TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray: 78 - Fenerbahçe ÜLKER: 62

Protokol kapısındaki polis Işıl Alben ve Ergin Ataman ı içeri almadı xD Adam dioki ben sizi tanımıyorum xD

Zoban'ın ve Memetcan'ın dikkatine!

Fener maçının 4. periyodunu ve maç sonu röportajları sarı-kırmızı medyadan izlemek istiyoruz!LÜTFEN :)

Özelikle 3lü kısmını bir de parmak kaldırsın tezahüratını bir de mümkünse Yengeç Fener tezahüratını :p

Taraftar ve maç mükemmeldi...
Onur Abi'nin msn macerası ve Fb'nin siteside komediydi...
Çok güzel bir gün geçirdim(k).
Herkese teşekkürler...

bide şu takımda Gaines olsaydıda 2-3 smaçlasaydı içeri,çok aradım dün bi smaç,hele son dakkalarda valla :=)

Galatasaray ulannnnnnnn!!! Boşuna çekilmedi bunca çile :( kapı ağzı rezalet demek hafif kalır insanlar neredeyse mülteci gibi ortada kaldı hele elinde bilet olanlar filan çok kötü oldu.

Zamanında alınan molaları özlemişiz böyle devam edelim aman bozulmasın bu maçtan çok daha kıymetli Aliağa ve Telekom maçları gösterecek ne yapacağımızı , Fenerbahçe atmosferi dışında oynadığımız maçlarda göreceğiz gerçekte neler yapacağımızı. Hücumda tıkanma sorunumuz bir ara baş gösterdi ama bunu zamanla çözmemiz lazım , daha da akıcı oynayabiliriz

Fenerbahçe yenilmez, skorda geride kaldıysa mutlaka bir sebebi vardır. :)

"Kırılma noktası hakemler oldu"

Beko Basketbol Ligi'nde derbi maçında ezeli rakibi Galatasaray Cafe Crown'a 16 sayı farkla 78-62 yenilen Fenerbahçe Ülker'de, mağlubiyetin üzüntüsü yaşanıyor.

Fenerbahçe Ülker Şube Direktörü Nedim Karakaş, derbi maçın kırılma noktasının hakemlerin yanlış kararları olduğunu öne sürdü. Karakaş, her iki ekibin savunmada iyi oynadığını belirterek, ''Kırılma noktası hakemler oldu. Hakemler maçı iyi seyretsin. Maçın en kritik dakikalarında verdikleri teknik faulü neden çaldıklarını kendileri bile bilmiyor. Semih topu hakemin ayağına atmış. Bunu hakaret olarak değerlendirmek yanlış. Bu nedenle faul ve teknik fauller sonrası 4 atış kullanıldı, ardından da sportmenlik dışı faulle maçı bitirdiler'' diye konuştu.

Galatasaraylı taraftarların küfürlerinden de şikayetçi olan şube direktörü Karakaş, ''Karşılaşmanın başlamasından 1.5 saat önce başlayıp, mücadele bitene kadar devam eden küfür için, sadece bir kez anons yapıldı. Çirkinlikler oldu. Buna müsaade edilmesi bizi üzdü'' dedi. Sezon başından beri yaşadıkları sakatlıklara alıştıklarını vurgulayan Karakaş, ''Ama sakat oyuncular yavaş yavaş takıma katılıyor. Önümüzdeki hafta Ömer Aşık ile Giricek takıma dönecek'' diye konuştu.

Nedim Karakaş, ULEB Avrupa Ligi (C) Grubu'nda Slovenya'nın Union Olimpija takımıyla 8 Ocak Perşembe günü yapacakları karşılaşma için 7 Ocak Çarşamba günü bu ülkeye gideceklerini sözlerine ekledi.

O zihniyetteki insanlardan tebrik beklenmez zaten...
Bırakalım kendilerini komik duruma düşürsünler...
Maç boyunca 2 sayılıktan daha çok 3'lük kullanan bir takımın maç kazanma şansı olamayacağını hiçbir zaman görmesinler.
Hakemler kötüydü buna bende katılıyorum, maç boyunca Tanjevic'e en az 3 teknik faul çalınması lazımdı.
Zizic'e çalınan ucuz faullerde cabası.Basketbolda rakibine dokunmak yasak diye birşey yokki,Zizic elini dayasa faul çaldılar...
Ayrıca bu beyefendi F.Ülker'in açık bir şekilde son dakikalarda hakemlerle kazandığı Telekom,Oyak Reno maçında nerdeydi acaba.

Birde beyefendinin basketbol kurallarındanda haberi yok galiba.
3'e 0 fast break'e giden takımdaki oyuncuya arkadan sarılarak faul yapmak ister ABD'de, ister Çin'de, isterde Kenya da centilmenlik dışı fauldür.

Bana takılmayan bir GS Tv linki bilipte vermeyen fenerli olsun :)

Candan Yeni' Alıntı:
Semih topu hakemin ayağına atmış. Bunu hakaret olarak değerlendirmek yanlış. Bu nedenle faul ve teknik fauller sonrası 4 atış kullanıldı, ardından da sportmenlik dışı faulle maçı bitirdiler'' diye konuştu.

Saygısını göstermek için attı herhalde topu.Nedim bey bir açılasın neler hakaret neler değil hakemler de ona göre karar versin.

Oyuncunuz sportmenlik dışı faul yaptı maç bitti Nedim bey.Güreş ile basketbolu karıştırdı bir an .

Ben buradan içimizdeki İrlandılar olarak bilinen, Mustafa Denizli'nin tek kelimeyle çok şey anlattığı günü hatırlatıyorum...

Nedim Karakaş gene kendisine yakışanı yapıp atıp tutmuş. Semih ve Emir maç boyu çaktırmadan taraftarı tahrik etmeye çalıştı. Tanjevic hakemleri azarladı ama teknik çalınmadı. Fener benchinin arkasında oturan fener eşofmanlı adam da seyirciyi tahrik etmek ve başlarına havlu koyarak kaçma goygoyunu yaptırmak için çok uğraştı ama başaramadı. Sağduyu hakimdi.

Bu yüzden ben Nedim Karakaş ve onun gibilere takılmıyorum. Onların tarzı bu...

Maçtan önce de yazmıştım, bazı arkadaşlarla maçtan sonra konuşalım diye. Kimdi bu arkadaşlar? Galatasaray'ın büyüklüğünü göremeyip fener kadrosunu numaralarıyla yazanlar.... Son 6 maçı yazıp istatistik show yapanlar, fener çok formda basketbol bilmiyor musunuz nasıl yenelim diyenler...

Bir kısımda Murat Özyer gitti dertler bitti diyecektir. Dünyanın en ünlü koçunu hatta, 10 koçu aynı anda getirin 3 günde takım düzelmez. Elbette 4 aydır takımı izleyen ve hataları gören Mincinözoğlu birşeyler ekledi ve ekleyecektir... Ama bu takım geçen sene Uleb'de harikalar yaratan takımın iskeleti. Geçen sene tecrübesizlik olmasa final oynayacak takımdı...

Galatasaray seyircisiyle, oyuncularıyla(kalitesi ne olursa olsun farketmez), havasıyla her zaman her yerde iddialıdır. Bu yüzden Galatasaraydır...

Dışarıda da bin kişi kaldı, içerisi kalabalıktı... Sadece fener maçında değil her maçta bu kadar olmasa da dolsa, insanlar gelse bakın o zaman nerelerde oluruz...Unutmamak lazım ki Strickland'dan sonra Atkins Jordan gibi geldi. Milan Gurovic'i de costurup havaya sokarsak şampiyonluk gelir.

Ben fener galibiyetini mucize olarak görüp de fener kadrosunu yazan "içimizdeki irlandılara" hitaben şunu söylüyorum...

4. Erdem Türetken
7. Tufan Ersöz
8. Andrija Zizic
9. Polat Kocaoğlu
10. Murat Kaya
11. Cüneyt Erden
12. Hüseyin Beşok
13. Dejan Milojevic
14. Altay Özurgancı
15. Milan Gurovic
20. Rashid Atkins
21. Teoman Örge
22. Antonio Graves
24. Alican Güney
25. Cemal Nalga

Hakemler fenere beleşten 6 sayı verdi.Muhterem beyfendi çıkıp onu söylesin.Öncelikle Hüseyin'e pota altında yapılan net faul vardı.Koluna vurdular.Bunu vermedi devamında Ömer Onan dipten üçlük buldu ve farkı 4e indirdi.İkinci pozisyon ise gerçekten çok komikti.Cüneyt takımı hızlı hücüma kaldırırken aldığı rebound sonrası , Mirsad arkasından sarıldı ve elini kaldırdı faul yaptım diye ama hakemler bunu ne hikmetse görmedi Cüneyt'in faulun etkisi ile attığı kötü pasla fener hızlı hucuma çıktı Emir bomboş bir üçlük kullandı 10 olan fark 7ye indi.Asıl hakemler maçın erken kopmasını önledi!!!

Re: TBL | Galatasaray-Fenerbahçe ÜLKER

Erdal Avcı' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3ri15i72]Formamı alacakmısın bakalım Alper Gülgen!
abi Alper'e ben de ulaşamıyorum.Ceza aldıktan sonra kendisini dünyadan soyutladı mı ne?[/quote:3ri15i72]
Ona söyle ondan forma falan istemiyorum, bana söylediklerini hala unutmadım, onun aldığı formayı giymem, son kararım bu.

Beko Basketbol Ligi'nde derbi maçında ezeli rakibi Galatasaray Cafe Crown'a 16 sayı farkla 78-62 yenilen Fenerbahçe Ülker'de, mağlubiyetin üzüntüsü yaşanıyor.

Fenerbahçe Ülker Şube Direktörü Nedim Karakaş, derbi maçın kırılma noktasının hakemlerin yanlış kararları olduğunu öne sürdü.

Karakaş yaptığı açıklamada, her iki ekibin savunmada iyi oynadığını belirterek, ''Kırılma noktası hakemler oldu. Hakemler maçı iyi seyretsin. Maçın en kritik dakikalarında verdikleri teknik faulü neden çaldıklarını kendileri bile bilmiyor. Semih topu hakemin ayağına atmış. Bunu hakaret olarak değerlendirmek yanlış. Bu nedenle faul ve teknik fauller sonrası 4 atış kullanıldı, ardından da sportmenlik dışı faulle maçı bitirdiler'' diye konuştu.

Galatasaraylı taraftarların küfürlerinden de şikayetçi olan şube direktörü Karakaş, ''Karşılaşmanın başlamasından 1.5 saat önce başlayıp, mücadele bitene kadar devam eden küfür için, sadece bir kez anons yapıldı. Çirkinlikler oldu. Buna müsaade edilmesi bizi üzdü'' dedi.

BİZ BAŞKA MAÇ MI SEYRETTİK YAA :p :p

Re: TBL | Galatasaray-Fenerbahçe ÜLKER

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Erdal Avcı":3sg6mzy8]abi Alper'e ben de ulaşamıyorum.Ceza aldıktan sonra kendisini dünyadan soyutladı mı ne?
Ona söyle ondan forma falan istemiyorum, bana söylediklerini hala unutmadım, onun aldığı formayı giymem, son kararım bu.[/quote:3sg6mzy8]

Yahu sen formayı al Trabzon'a gelen bir kargoya ver ben giyerim :p =)))

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Zoban'ın ve Memetcan'ın dikkatine!

Fener maçının 4. periyodunu ve maç sonu röportajları sarı-kırmızı medyadan izlemek istiyoruz!LÜTFEN :)
Mac sonu SKMEDYA'da.
Macini tamami da SK Medya'ya geliyor, 10 ar dakikalik bolumler halinde.