TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray-Fenerbahçe ÜLKER

Bu maç için destek çağrısı yapmaya gerek yok bu takım daha kötü durumda olsa bile o salon fener maçlarında full çeker.Fb.ülkerin son haftalardaki formuda ortada.Bizim ise büyük problemlerimiz var.Her ne kadar fb.ülker in kazanacağını düşünsemde fb ülker gibi üçlüğe dayalı sistemle oynayan bir takımın ayhan şahenk in sert potalarında oynayacağını,şuana kadarki bu salonda oynadığı maçlardaki başarısızlığını, ve ayhan şahenkteki taraftar desteğini göz önüne alarak bu maç için içimde bir umut taşıyorum.Oyuncularımızın bu maçta varını yoğunu ortaya koyarak oynayacağını umut ediyorum.Özellikle geldiği günden beri bekleneni veremeyen gurovic in bu maçta gerçek performansını göstermesini bekliyorum.

Fenerbahçe Giricek?i riske etmiyor

FB Ülker Şube Direktörü Nedim Karakaş, Giricek?in ağrılarının azaldığını fakat tam iyileşmeden oynatılmayacağını söyledi.
Karakaş, tedavisi süren Giricek'in ağrılarının geçtiğini kaydederek, ''Ancak biz daha önce iki kez yaptığımız gibi aceleci davranmayıp, Giricek'in tam iyileşmeden dönmesini istemiyoruz. Onun tamamen iyileştikten sonra aramıza dönmesini istiyoruz. Çünkü bunun sıkıntısını 2 kez çektik'' diyerek sözlerini tamamladı.

ohhhhhhhhhhh şimdi aldımk biletimi rahatladımmm :D :D yaşasın!!! rahatça girmek için acaba kaçta orda olmak gerekirr kapıda beklemek istemiyorumm:D veya bekleyeyim ya işin tadı öyle çıkıyor:D :p ;)

siempreGS' Alıntı:
ohhhhhhhhhhh şimdi aldımk biletimi rahatladımmm :D :D yaşasın!!! rahatça girmek için acaba kaçta orda olmak gerekirr kapıda beklemek istemiyorumm:D veya bekleyeyim ya işin tadı öyle çıkıyor:D :p ;)
Maç saati tam kesin belli olmadı.Çarşamba ya da Perşembe belli olacak.

siempreGS' Alıntı:

maçtan 2 saat önce orda olman gerekir.....

ikinize de teşekkür ederim,çok sağollun salon kapıları 2 saat önce açık olur mu pekii,heyecan yaptımm daha kaç gün var maça :D

siempreGS' Alıntı:
ikinize de teşekkür ederim,çok sağollun salon kapıları 2 saat önce açık olur mu pekii,heyecan yaptımm daha kaç gün var maça :D

normalde 1,5 saat önce açılır ama o maçlarada 100 kişi gelir yinede itiş kakış olur 5000 kişiyi sen düşün........

hepinize teşekkür ederim geçen fb bayan basket maçında erken mi geldim dedimm kapıda kuyruk bekledim yarım saatt!! önlemimi alayım zaten heryerde taraftar olurr bol bol haykırırız..

meteorolojide yağmurlu gözüküyor sıcaklık 7/4 :D

Bende az önce aldım biletimi ve kardeşimle ordayız cumartesi günü ;) ve fener'i yine yeneceğiz ayhan şahenk te ben inanıyorum. Guroviç ve graves yeter fenere. Umraım Milo da oynar 8)

Yağmur da olsa,Karda yağsa engel tanımıyoruz.

Arma Sevdalıları olarak herzaman ki yerimizi alıyoruz.

Maçın sonuna kadar sadece ama sadece takımımızı DESTEKLİYORUZ.

biz de gidiyoruz maça gitmesine de takımımız, hocamız nasıl gelecek bilmiyorum.. umarım oyuncularımız fenerbahçe maçının ne olduğunun bilincindedirler.. geçen sene iki maçta da bunu göstermişlerdi, umarım yine gösterirler.. ben şüpheliyim ama fenerbahçenin karşısında 1 kişi daha fazla olalım, mirsad'a bir kişi daha fazla sövsün diye orada olacağım..

Beşiktaş'a kaybedelim, üzülür geçeriz . aynı şekilde , Efes, Telekom hepsi öyle. ama bu maç, başka maç, dünyanın en büyük derbisi. ya kazanacağız, ya kazanacağız.. başka hiçbir yolu yok bu işin. iki dileğim var, ikiside fener'e ...

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
[quote="Faruk Tanrıyar":19jk983b]Biletix'e baktım şimdi, en öndeki bloklara (T-S-R) bilet satışı yok. Tamamı kombine mi oranın? Yoksa kimseyi oturtmayacaklar mı pembe koltuklara :shock:

Tahminime göre güvenlik nedeniyle sahaya o denli yakın bölgelere taraftar almayabilirler. Ama kesin bir bilgim yok, tahmin sadece. Bu arada o tribünler için sevgili Kutay Çamcı'da geçenlerde tepki gösteriyordu, halen çözülemedi sorunlar galiba..[/quote:19jk983b]
Valla o pembe koltuklara kimseyi oturtmazlarsa olay çıkar iyi valla ya.
düdük sokmak yasak
havalı korma sokmak yasak
sopalı bayrak sokmak yasak
davul sokmak yasak
oraya da kimseyi oturtmazlarsa
geçen 2 sene önceki 33.Hafta SAMİYEN'de yaşananlar inanın Ayhan Şahenk'de yaşanır.

O yüzden rahat olun o koltuklar boş olamaz.