TBL 15. Hafta | Bornova Belediye 86- 79 Galatasaray CC

Re: Bornova Belediyesi - Galatasaray [Canlı]

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
bu sene 1.lige çıkmış takımdan fark yedik ya
:shock: :(

7 sayının nesi fark ?

Böyle mağlubiyetler olabilir,sağlık olsun.Önümüzde oyak deplasmanı var.Bizim için esas olarak o maç önemli. Bizim üzerimizdeler,mutlaka kazanmamız lazım.

4 yabancı + evren bazen fatih in katkısıyla buraya kadar diğer oyuncular şapkalarını önlerine koysunlar bizi delirtmesinler...

play-off için 3 fire verebilirdik gitti biri..yapın şimdi en az 15 te 13...

Ya hocam biri bana anlatsın ya bugün neden bu kadar şansızdık ????????

Can akın neden bu kadar kasarsın :S:S:S

7 kişilik rotasyonla anca bu kadar dayanabilirsin

CANINIZ SAĞOLSUN.

Ne yapalım hep iyi gitmezdi zaten.Ama bugün oyuncularında pek mücadele ettiği söylenemez.

Yinede Canınız Sağolsun.

Cem hocayı bugün tanıyamadım..
Tüm düzeni mahveden bu takımın guardı asla olamayacak Canı ısrarla oynatarak tam anlamıyla elimizle hediye ettik maçı.. Caneride bonusu oldu..

Yazık..

tatminsiz br taraftar grubu olduk gibime gelyor. 1 hafta önce kümede kalacaz inannıyorum buna diye yeminler ederken şimdi playoff demeye başaldık. kaza ile playoffa kalsak şşampiyon olamadık diye gene üzülürüz biz. itiraf etmemiz lazım ki biraz mazoşistiz galiba..

sağlık olsun bugün şutlar girmedi. ama ondan önemlisi takımın deplasman olarak neresi olursa olsun kendini kastığı gerçek..

Re: TBL 15.Hafta | Bornova Belediyesi-GALATASARAYIMIZ

Biraz karamsarca olacak belki ama bu yenilgiyle play-off şansımızın sona erdiğini düşünüyorum. zaten ligde kalacağımız neredeyse kesin gibiydi, bu açıdan bu maçı çok önemsiyordum. canımız sağolsun ama ruhla da bir yere kadar. içeriden hiç oynayamıyoruz.

Arkadaşlar öncelikle sakin olalım.Birilerini suçlamanın veya yenilgiye kılıf aramanın gereği yok.Bu takım uzun süredir dar rotasyonla oynuyor.Bir düşüş olacaktı.O yüzden burda bas bas bağırdık bu takıma 2 3 tane transfer lazım dedik.Rotasyon çok dar oyunculara çok yük biniyor Jasaitis Rancik neredeyse 40 dakika oynuyor dedik ama transfer yapılmadı.Neyse mağlup olduk olabilir gerekli tedbirleri alıp yolumuza devam etmeliyiz.

Oyuncularda bunu sıradan bir mağlubiyet olarak görmeli ve gözlerinde büyütmemeli yoksa geçen seneki gibi bir dağılma sürecine gireriz ki bu çok tehlikeli.

4 yabancı + evren bazen fatih in katkısıyla buraya kadar diğer oyuncular şapkalarını önlerine koysunlar bizi delirtmesinler...

play-off için 3 fire verebilirdik gitti biri..yapın şimdi en az 15 te 13...

Bugün biraz şanssızlık biraz konsantrasyonsuzluk kaybettirdi bu maçı bize.Ancak Caner neden süre aldı anlayamadım ben =(...Neyse canınız sağolsun.

Bugün cok şanssızdık şutlarımız girmedi.
Jasayı gercekten iyi savundular keşke içeri daha iyi kullanabilseydik.4.periyotta Fatih'i daha fazla kullanabilirdik.

Maçın sonlarını Caner yerine niye Evren'le oynamadık anlamış değilim.

Bugün maalesef Cem Hoca'mıza nazar değdi. Maçın başından sonuna kadar anlamsız bir şekilde yaptığımız alan savunması yüzünden yediğimiz üçlükleri çıkaramadık. Bu da yetmezmiş gibi hücumda son çeyrekte yapılan top kayıpları evinde galip gelmeyi alışkanlık haline getirmiş Bornova takımı karşısında bizi şansız kıldı. Her şeye rağmen lig devam ediyor. Hala play-off yarışındayız imkansız diye bir şey yoktur. Takımımıza sonuna kadar güveniyorum bugün belki şutlarımız girmedi belki iyi oynamadık hatalar yaptık ama bu yarında yapacağımız anlamına gelmez. Hep destek tam destek diyorum ! Önümüzde Reno maçı var her şeyi unutup bu maça odaklanmalıyız...

Volkan Kızıltaş' Alıntı:
Bugün cok şanssızdık şutlarımız girmedi.
Jasayı gercekten iyi savundular keşke içeri daha iyi kullanabilseydik.4.periyotta Fatih'i daha fazla kullanabilirdik.

Maçın sonlarını Caner yerine niye Evren'le oynamadık anlamış değilim.

Evren kaptırdığı toptan sonra blok yapmaya çalışırken ters düştü. belki o esnada bir esneme olmuş olabilir yada rahatsızlık duymuşsa, cem hoca oynatmamıştır. sonuçta burda benim gibi bir yarım akıllı bunu akıl ettiyse, cem hoca da düşünmüştür evrenle maçın sonunu oynamayı diye düşünüyorum.

Karamsarlığa gerek yok. Her maça full konsantrasyon olamazsın ki. Playoffa kalacağımızı düşünüyorum.

şurda robinho gelse bozulan moralimi düzeltemez....

ilginç birşey sadece 3 top çalabilmişiz...can'ın 4. periyotta üst üste rakibe 2 top vermesi üstüne hücumun ilk saniyesi 3 lük sallaması malesef rakibi dahada iştahlandırdı...