TBL 17. Hafta | Antalya BŞB 77 - 74 Galatasaray CC

Re: Antalya Bşb. - Galatasaray 19 Ocak Cumartesi Saat: 15.00

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Murat Celep":6pwcmhp3]murat hoca hala playoffları beklesın transfer ıcın

sana soracaktı dimi :)[/quote:6pwcmhp3]

bana sormasına gerek yok gorunen koy kılavuz ıstemez 8)

1.yenilgiler devam ediyor..sakatlar hala sakat..tufan ve hüseyin play off lara umarım yetişir..
silindi.
X

3.antalyaya yeniliyorsak bu iş bayağı zor..

Murat Celep' Alıntı:
Arda Öztürk":15nf5swg][quote="Murat Celep":15nf5swg]murat hoca hala playoffları beklesın transfer ıcın[/quote] sana soracaktı dimi :)[/quote:15nf5swg] bana sormasına gerek yok gorunen koy kılavuz ıstemez 8)[/quote:15nf5swg] [url="http://gsbasket.org/forum/viewtopic.php?f=1&t=4366' Alıntı:
viewtopic.php?f=1&t=4366[/url]

zaten o kılavuzu herkes görüyor bir murat özyer görmüyor.

Arda Öztürk' Alıntı:
ben pivot almadım diye maç kaybedeceksem bunu kabul ediyorum ama kesinlikle acele etmiyecem,benzeri birşey söylemişti şimdi bunu konuşarak kirlilik yaratmıyalım,sezon başındada transferde geç kalındı nasıl vs.. .

Birileri Pivot alınması gerektiğini düşünebilir birileri de bunun için beklenmesi gerektiğini düşünebilir . Bir paylaşım platformunda bu görüşlerden herhangi birini üsluba dikkat ederek dile getirmek neden kirlilik olsun ki ?

19-2 lik seri verilir diyelim hadi.
Yani onu bile anlarım da şu tabloyu anlamıyorum.Biri açıklarsa sevinirim.

Oyuncuların aldığı süreler.

*dee 15
*cenk 7
erdem 21
hite 26
*gaines 25
owens 25
*murat kaya 35
fatih 7
*cemal 3
cüneyt 27

Yanında yıldız olanlar ilk 5 oyuncularıız.
Tamam maçı kaybetme riskini aldıkta neden birşey kazanılmıyor.Off.Çok kritik maçtı bana göre.İlk 2 ciddi riske edildi.

Mağlubiyetleri kanıksamayı da pek anlayabilmiş değilim.Efese çok kötü oynayıp yenildiğimizde normaldir rakip efes diyebiliyoruz,ama bizim yendiğimiz 3 şampiyonluk adayı takımın efesi dağıttığından bahsetmiyoruz.Ya da bizde Hüseyin yokken efesin de belki de en iyi iki şutörünü oynatamadığını dile getirmiyoruz.Antalya ya çok kötü bi son periodla yeniliyoruz ve görünüşe bakılırsa sürekli dış atışlarla oynamaya çalışıyoruz ama bu tür bi mağlubiyet de normal karşılanabiliyor.Kısacası kendimizi kandırıyor gibiyiz aslında.Yanılmıyorsam 2 hafta sonra karşıyaka deplasmanı var.Olası mağlubiyette ne kadar kötü oynasak da eksiklikler zaaflarımız gündeme getirilmeyecek muhtemelen yine rakibi burda konuşuyor olacağız!!2 hafta önce bjk yı yendiler normaldir!.Takım doğru yolda,sakatlarımız var,eleştirmeyin v.s...

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":3m8hbm6h]ben pivot almadım diye maç kaybedeceksem bunu kabul ediyorum ama kesinlikle acele etmiyecem,benzeri birşey söylemişti şimdi bunu konuşarak kirlilik yaratmıyalım,sezon başındada transferde geç kalındı nasıl vs.. .

Birileri Pivot alınması gerektiğini düşünebilir birileri de bunun için beklenmesi gerektiğini düşünebilir . Bir paylaşım platformunda bu görüşlerden herhangi birini üsluba dikkat ederek dile getirmek neden kirlilik olsun ki ?[/quote:3m8hbm6h]

biraz dikkat edersiniz üslubuna dikkat etmiyenler biraz daha çoğunlukta mesajlarının yüzde 99 u alay niteliğinde yazılıyor.kirlilik yanlış bir kelime olabilir ama hoca bunun sonucunu söyledi yapmayacam diyor.

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":2tvdcz50][quote="Arda Öztürk":2tvdcz50]ben pivot almadım diye maç kaybedeceksem bunu kabul ediyorum ama kesinlikle acele etmiyecem,benzeri birşey söylemişti şimdi bunu konuşarak kirlilik yaratmıyalım,sezon başındada transferde geç kalındı nasıl vs.. .

Birileri Pivot alınması gerektiğini düşünebilir birileri de bunun için beklenmesi gerektiğini düşünebilir . Bir paylaşım platformunda bu görüşlerden herhangi birini üsluba dikkat ederek dile getirmek neden kirlilik olsun ki ?[/quote:2tvdcz50]

biraz dikkat edersiniz üslubuna dikkat etmiyenler biraz daha çoğunlukta mesajlarının yüzde 99 u alay niteliğinde yazılıyor.kirlilik yanlış bir kelime olabilir ama hoca bunun sonucunu söyledi yapmayacam diyor.[/quote:2tvdcz50]

Siz konunun konuşulmasını kirlilik olarak gördüğünüzü dile getirmişsiniz üslüpla ilgili bir ibare yok kaldı ki % 99 hiç de nesnel bir oran sayılmaz üsluba gayet özen göstererek eleştri yapanlarda var

1 hafta kadro dışı.Umarım geldiğinde yazarken iki defa düşünür.
X

Murat İnal' Alıntı:
19-2 lik seri verilir diyelim hadi.
Yani onu bile anlarım da şu tabloyu anlamıyorum.Biri açıklarsa sevinirim.

Oyuncuların aldığı süreler.

*dee 15
*cenk 7
erdem 21
hite 26
*gaines 25
owens 25
*murat kaya 35
fatih 7
*cemal 3
cüneyt 27

Yanında yıldız olanlar ilk 5 oyuncularıız.
Tamam maçı kaybetme riskini aldıkta neden birşey kazanılmıyor.Off.Çok kritik maçtı bana göre.İlk 2 ciddi riske edildi.

ben açıkliyim hemen hocamız oyuncuları dinlendirmek istemiş..fakat dinlendirmesi Dee ' yi 15 dk oynatarak ve ilk 5 adamlarından Cenk ve Cemal'i toplam 7 dk sahada tutarak gerçekleştirmiş..hayır Dee ' yi dinlendiriceksen 5 dk oynatırsın bi soraki maça saklarsın..15 dk ne oluyor ki 25 dk oynat o zaman maçı kazandırsın sana..10 dk oynamadı diye Dee bi soraki maça yorgun mu oluyor şimdi ? ilk 5 başlayan 2 adam nası 7 dk sahada kalır..
hepsini geçtim Erdem iyi oynamış aldığı süre 21 dk .. oda mı yorgundu ? onu oynat bari o zaman..
ben hiç anlamıyorum valla Murat hocayi..müdafa da gerçekten mükemmele yakın ama hücumda ve kullandığı rotasyon açısından zayıf kalıyor biraz.. neyse geçmiş olsun.. Beşiktaş kaybetti iyi oldu moral oldu..

Tabi % 99 oranına katılmasamda üsluba dikkat etmeyenlerde var ;)

Pivot alinmasi farzda. yani düsünülmesi gereken konu play offlara dogru almak mi yoksa hemen simdi almak mi daha iyi olur. benim sahsi fikrim elimizi cabuk tutmamiz yönünde. takim form olarak dibe vurdu. Hüseyin ve Tufan'nin nasil dönecegi mechul. yeni bir transfer eger cabuk uyum saglarsa yeni bir hava katabilir bize. zira cok kritik bir döneme giriyoruz. ark arkaya maglubiyetler bizi darmadagan edebilir.

Yabanci uzunumuz olsa nolacaktiki.Diğer yabancılardan bugün ne verim aldıkki ondan almayı bekliyordunuz.Sorun şu.Her mağlubiyet sonrası tek çıkış uzun transferi.Başka şeyleride düşünmek gerekiyor artık.

bu takımın koçu Murat Özyer ve oda şuan transfer düşünmediğini defalarca dile getirdi artık bu konuyu uzatmasak! her olaydan sonra pivot pivot diye niye yırtınıyoruz ki hocamız bişeyler biliyo ve bekliyo bizde sabırlı olsak nolur!!

Banvit maçında zaten kötü oynamıştık... bu yenilgiyi bekliyordum... Takımımız iyi... ama henüz yeterli tecrübede değil... ayrıca önemli sakatlıklar da var. Play off'larda bence sonuna kadar gideriz.... yeterki bu çizgi bozulmasın.

Desteğe devam

Osman Metin ARCAN' Alıntı:
Banvit maçında zaten kötü oynamıştık... bu yenilgiyi bekliyordum... Takımımız iyi... ama henüz yeterli tecrübede değil... ayrıca önemli sakatlıklar da var. Play off'larda bence sonuna kadar gideriz.... yeterki bu çizgi bozulmasın.

Desteğe devam

deteğe devam beyler takımla beraber bizde toparlanalım.

olalım tek yumruk tek yürek sana söz güzel günler geri gelecek.

Murat İnal' Alıntı:
Yabanci uzunumuz olsa nolacaktiki.Diğer yabancılardan bugün ne verim aldıkki ondan almayı bekliyordunuz.Sorun şu.Her mağlubiyet sonrası tek çıkış uzun transferi.Başka şeyleride düşünmek gerekiyor artık.
Bugün sahada iyi bi beş numara olsa ve hücumda topu eline geçirebilsek 19-2 lik bir seri yakalayabilirlermiydi.Sorun şu ki Hüseyin in sakatlığından bu yana pivotsuz oynuyoruz bu diğer yabancıların da form durumunu etkiliyor ister istemez.