TBL 18. Hafta | Alpella 81 - 78 Galatasaray CC

Re: Alpella-Galatasaray = 81-78

Bİr çift lafımda NTV Kanalına..

Haftaya;

Mutlu Akü Selçuk Üni. vs. Oyak Renault maçı var..Onu canlı yayınlasınlar !!

Süper bir maç olur..İkisinin de taraftar kitlesi belli..Milyonlarla ölçülmeyecek bir kapasiteleri var..

Hatta bu maça 2 yorumcu birden getirsinler..Salonda 10 tane kamera olmalı..Her açıdan izleyelim..

Bilinçsiz Radyo Televizyonculuk ödülü bu sene NTV'nin !! Tartışılmaz !!

Felaket tellallığı yapmış olmak istemiyorum ama gerçekler tokat gibi 2.devre suratımıza vurup duruyor.

1-Takımın skorer oyuncusu yok
2-Dee ve Hite çok istikrarsız oynuyorlar.Böyle devam edecek gibi gözüküyor işimiz çok zor.
3-Bence transfer yapılmalıydı.Çünkü Hüseyinin yokluğunda bu kadaR ETKİLENMEZDİK.Play-Off yakın transfer yapmamız bize bişi kazandırmaz.Uleb Cup da düşünülürse fazla beklemeye gerek yok.Çünkü üst üstte aldığımız 2 ekstra mağlubiyet bizi freni patlamış kamyon gibi yaptı Play-off iyi bir yer edinemeyeceğiz.Daha 2. yarının ilk 3 haftası 2 mağlubiyet 2 hafta sonra Pınar deplasmanı sonra kuvvetlenen Daçka,Bjk,Fener çok kötü durumlarda da olabiliriz 7. haftadan sonra başlayacak fikstürümüze göre babalardan da tokat yersek rüyanın sonu olur bizim için.Eğer play-offlarda iyi bir yer edinmek istiyorsak artık oyuncuların ekstra performanlarını beklemek zorunda kalmamalıyız.
4-Sanırım hepimiz çok erken havaya girdik gerçekler bir bir karşımıza çıkınca karamsarlık kapladı beni.
5-Diğer rakiplerimizin ekstra mağlubiyet alacağını düşünmüyorum.
6-Bence bu mağlubiyet bizi ilk 3 sıranın dışına itti(Şimdi için değil sezon sonu için).

Acikcasi bugune kadar hep taraftar ruhu ile bir yerlere gelebiliriz Avrupa'da diyordum ama simdi 3.torbadaki rakiplerimizin hepsinden korkmaya basladim.

Yakinda secimler var klubumuzun her safhasinda yeni yuzler gorme sansina sahip olabiliriz.Gercekten buna cok ihtiyacimiz var.

Daha henüz geç değil iyi bir pivot ve iyi bir skorer oyuncu lazım bize yoksa maalesef herşey alt üst olacak

Alen Hekimbas' Alıntı:
Daha henüz geç değil iyi bir pivot ve iyi bir skorer oyuncu lazım bize yoksa maalesef herşey alt üst olacak

Bence imkansiz gibi bir sey.Murat Ozyer sezon sonunu bekliyor,kendi acikladi...

Anladigimiz kadariyla Cemal,Fatih,Cenk gibi aslanlara sonsuz guveniyor!!!!!!!!!

ne oluyor yahu herkezi asip kesmeye baslamislar bazi kisiler
dikkat ediyorumda hep ayni kisiler maglubiyet sonrasi yok 5 numara gelsin,
yok su iyi degil su gitsin, takima guvenin artik.
murat hocaya guvenin en iyisini o bilir.
simdi takim bir dususte yeniden bir cikis yakalarsak ve buyuk maclari teker teker yeniden kazanirsak ben o kisileri gorurum.
yeti artik her yenilgiden sonra ayni konusmalar.

Metin Ertürk' Alıntı:
şu anda 3 ve 5 numarada yabancı almalıyız,yoksa böyle devam ederiz..özyer çok büyük hata yaptı..neden mi
1.tufanı 3 ay beklemesi, kafasında basketbol olmayan cenke güvenmesi hataydı..3 ay bekleyeceğine yabancı alsaydı ligde yokları oynamazdık
2.hüseyin 1.5 ay yoksa yerine mutlaka alternatif bulmalıydı..çok formsuz fatih ve bence yetersiz cemale güvenmesi ihtihardan başka birşey değildi..bu yüzden owenste iflas etti..
3.bir sözde deeye..çok istikrarsız,takımın lideri olacakken yokları oynadı,şutu yetersiz ve insiyatif almaktan yoksun..geçen 2 yılki yıldızları arattığı kesin

dee brown konusu dışında kelimesi kelimesine katılıyorum su anda bu hale gelmemizin 2 sebebi var . 1,hüseyin ve tufanın sakatlığı , 2.side murat özyer (in yanlıs secimleri)
dee brown cok istikrarsız olabilir ama geldiğinde cok iyi şütör denmisti . dee bu sene cok iyi şut atamıyor bunun en önemli nedeni yaşadığı omuz sakatlığdır (memo üstüne düşmüştü) . yoksa dee brown ın genel olarak en önemli özelliklerinden biri de şutu dur . (hatta şutlarda gününde olursa deliksiz atıyo)

Gerçekten çok üzücü yenilgiler alıyoruz , hedef şampiyonluk diyoruz ama hiç adım atmıyoruz böyle böyle nasıl şampiyon olacağız bilemiyorum. Hüseyin Beşok ve Tufan Ersöz biran önce dönmeli artık ne hastalıkmış ne sakatlıkmış anlamadım ! Şampiyonluk yarışında 1 adım geriye düştük bugün ;

bjk cola turka galip , efes galip gelecek çünkü banko maç , fb de banvit maçını alacak bana göre o maçta banko !

sonumuz hayır olsun ama benim ümidim hala var Hüseyin geri dönerse!

Arkadaşlar..

Önümüzdeki 6 maçın 5 tanesini kendi sahamızda oynayacağız..

Galatasaray-CASA

Karşıyaka-Galatasaray

Galatasaray-Mersin

Galatasaray-Darüşşafaka ( Ayhan Şahenk'te olduğu için kendi evimizde gibiyiz..Normalde Deplasman)

Galatasaray-Bjk Cola Turka

Galatasaray-Kepez

Böyle bir fikstür bir daha önümüze gelmez..

Kıymetini bilerek maçları birer birer kazanmalıyız..

Bu arada iyiki tbf den takip etmemişiz maçı. Şu an 78-78 uzatmaya gitti gözüküyor maç :)

Kaç hafta önce söylemiştim takım havasını kaybetti. En büyük soru bu.

Murat İnal' Alıntı:
Bu arada iyiki tbf den takip etmemişiz maçı. Şu an 78-78 uzatmaya gitti gözüküyor maç :)

Kaç hafta önce söylemiştim takım havasını kaybetti. En büyük soru bu.
acaba sana yanlıs bilgi mi verildi : :d

Tugay Aktepe' Alıntı:
Bİr çift lafımda NTV Kanalına..

Haftaya;

Süper bir maç olur..İkisinin de taraftar kitlesi belli..Milyonlarla ölçülmeyecek bir kapasiteleri var..

Hatta bu maça 2 yorumcu birden getirsinler..Salonda 10 tane kamera olmalı..Her açıdan izleyelim..

Sanırım Caferağa'nın canlı yayına pek uygun bir salon olmadığından vermediler maçımızı

Maçtan geleli yarım saat oldu.Tabii çok üzgünüm.Bu mağlubiyet özellikle de Hemofarm gibi bi deplasman galibiyetinden sonra hiç ama hiç hesapta yoktu.Hala inanamıyorum ama yapacak bi şey yok.Artık bütün kredimizi tükettik bu mağlubiyetle.Önümüzdeki 6 maçlık avantajlı periodu kayıbsız atlatmamız lazım şampiyonlukdan kopmamak için.Ancak bu şekilde tekrar şampiyonluk yolunda avantajlı olabiliriz.Umarım sakat oyuncularımızın da iyileşmesiyle yeniden form tutarız.Ancak 2000 kişinin desteği altında alınan bu yenilginin de başta sakatlıklar olmak üzere hiç bi bahanesi olamaz.

Cem YILMAZ' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":2pakf23t]Bİr çift lafımda NTV Kanalına..

Haftaya;

Sanırım Caferağa'nın canlı yayına pek uygun bir salon olmadığından vermediler maçımızı[/quote:2pakf23t]
Fenerbahçe bayan takımınınkini nasıl veriyorlar o zaman pek onla alakalı olduğunu sanmıyorum

Derler ya bir takim oyun kurucusu kadar konusur diye,bu maci kaybetmemizin en buyuk nedeni Dee Brown'un mac icindeki form durumudur.Huseyin bari risk alsa oynasa,yani olmuyooor olmuyooor diger pivot mevkiisindeki oyuncularla!!!!

cenk için hosleyden vazgeçenlere yazık valla..
Tabiki hepimiz çok üzgünüz ama biraz sakin olun her inişin bir çıkışı vardır önümüzde 6 maç var inanın braz ya alacağız hepsini ben herşeye rağmen inanıyorum alıcaz başka çare yokk.Demeyin şimdi alpellaya yenilen pınar ksk yi nasıl yensin hepsini alırız...Tepede bitirmemiz şart..Haydi ASLANlar Kükreyin artıkkk

Her zaman oldugu gibi mac oncesi yorumları pespembeydi, Herkes havaya Girmiş ve Macı cok rahat Kazanacagımız konusuluyordu !!
Ama Fulkerin Cakmaları bize cok güzel bi ders Verdi.. Tebrikler Alpella