TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray-Fenerbahçe ÜLKER

İşte yine bir fener maçı, biletimi aldım cumartesi gününü bekliyorum.Takım kazansa da kaybetse de desteğimi vereceğim.
Tek isteğim eğer mağlup olacaksak da mücadele ederek olalım.Takımın maçı kazanmak isteğini gözlerinden anlayalım o bize yeter.
Ayrıca mahtmut uslu'nun da maça geleceğini zerre kadar inanmıyorum.Kendi çöplüğünde ötebilir, geldiğinden kendisinin çok iyi karşılanmayacağını kendisi de biliyor.
Bu arada eve gelince biletlerin üstüne baktım maç tarihi 3 Aralık 2008 yazıyor bu kadar mı dikkatsizlik olur be arkadaşım :)

Cüneyt Erden: ?Derbi Büyük Bir Şans?

Galatasaray Cafe Crown, yılın ilk derbisi için hazırlıklara başladı. Galatasaray Cafe Crown takım kaptanı Cüneyt Erden, 3 Ocak 2009 Cumartesi günü Fenerbahçe Ülker ile yapacağımız maçı resmi sitemize değerlendirdi.

Derbi hazırlıklarına bugün başladıklarını belirten Cüneyt Erden, takımdaki havanın iyi olduğunu ve Fenerbahçe Ülker maçına çok konsantre şekilde çalıştıklarını vurguladı.

Ligde ikinci durumda olduğumuzu hatırlatan kaptan, "Geçen hafta kötü bir derbi kaybettik. Beşiktaş Cola Turka eksikken kaybetmememiz gerekiyordu. Şimdi önümüze bakıyoruz. Bu derbi, kendimizi affettirmek için çok büyük şans. Yenilmeyi kesinlikle düşünmüyoruz." dedi.

Fenerbahçe Ülker maçlarının çok farklı bir atmosfere sahip olduğundan söz eden Erden, "Ne kadar eksik, sakat oyuncumuz da olsa iki taraf için de bu derbi çok anlamlı" diye konuştu.

Son olarak taraftarları salona davet eden Cüneyt Erden, şunları söyledi: "Taraftarımızdan salonu tam olarak doldurmalarını istiyoruz. Sonuna kadar oynayıp, mücadele edip, Fenerbahçe Ülker?i yeneceğimizi düşünüyorum."

arkadaşlar lütfen dikkat lütfen salonumuzda kötü sonuçlanırsa ne türlü taqhrik olursa olsun dikkatli olmamız lazım bir maç saha kapatma alırsak yazık olur gerçekten tt maçı için çok yazık olur sağduyu ve lütfen tahriklere kağılmadan bir müsabaka diliyorum

Centilmence bir maç olsun.Aksi olan maçlardan biz zararlı çıkıyoruz.Takımı desteklemek kafi.Eğer o maçta Galatasaray bazı olaylardan ötürü ufak bir ceza alsa dahi o kimse takıma destek olduk demesin.

Bu maç sanki arka planda kaldı gerçekleşen olaylardan sonra...

Benim en çok merak ettiğim;
1. Koray hoca, takımı bu maça nasıl hazırladığı?
2. Beklenileni veremeyen oyuncuların bu maçtaki performansı üzerindeki Koray hoca'nın etkisi?
3. Koray hoca'nın maç içerisindeki performansı?
4. İstenilen atmosfer sağlanılıp,maçı kazanabilecek miyiz?

Umarım herşey gönlümüzce olur.

Burak Ceyhan' Alıntı:
Bu maç sanki arka planda kaldı gerçekleşen olaylardan sonra...

2. Beklenileni veremeyen oyuncuların bu maçtaki performansı üzerindeki Koray hoca'nın etkisi?

Kısa vade de başarılı olur Burak.Yönetim bir idmana gelir oyuncular gaza getirilir kazanırız fener maçını.Oyuncu kalitemiz Fenerden çok aşağıda değil korkun olmasın.

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Burak Ceyhan":1bp3b2q5]Bu maç sanki arka planda kaldı gerçekleşen olaylardan sonra...

Kısa vade de başarılı olur Burak.Yönetim bir idmana gelir oyuncular gaza getirilir kazanırız fener maçını.Oyuncu kalitemiz Fenerden çok aşağıda değil korkun olmasın.[/quote:1bp3b2q5]
Bu kısa vadeli düşünceler bizi hep buralara getirmedimi. :(

Kesinlikle katılmıyorum Arda'ya.Çünkü yapılan bu değişiklikle gelebilecek bir mağlubiyetin kılıfı hazırlandı.
Koray Hoca bu takıma 4 günde ne verebilir ki?
Set mi?Savunma mı?
Gaz yoluyla basketbolda çok şey yapamazsın malesef yapılsaydı Erdem Türetken ve Fatih Solak Dünyanın en iyi iki oyuncusu olurdu.

Bazı Fenerbahçe'li isimler (özellikle Mirsad, Rasim gibi) biraz antipatik ve seyirciyi kışkırtan tipler. Bilinçli veya bilinçsiz olarak sizleri galeyana getirmeleri muhtemel. Tribünde olacak arkadaşlar; dikkatli olmalısınız bence, dolduruşa ve bu basit oyunlara gelmemeye özen göstermelisiniz..

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
Bazı Fenerbahçe'li isimler (özellikle Mirsad, Rasim gibi) biraz antipatik ve seyirciyi kışkırtan tipler. Bilinçli veya bilinçsiz olarak sizleri galeyana getirmeleri muhtemel. Tribünde olacak arkadaşlar; dikkatli olmalısınız bence, dolduruşa ve bu basit oyunlara gelmemeye özen göstermelisiniz..

Orası öyle de hiçbirşey de yapmamak olmaz adamlar deplesmanda olduklarını hissettirmek gerek.

Salon cehenneme dönmeli.Gerisi oyunculara kalmış...

Tabiki rakip üzerinde baskı olacak ama demek istediğim bu adamların dolduruşuna gelip sahaya birşeyler fırlatmayın yani :) Gürültü bile yeter, sizlerin tabiri ile "kükreme" :)

Mirsad'ın hakkından gelecek arkadaş aramızda. İsterse o kendini deşifre edebilir. :)

Gökce Başaran' Alıntı:
Mirsad'ın hakkından gelecek arkadaş aramızda. İsterse o kendini deşifre edebilir. :)

Tekl başına Mirsad'ı bitirmişti, Efes tribünlerinde o arkadaş. Yalnız bizim maçlarda öyle sessizlik olmadığı için öyle bir şansı olmayacak bahsettiğimiz arkadaşın.

coach değişikliğinin olumlu etkileyeceğini düşünüyorum.. en azından bu maç için.. farklı bir motivasyon olacak.. lütfen kar-kış demeyelim.. hepimiz maçta olalım.. burada konuşmanın takıma faydası yok, orada olmanın faydası çok..

Emre Yuksel' Alıntı:
farklı bir motivasyon olacak..

Takım tüm hafta Koray Hocayla yoga yapabilir meditasyon dersleri alabilir hatta şifalı bitkilerle onlara çay içirebilir.
Gerçekten çok farklı olacak :p