TBL 16. Hafta | Banvit 77 - 80 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Emin Doğanca
  • Başlangıç tarihi
Re: Banvit - Galatasaray 13.1.2008 15:00 (NTV)

Fırat Aydın' Alıntı:
Hill'e dikkat diyorum..
Chriss HiLL cok enteresan bir oyuncu.. Ne zaman ne yapacagı hic beLLi olmuyor .. Bu istikrarsızLıgı istatistikLerine de yansımış durumda...Bi bakıyosun icerde yenildikLeri seLcuk macında 1 sayı atıyo, bi Bakıyosun Telekom ve efes gibi iki büyük takıma 25'er sayı atmıs :)
Bence NBA patentLi Joseph chrispine Dikkat etmeLiyiz 3 macta 47 sayı .. (15,67)

bu maçı izlemesem mi diyorum..cemal,owens,cüneyt..bugün bardağı kırdım,yarın başka şeyi kırmasam diyorum..büyük ihtimal banvit alır..ben antalya maçını düşünmeye başladım..o maçta riskli..üzülerek söyleyeyim banvit 15-20 sayı fark atar...

Üstüste kaybedilen 2 maçtan sonra bu maçın önemi bi kat daha arttı.Bu maçı iyi oynayıp kazanmalıyız. Zaten kötü oynarsak kazanma şansımızın olmadığını düşünüyorum.Hüseyinin yokluğunda çok zor bi maç bizi bekliyor.Umarım olmaz ama maçı kaybedersek yakalanan ivme her açıdan tersine dönebilir bu da zaten zor geçeceği beklenen maçı bizim açımızdan daha zorlaştırıyor.Şuan görüntülere bakarsak lider olsak da ben banvit i evinde de oynamanın avantajı ile galibiyete daha yakın taraf olarak görüyorum.Maça daha var tabii.Hafta içi ya da maça kadar yeni bi gelişme olursa öngörümü revize edebilirim.Ama şuan için malesef Banviti daha şanslı görüyorum.

Metin Ertürk' Alıntı:
bu maçı izlemesem mi diyorum..cemal,owens,cüneyt..bugün bardağı kırdım,yarın başka şeyi kırmasam diyorum..büyük ihtimal banvit alır..ben antalya maçını düşünmeye başladım..o maçta riskli..üzülerek söyleyeyim banvit 15-20 sayı fark atar...
Metin bir üstünde iletisi duran kişi de İstanbul´daki Banvit maçından önce benzer söylemlerde bulunuyordu. Bence örnek aldığın kişiyi doğru seç ;)

Gelinen nokta gösteriyor ki takım çok kritik bir maça çıkacak. Üst üste alınan başarılı sonuçlardan sonra yaratılan olumlu hava Banvit maçının kaybedilmesi halinde hem takımda hem taraftarda güvensizlik ortamına dönüşebilir.

bandırmada yine herzamanki gibi fenerliler olacak...bizde onlara sesimizle karşılık vermliyiz...umarım taraftarlar kendilerine ayrılan yerleri doldururlar

banvite karşı son 5 maçtır kaybetmiyoruz... psikolojik üstünlük sağladık diyebiliriz belkide... Son kaybettiğimiz maç.. play-out 'a kaldığımız maçtı.. bu maçıda kazanıcaz inşallah....

son 5 maçı kazanmamız bişeyi değiştirmez sonuçta o takımdan geriye kalan kimse yok öle değilmi...önemli olan bizim performansımız....boyalı bölgeden çok sayı yiyoruz....acil çözüm lazım

Hüseyin olmadanda mac kazanmayı bilmemiz lazım.
Bu macta hite dan cokşey bekliyorum.

hite ın aslında daha çok sorumluluk alması lazım...çünkü skor açısından en önemli yerde yani 2 numarada oynuyo....iş beykoza 24 sayı atmakla bitmiyo önemli olan gerektiği yerde atmak

FIBA Eurocup'ta mücadele eden temsilcimiz Bandırma Banvitspor üçüncü maçında karşılaştığı Ukrayna'nın Cherkaski Mavpy takımına 88-90'lık skorla mağlup oldu.

BANDIRMA BANVİTSPOR (88): Michael Mokongo 3 (1 ribaund), Derya Yannier 7 (5 asist), İnanç Koç 14 (2 ribaund, 3 asist), Caner Topaloğlu 2 (1 asist), Ümit Sonkol 12 (4 ribaund), Mutlu Demir 2, Donnel Harvey 9 (3 ribaund, 2 asist), Andrew Adeleke 28 (15 ribaund, 2 asist), Yunus Çankaya 11 (3 ribaund, 4 asist)

Joseph chrispin istatistikLere bakılırsa harika bi performans gosteriyordu ?
Joseph Chrispin oynanan mac kadrosunda gozukmuyor, aksine GonderiLen mokongo kadroda :)
BiLgisi oLan var mı ??

Mokongo'yu belki sadece orada oynatırlar..Sonuçta yabancı sınırlaması olduğu için..Gerçi çok saçma olur ligde Crispin kupada Mokongo ama :D

son 2 maçta kötü sonuçlar aldık , banvit maçı çıkış maçımız olsun. artık 4-5 numara polemiği yapmadan yada neden hüseyin yok sorularını sormadan maç kazanmamız lazım. Buna çok ihtiyacımız var :(

Banvit korkulacak takım değil,Uzunlarımız iyi oynarlarsa rahat alırız.

Maçtayım,bekliyoruz herkesi 8)

eğer bu maçıda kaybedersek hem liderlik gider hemde takım düşüşe geçer moral bozukluğu vs. ama ben kaznaıcağımza inanıyorum

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Pota altında üstünlük kurabilirsek bu maçı rahat alırız diye düşünüyorum
Iste probLem orda , pota aLtında ustunLuk kurabiLcekmiyiz ?
Adeleke-harvey-umit sonkol-mutlu
owens-charles-cemal nalga-fatih
Kagıt üzerinde pota altımız daha agır basıyor, ancak Fatih ve cemaLin verdigini Katkı ortada ..
Owens gününde oLursa, orta mesafe sutLarı girerse Kazanırız diyorum :)

Evet gerçekten zor bir maç olacak bizim için , zor bir deplasman fakat Hüseyin'in ve Tufan'ın biran önce iyileşmesi bizim için iyi olacaktır. Seyircilerimizin bu maçta takımımızı yalnız bırakmayacağını düşünüyorum zor bir maç olacaktır ama maçı alacağız !