TBL 16. Hafta | Banvit 77 - 80 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Emin Doğanca
  • Başlangıç tarihi
Re: Banvit - Galatasaray 13.1.2008 15:00 (NTV)

Banvit sahasinda cok sayi atabilen ve iceriden devamli oynayan bir takim.Bu macta pivotlarin savasi olacak gibime geliyor.Pota Altinda agir basan macida kazanacaktir..

Arda Öztürk' Alıntı:
http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?hid=35913

şaşırdım açıkcası.kendi taraftarlarını salona çekmek için yapılmış bir olaya benizyor.banvit için en vitrin maç.

banvit alma,aldırma.
sonuçta lig lideriyle oynuyorlar ve çıkış içersindeler,bilet fiyatlarının ucuzlatılması banvit almamamız için bir neden olamaz,basketbola destek veren her firmaya basketbolsever olarak destek vermeliyiz,bi ara avrupanın en iyi ligi türkiye ligi olarak gösteriliyordu, ozaman ki kadroları hatırlıyorumda şu an kesinlikle şampiyonluğa oynarlardı,ansley li daçka,orhunlu lu galatasaray,tompsonlı bjk,naumoskili efes harunlu ülker say say bitmez böyle bir ligden geldiğimiz nokta bu(daha bircok değeri atlamısımdır mutlaka),peki bu nasıl sağlanmıştı sponsorlarla ve rekabetle,bu rekabet salonlara yansımıştı,rakibiniz iyiyse sizde iyi olmak mecburiyetindesiniz...
maça gelince bence bircoğu potaaltı olarak daha agır bastığımız söylemiş ama ben buna katılmıyorum,adeleke ve harvey gibi iki ribaunt canavarına karşı bizim fizik olarak yetersiz 4 numaralarımız sıkıntı çekerler,burda eşleşme problemi doğabilir ama şöyle de bir gerçek var owensın şutları girerse potadan onları biraz uzaklaştırabiliriz,takımın formu ve deplasmandaki tutuk oyunu beni düşündürüyor ama eğer büyük takımsak silkinip bu maçı almalıyız...

Evet Banvit evinde çok sayı üretebilen bir takım son maçında yanılmıyorsam 108 sayı attı, pivotların savaşı olacak, Owens gününde olur ve yüksek posttan attığı şutlar girerse maçı alırız diye düşünüyorum, hayırlısı.. Hüseyin ve Tufan' ı da dört gözle bekliyoruz..

Cihat Cetin' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":3b38ohrb]http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?hid=35913

şaşırdım açıkcası.kendi taraftarlarını salona çekmek için yapılmış bir olaya benizyor.banvit için en vitrin maç.

banvit alma,aldırma.
sonuçta lig lideriyle oynuyorlar ve çıkış içersindeler,bilet fiyatlarının ucuzlatılması banvit almamamız için bir neden olamaz,basketbola destek veren her firmaya basketbolsever olarak destek vermeliyiz...[/quote:3b38ohrb]
O zaman Ülker´e de destek verelim ne de olsa onlar da basketbola maddi katkı yapan bir firma! Banvit´in bize her sene yaptığı işkenceyi Fener-Ülker´e ya da Beşiktaş´a yaptığı görüldü mü? Her konuda yönetimi eleştiriyoruz ama iğneyi biraz da kendimize batırsak hiç fena olmayacak.

Maça gelecek olursam zorlanarak da olsa kazanacağımıza inanıyorum, inanmak istiyorum. Ya düştüğümüz kuyudan çıkacağız ya da kuyu bizi iyice aşağı çekecek. Oyuncuların da bu bilinçle mücadele edip kazanacağına inanıyorum.

Cihat Cetin' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":qj0wcmrj]http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?hid=35913

banvit alma,aldırma.
sonuçta lig lideriyle oynuyorlar ve çıkış içersindeler,bilet fiyatlarının ucuzlatılması banvit almamamız için bir neden olamaz,basketbola destek veren her firmaya basketbolsever olarak destek vermeliyiz,bi ara avrupanın en iyi ligi türkiye ligi olarak gösteriliyordu, ozaman ki kadroları hatırlıyorumda şu an kesinlikle şampiyonluğa oynarlardı,ansley li daçka,orhunlu lu galatasaray,tompsonlı bjk,naumoskili efes harunlu ülker say say bitmez böyle bir ligden geldiğimiz nokta bu(daha bircok değeri atlamısımdır mutlaka),peki bu nasıl sağlanmıştı sponsorlarla ve rekabetle,bu rekabet salonlara yansımıştı,rakibiniz iyiyse sizde iyi olmak mecburiyetindesiniz...
maça gelince bence bircoğu potaaltı olarak daha agır bastığımız söylemiş ama ben buna katılmıyorum,adeleke ve harvey gibi iki ribaunt canavarına karşı bizim fizik olarak yetersiz 4 numaralarımız sıkıntı çekerler,burda eşleşme problemi doğabilir ama şöyle de bir gerçek var owensın şutları girerse potadan onları biraz uzaklaştırabiliriz,takımın formu ve deplasmandaki tutuk oyunu beni düşündürüyor ama eğer büyük takımsak silkinip bu maçı almalıyız...[/quote:qj0wcmrj]

iyi güzel yazmışsınızda keşke böyle yazarken 2 takımın geçmiş mücadelelerinden haberiniz olsaydı.
banvit-galatasaray maçında tüm biletleri fenerbahce derneğine verdiklerini galatasaray taraftarına astronomik rakamlara bilet satıldığını bilseydiniz eminim böyle bir yazı yazma gereği duymazdınız.

ARKADASLAR KONUYLA ALAKASI OLMAYABİLİR , BİR HAFTA SONRA OYNAYACAĞIMIZ ANTALYA MACI BURDA GÖRÜNÜYOR. http://www.tbl.org.tr

ilk yarı antalya maçı istanbulda oynamak istedi bizde kabul ettik aslında burda oynanacaktı ama ilk yarı takımlar arası anlaşma olduğu için 2.yarı deplasmana gidiyoruz.

banvit yine 100 kişilik yer ayıracak GALATASARAY taraftarına onlarda salona bin bir güçlükle giricekler ama inşallah kazanırız. maça servislerle seyirci toplayıp onlarla bizi baskı altına alamazlar görürsünüz çanakkaleli ve balıkesirli arkadaşlarımız nasıl destekliycekler takımı. maça gitmeyi düşünen yokmu istanbuldan

Hüseyin ve Tufan gelirse Banvit'i rahat geçeriz diye düşünüyorum.Hüseyin gelmezse herşey Owens ve Gaines'e kalır.Ve Cemal ve Fatih den umulan katkıya :)

Çok Önemli bir maç.Üst üste gelen mağlubiyetten sonra takımımızın toparlanması ve eski havasına kovuşmasını etkileyecek bir maç.Hüseyim yine yok :( umarız hafta içinde avrupa maçına yetişir.

Her zaman çok zor gecen bir deplasman. Özellikle diğer Anadolu takımlarına gore salonu daha fazla dolduran bi taraftarı var. Her ne kadar tezahurat yapmasalarda... Eğer ordaki taraftarımız cimboma destek verirse galip çıkarız. Ayrıca Dee ipleri biraz daha eline almalı.

Tezahürat çok öenmli değil.Önemli olan salonun dolması.Sen Ayhan Şahenk'in dolu olup çok fazla tezahürat yapmayan taraftarmı istersin,yoksa salonda az kişi olup onların full tezahürat yapmasınımı ?Ben şayet ne olursa olsun dolu olmasını isterim.

Zorlu bir maç olucak, son periyota kadar kafa kafaya gideciğini düşünüyorum son periyot da ise bireysel yetenekler le maçı alırız.Bu arada Tufan ın akıbeti ne oldu? bilen var mı?

selam arkadas oncelikle galatasaraylı biri olarak ayrıca sehrimin takımı olan banvitsporlu oldugum icin banvit hakkındaki en kapsamlı bilgiyi benden alabileceğinizi düşünüyorum

Öncelikle bilet fiyatlarıyla ilgili bi kac sey soylenmiş ucuzlatıldı die bu yanlıştır bilet fiyatları 2 sezondur her macta aynıdır
Gelelim maca her önemli guclu rakip geldiğinde oldugu gibi pazar gunude salon full cekecektir.Bandırmadan her galatasaray macına gelen bi cimbom taraftar grubu war zaten ayrıca büyük ihtimalle banvit seyircileri arasına 100 e yakın bi fenerbahce grubu gelecektir.
Galatasarayın dikkat etmesi gereken en öenmli seylerden biri banvitin seyirciyle bütünleşmemesini sağlamak olucaktır çünkü taraftar mac havasına girerse takım cosuyo.Yeni transferimiz Crispin mukemmel 3lük atan bi oyuncu fakat 2li oyunda biraz ağır kalıyor ve pasları cok etkili değil en güçlü oldugumuz yer pota altı adeleke ve harvey iyi işler yapıyor.Yanlız hafta ici oynadığımız avrupa kupası maçında harvey ribaund a cıktıgı sırada baya yüksekten elinin üstüne düştü ve baya acı cekti ve maçı bıraktı bu performansına yansırmı bilemem...Bana soracak olursanız başa baş gecer bu mücadele ve dee brown un performans ı maçın kaderini belirler diyorum.
Teşekkürler

o fb li grubu biliyoruz banvit bench 'nin olduğu pota altına geliyolar onlardan zarar gelemez ne yaptıkları belirsiz nie geldikleride servislerle salona gelen seyircidende korkmayın sadece takımımız her zamanki oyunu oynasın yeter . antrenörümüz MURAT ÖZYER ve banvit in antrenörü birbirini tanıdığı için oyun şekli bakımından yakın olacaktır

Banvitin en olumsuz,zayif yonu coachlari Selcuk Ernaktir.Son derece kalitesiz bir coach olan Selcuk Ernagin her yonuyle banvitin kadrosunun agirligini tayisabilecek bir coach olmadigini dusunuyorum.O yuzden banvit burada bastan kaybediyor.Pota Altinda dengeleri az cok saglarsak bu mac bizimdir.

banvit demişken geçen seneki banvit maçınıda unutmdam+fitch.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Cihat Cetin":27hygojg][quote="Arda Öztürk":27hygojg]http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?hid=35913

banvit alma,aldırma.
sonuçta lig lideriyle oynuyorlar ve çıkış içersindeler,bilet fiyatlarının ucuzlatılması banvit almamamız için bir neden olamaz,basketbola destek veren her firmaya basketbolsever olarak destek vermeliyiz...[/quote:27hygojg]
O zaman Ülker´e de destek verelim ne de olsa onlar da basketbola maddi katkı yapan bir firma! Banvit´in bize her sene yaptığı işkenceyi Fener-Ülker´e ya da Beşiktaş´a yaptığı görüldü mü? Her konuda yönetimi eleştiriyoruz ama iğneyi biraz da kendimize batırsak hiç fena olmayacak.

Maça gelecek olursam zorlanarak da olsa kazanacağımıza inanıyorum, inanmak istiyorum. Ya düştüğümüz kuyudan çıkacağız ya da kuyu bizi iyice aşağı çekecek. Oyuncuların da bu bilinçle mücadele edip kazanacağına inanıyorum.[/quote:27hygojg]
ülkere destek vereceğiz tabii ki!! bizim sponsorumuz değil mi bu adamlar!!!mesele fenere cok verdi bize az verdi meslesiyse,bizim iş adamları ne güne duruyor?? onların cebinde akrep varsa ülkerin suçu ne??? onlardan daha yüksek para veren bi galatasaraylı iş adamı bulamıyorsak bu ülkerinmi? yönetimin mi ?yoksa biz galatasaralıların suçumu???bandırmadan bir arkadasımız yazmış bilet fiyatları 2 yıldır aynıymış yani bize gıcık olduklarından değil,oraya fenerliler geliyorsa bizde onların macında destek verelim banvite...eli cebinde bir kurus galatasarayımıza katkısı bulunmayan ,elinde püro ahkam kesen adamların yanında ben ülkere destek veririm,buda bize ihanet felan sayılmaz,bütün sponsorları yok edelim sonra düşmemeye oynayalım,avrupa da takımlarımız nal toplasın bu daha mı iyi???