TBL 17. Hafta | Antalya BŞB 77 - 74 Galatasaray CC

Re: Antalya Bşb. - Galatasaray 19 Ocak Cumartesi Saat: 16.00

Sanırım maçı vermezler.Ki izlemeyi acaip beklediğim bir maçtı.Zorlansakta maçın başında sonradan rahat kazanmamız gerekiyor.Umarım bir aksilik yaşanmaz.

aslında bu maç cuma günü akşam 20:00 gibi oynanabilir ve e2 den canlı yayımlanabilir.hemofarm maçına da dinlenmiş olarak çıkabilirdik.

Antalya-Telekom maçını takip eden bir arkadaşım hakemlerin taraflı bir maç yönettiklerini, seyirci baskısına boyun eğdiklerini söylemişti. Bu aklıma geldiğinde çekiniyorum açıkçası.

Tek dileğim temiz bir maç olsun, sahada hak eden kazansın...

Onur Yavuz' Alıntı:
Antalya-Telekom maçını takip eden bir arkadaşım hakemlerin taraflı bir maç yönettiklerini, seyirci baskısına boyun eğdiklerini söylemişti. Bu aklıma geldiğinde çekiniyorum açıkçası.

Antalya sahilleri ve Doğan Hakyemez diyip çekiliyorum kısa ve net oldu heralde ;)

bence banvit deplasmanından daha zor bir deplasman ancak uA-antalya'nın desteğiyle bu büyük ölçüde azalacaktır.koş koş temposunu iki takımda çok seviyoru yalnız uygulama yönünden onlardan üstün olduğumuz gerçeği var.3. periyot gibi maçın kopacağını düşünüyorum.bence kepez çok daha zorlu bir ekipti ve biz onları antalya'da yendik

Çok zor geçecek,yenilgiye şaşırmam doğrusu.Asesoft maçındaki kadroyla kazanabileceğimizi sanmıyorum.Hüseyin yetişir umarım.Yoksa Marsh pota altını mundar eder gibi duruyor.
Şu maçı da öyle böyle kazanabilirsek önümüz çok açık.Sonraki 2 hafta önce Alpella,sonra Casa TED.ULEB'in de Hemofarm maçından sonra tatile gireceğini düşünürsek takım Karşıyaka maçına kadar tam kadro olur ve büyük maçlara zıpkın gibi gireriz. :)

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":38tz64vh]Antalya-Telekom maçını takip eden bir arkadaşım hakemlerin taraflı bir maç yönettiklerini, seyirci baskısına boyun eğdiklerini söylemişti. Bu aklıma geldiğinde çekiniyorum açıkçası.

Antalya sahilleri ve Doğan Hakyemez diyip çekiliyorum kısa ve net oldu heralde ;)[/quote:38tz64vh]

Ben daha kısa ve netini söyleyeyim Onur. DODO etkisi...

bende 2 ay içinde 2 antalya takımının nasıl 1.lige çıktığını unutmuş değilim.

yanlış hatırlamıyorsam güven esmer diye bir adam vardı oda arada sırada patlıyor onada dikkat edelim.
son topa kalır gibi geliyor maç.

Güven Esmer Kepez'de yanılmıyorsam.Hatta Telekom'u yıkan adamdı diye hatırlıyorum.

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Onur UNCU":2kieqdtq]Güven Esmer Kepez'de yanılmıyorsam.Hatta Telekom'u yıkan adamdı diye hatırlıyorum.
tamam doğru onur yanılan ben oldum :)[/quote:2kieqdtq]
Onur´un olduğu ortamda emin olmadan yazmak büyük hata Arda :) Bir ara kafayı takmıştı sürekli bu tür isim karışıklıklarını vs yüzüme vuruyordu. Artık emin olduktan sonra yazmaya başladım :) Arda ayrıca bende son topu kaldıracak kalp kalmadı. (Telekom, Banvit...) Mümkünse maçı erken koparalım.

Bu arada Akdenizli Aslanlar maç için ne gibi güzellikler yapıyor acaba. Ne de olsa Galatasaray SK sezonda iki kez uğruyor Antalya´ya. Birileri belki tüyo verir, yoksa malum kişi emekliye mi ayrıldı ;)

antalyada ricardo marsh ersin görkem ve cartier martin dikkat etmemiz gereken oyuncular umarım hite da geri döner ve skor gücümüz artar...savunmamızla kazanıcağımız bir maça benziyo...kendi sahasında çok iyi oynuyolar bjk ya 99-92 yenilmişlerdi

keşke ntv verse ama fülker-efes pınar ksk-bjk maçlarını veriyo

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":3ncjizte][quote="Onur UNCU":3ncjizte]Güven Esmer Kepez'de yanılmıyorsam.Hatta Telekom'u yıkan adamdı diye hatırlıyorum.
tamam doğru onur yanılan ben oldum :)[/quote:3ncjizte]
Onur´un olduğu ortamda emin olmadan yazmak büyük hata Arda :) Bir ara kafayı takmıştı sürekli bu tür isim karışıklıklarını vs yüzüme vuruyordu. Artık emin olduktan sonra yazmaya başladım :) Arda ayrıca bende son topu kaldıracak kalp kalmadı. (Telekom, Banvit...) Mümkünse maçı erken koparalım.

Bu arada Akdenizli Aslanlar maç için ne gibi güzellikler yapıyor acaba. Ne de olsa Galatasaray SK sezonda iki kez uğruyor Antalya´ya. Birileri belki tüyo verir, yoksa malum kişi emekliye mi ayrıldı ;)[/quote:3ncjizte]

Onur, hem Antalya da yaşayacak, hem Galatasaraylı olacak, hem tribün organizasyonu yapacak.. Bu dediğin adam olsa olsa Tecavüzcü Coşkun dur. :D Yıllarca Sami Yen kapalısında izlemiş ya maçları.. Aslında onu Fülker maçına getirip en öne çıkartacaktık.. Pis pis gülecekti, burnunu falan çekecekti, akıl edemedik. :D

Cok zor gececek bir mac, ama bence kazaniriz. Sut ve dripling stili Kemal Tunceri'den bile cirkin olan Arda Urcu yine her Galatasaray macinda oldugu gibi cosacaktir. Zorlanacagiz gibime geliyor ama artik macin sonunu da cok iyi oynayabilen bir takimimiz var. Bence skor mac boyu yakin gider, son dakikalarda maci aliriz.

Huseyin, Hite ve Tufan'in son durumunu bilen var mi? Bu macta oynayabilecek olan var mi?

Bu mac son derece kolay gececektir...

Hemde cok rahat kazaniriz... Kepez'in Antalya B.S.B'den daha iyi oldugunu dusunuyorum....

Antalya'nin en buyuk sorunu:Baslarinda Dogan Hakyemez gibi ortami geren birinin olmasi(Turk Basketbolu Adina Utanc tablosu) Arda Urcu falan Lucaslar,Mucaslar,Ne bilim Nedimler,Hadiler bunlar bos isim... Marsh disinda sayi atabilecek oyunculari yok..Bugune kadar gelmeleri Telekomu yenmeleri sans eseri.Telekom mactan once bayagi gevsemisti hatirlarsak.Ayni durum BJK'in da basina geldi.Adamlar 25 sayi one firladilar ve gevseyince Antalya yetisti bir anda...!! O yuzden orta sinif bir oyunla bu maci farkli aliriz...

Antalya seyircisi deseniz sessiz arena:))) :D

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Bu mac son derece kolay gececektir...

Hemde cok rahat kazaniriz... Kepez'in Antalya B.S.B'den daha iyi oldugunu dusunuyorum....

Antalya'nin en buyuk sorunu:Baslarinda Dogan Hakyemez gibi ortami geren birinin olmasi(Turk Basketbolu Adina Utanc tablosu) Arda Urcu falan Lucaslar,Mucaslar,Ne bilim Nedimler,Hadiler bunlar bos isim... Marsh disinda sayi atabilecek oyunculari yok..Bugune kadar gelmeleri Telekomu yenmeleri sans eseri.Telekom mactan once bayagi gevsemisti hatirlarsak.Ayni durum BJK'in da basina geldi.Adamlar 25 sayi one firladilar ve gevseyince Antalya yetisti bir anda...!! O yuzden orta sinif bir oyunla bu maci farkli aliriz...

Antalya seyircisi deseniz sessiz arena:))) :D
umarım süpriz olmaz,tabiki dediklerine katılıyorum..formda kepeze 15 sayı fark yaptığımız düşünülürse maça favori çıkıyoruz..tabi mersinmaçı unutulmamalı