TBL 16. Hafta | Banvit 77 - 80 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Emin Doğanca
  • Başlangıç tarihi
Re: Banvit - Galatasaray 13.1.2008 15:00 (NTV)

Yiğit Pazar' Alıntı:
Banvit'de Mokongo,takımdan ayrılmış mıydı?

Mokongo sanirim sakatlanmisti,onun yerine Crispini aldilar,beyaz amerikali oyuncu eski NBA'li..Crispin daha iyi bana kalirsa Mokongodan..Mokongo genc bir o kadarda sorumluluk almayi seven bir oyuncuydu.Genc yasina ragmen kontrollu olmasi gerekirsen her hucumu kendi kullanmayi seven,kendine oynayan biriydi.Crispin daha tecrubeli 3'lukleri cok keskindir.

Emir Kalyoncu' Alıntı:
[quote="Yiğit Pazar":2n9ad7cx]Banvit'de Mokongo,takımdan ayrılmış mıydı?

Mokongo sanirim sakatlanmisti,onun yerine Crispini aldilar,beyaz amerikali oyuncu eski NBA'li..Crispin daha iyi bana kalirsa Mokongodan..Mokongo genc bir o kadarda sorumluluk almayi seven bir oyuncuydu.Genc yasina ragmen kontrollu olmasi gerekirsen her hucumu kendi kullanmayi seven,kendine oynayan biriydi.Crispin daha tecrubeli 3'lukleri cok keskindir.[/quote:2n9ad7cx]

mokonko yerine crispin i aldık ama crispin avrupa da oynayamadıgı icin mokonko hala takımda crispin ligde oynuo son 4 haftadır mokonko lig kadrosunda yok ama hafta ici oynanan avrupa macında oynadı.

Metin Ertürk' Alıntı:
bu maçı izlemesem mi diyorum..cemal,owens,cüneyt..bugün bardağı kırdım,yarın başka şeyi kırmasam diyorum..büyük ihtimal banvit alır..ben antalya maçını düşünmeye başladım..o maçta riskli..üzülerek söyleyeyim banvit 15-20 sayı fark atar...

:D :D :D
Adam daha ölmedi ama veliahtları sırada bekliyor :muhaha
Bkz En Çok Sen Sevindin Değil mi?
viewtopic.php?f=1&t=4325&start=0

Bu arada Banviti yenmemizin ayrı bir önemi daha var bence.3 sezon önce son maç Banvitleydi.Bizim için kritikti.Banvit yönetimi Fenerbahçelileri ücretsiz salona almıştı.O yüzden Banvit galibiyetlerinin ayrı bir mutluluğunu yaşarım...

Bu maçta hüseyin yok ama yine kazanmamız lazım. harvey ve Adeleke bizi pota altında zorlayabilir. Ancak eğer böyle maçları kazanamazsak zaten hedeflerimiz böyle büyük olmazdı. zorda olsa bu maçı alırız. Zorlu ve keyifli bir maç olacaktır.
Not: Mert o maçta ayrıca ''Cimbom kümeye'' diye bağrılmıştı. Ondan sonra bizi yenemediler galiba hiç... :)

huseyın malesef yıne yok adeleke ve harvey bol bol rıbaund ve sayı bulurlar acıl uzun lazım ama hala bı gelısme yok bu ıs vfatıhle ve cemalle olmaz

Haftasonu acayip süper geçiyor şu ana kadar.Bence Banvit favori ama kazanırsak deli olacak.Hadi be çocuklar...

Bence kazanacağız çünkü takım 2 mağlubiyetin hırsını banvitten çıkarmak isteyecektir!!!

Banvit zor günlerimizde hep bize yardımcı olmuştur 3 senedir yine olacak bence 8)

Chrispin'e Dikkat.. FarkLı bi sut stili var, biLegi cok düzgün mesafe Tanımaksızın 3lük atabiLiyor 8)

Yarın inşallah banviti eze eze yeneceğiz her zamanki tarifeyi uygulayıp döneceğiz!!!
Hite in maçı olacak bu maç!

Banvit'i favori gören arkadaşlar bunu nasıl neye dayanarak söyledi bilmiyorum ,görüşlere saygı duymak gerekir ama öyle takımın kilit adamlarından birisi sakatlanınca ve 1-2 mağlubiyet alınca hemen takımını aşağılara çekip rakip takımı üste almak bana çok doğru gelmiyor.

Harvey çok dengesiz :D ,istikrarı olmayan bir oyuncu.Gaines onu durdurur ve siler.

Bizim için en önemli nokta Hite ve diğer dış oyuncularımızın göstereceği performans.Cenk,Erdem,Murat iyi oynarlarsa bilhassa savunmada işimiz çok kolaylaşır.

Umarım akıllar Romen maçında değildir.Bu maça iyi hazırlanmışızdır mental olarak.

Bugünkü sonuçlardan sonra yarınki maç daha fazla önem kazandı mutlaka KAZANMALIYIZ

ligin en zor deplasmanlarindan biri olmasina ragmen bizim en kotu onlarin en iyi oldugu zamanda bile onlari orda hep yendik ,sansimiz seviyor bizi orda , benim fikrim robert hite , cuneyt , cenk ve kaya'nin oyunu macin skorunu tayin eder tek avantajli oldugumuz pozisyon 2 numara. mokongo dee'ye adim attirmaz dee sert savunmalara oynayamiyor ornek solomon. 5 numarayi hic saymiyorum huseyin varken bile adeleke orayi kasip kavurmustu. 4 numarada harvey cok sicak bu aralar costu. 3 numaradada ilk macta bizden oynayan hill her yerden atis sokabiliyor onu erdemle savunmaliyiz oda shumpert gibi yumusak bir oyuncu 2 numarada ise cok agir basiyoruz cunku karasi takimin 2 numarasi yok arada inanc arada hill oynuyor ama bu iki oyuncuda hite'in yaninda fransiz kalirlar. bir istek; cuneyt'ten yani ueroleague'in degisiyle uzmandan 3'lukler bekliyoruz , owensta toparlanmali artik geri kosarken bana chris webber;i hatirlatiyor acaba onunda bi sakatligimi var.

Uzun bir aradan sonra forumla bulusmak guzel.. ozlemisim.. acemiligi bitirdim iki gunluk arada bir bakayım dedim, koprunun altından cok sular akmıs.. Devreyi lider kapatmısız umarım banvit macında da kazanmaya devam ederiz.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Yarın inşallah banviti eze eze yeneceğiz her zamanki tarifeyi uygulayıp döneceğiz!!!
Hite in maçı olacak bu maç!
Bencede Hite'ın maçı olucak. Çünkü böyle düşük seviyeli meydanın kendine kaldığı maçları seviyor. O zaman drivelar ve şutlarda adeta cirit atıyor. Bu maçı alıcaz...

Arkadaslar bu maci Banvit alacak bizim takimi görmüyorsunuz herhalde. Banvit kendi sahasinda cok tehlikeli bir takim. Büyük bi farkla maci kaybetcez sonra söylemedi demeyin. Hüseyinsiz bi hic bo sey yapamayiz. :(