcasi 1,5-2 saat sonra gs.org'da olur. Tamaminin sitede yer almasi da gece yarisini bulur, publish edilmeleri ile birlikte.

Bu arada maçı birkez daha izlerken farkettim.Dün heyecandan Çetin Yılmaz'ın yorumlarının çoğunu kaçırmışım.
Sanki komedi programı gibi.Daha GS'da kim dışarıda kim içeride oynuyor bilmiyor,GS dış adamlarını birazdan kenara alıp rotasyn probelimine girecek diye söylüyor, 5 dakika sonra koç pota altını kenara alınca "işte demek istediğim buydu" diyor.
Sanki FB tv'i de maç anlatıyor.Konuştuklarının %80'i F.Ülker ile ilgili.Birde durmadan "tarafsız" demesi varya...
GS'ın için yorum yaparken hep kısa kesmiş,GS böyle devam etsin gibisinden :)
Herşeye rağmen ben Çetin Yılmaz'ın art niyetli olduğunu düşünmüyorum.En azından tarafsız olmaya çalışan (beceremese de) bir FB'li gibi, Baturalp gibi hakemlere laf atmıyor ya o yeter.

valla koray hoca iyi motive etmiş oyuncuları ne yalan söyliyim bşiktaş maçından sonra böyle oyun beklemiyordum beni yanılttıkları için teşekkür ederim iyi defans yaptık basketboldan pek anlamam birşey soracam araya girince transfer dönemi başlıyormu bilmiyorum ama başlıyorsa pota altına mı derler hüseyin gibi bir oyuncuya ihtiyacımız olacak hem defansda hem pota altında hem de üölük atabilen bir oyuncu çok fazla oldu:) ama öyle bir oyuncu almamız gerekir lig uzun maraton çünki

Mactan sonra patlican surati yeterliydi :)

spormaxyorumcucetinyilmuz7.jpg