TBL 18. Hafta | Alpella 81 - 78 Galatasaray CC

Re: Alpella: 81 - Galatasaray: 78

caferağa"ya doğru yürürken...

612.jpg

615.jpg

bütün haftasonum alpella malubiyetini düşünmekle geçti.resmen içime oturdu,hadi onuda geç takımın moral-motivasyonu bozuldu.Bunuda tekrar yerine getirmenin tek bir yolu var cuma akşamı AYHAN ŞAHENKi DOLDURMAK...başka yolu yok

son resimde sağdan 2.arkadaş cola turka ayın golü yarışmasında arda turanla yemek yiyen arkadaş değilmi.ben onu her maçta görüyorum

maçtan sonra, otobüste, Ayhan Şahenk yolunda :)

624.jpg

626.jpg

627.jpg

629.jpg

630.jpg

632.jpg

634.jpg

alttaki fotoyu ekleyip eklememe konusunda tereddüt ettim aslında :) Eyüp bey, Ethem bey, o keklerden o kadar çok yemeyecektiniz :D içine bişi eklemişlerdi sanırsam :D

637.jpg

642.jpg

Aykun Alan' Alıntı:
son resimde sağdan 2.arkadaş cola turka ayın golü yarışmasında arda turanla yemek yiyen arkadaş değilmi.ben onu her maçta görüyorum
evet :) Eser Bozal kardeşimiz hemen her maça geliyor...

Fotoğraflar için Asuman ablaya tessekür ederim.Cok güzel cıkmıssım fotoğraflarda :D

Ben 5 numara transferi geçikti diye maç kaybedersek sorumlusu benim diyen hocama selamlar olsun Hüseyinsiz 7 maçta 4 galibiyet !

2 Sene Avrupa Ümitler Şampiyonasını İzmir'de Murat Hoca izlemeye gitti ve elimizdeki Serhatla sözleşme yenilemedi . ! Gitti Cemal'i aldı 2 hafta izledi ve sadece Cemal'i aldı bu haftaki performansıyla Murat Hoca'nın scout olarak sınıfta kaldığını belirtmekten mutluluk! duyuyorum.

resimler için teşekkürler asuman abla gerçekten çok sempatik çıkmış herkes.bu arada eyüp abi hafiften yiğiter uluğ'u andırıyo sanki :D

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
[quote="Onur UNCU":32olut7e]Bu sefer de saçım inmiş.Düzgün çıksam kolumu kesecem. :)

Halbuki Gökçe gibi fotojenik bir insan yanında oturuyor,ondan bir şeyler kapsaydın ya. :)[/quote:32olut7e]
Fotoyu görünce o ana geri dönüp Gökçe'nin yanaklarından asılası geliyor insanın. :) :) O seviye şirin çıkmış.

Sarp Emre neysen işte Samsun'da olmanın keyfini çıkar buraya geldiğinde ne de olsa görüşeceğiz. ;)

Onur UNCU' Alıntı:
[quote="Emre Sarp Kocaoğlu":qiidzdwq][quote="Onur UNCU":qiidzdwq]Bu sefer de saçım inmiş.Düzgün çıksam kolumu kesecem. :)

Halbuki Gökçe gibi fotojenik bir insan yanında oturuyor,ondan bir şeyler kapsaydın ya. :)[/quote:qiidzdwq]
Fotoyu görünce o ana geri dönüp Gökçe'nin yanaklarından asılası geliyor insanın. :) :) O seviye şirin çıkmış.[/quote:qiidzdwq]
:D :D

Burak Barut' Alıntı:
2 Sene Avrupa Ümitler Şampiyonasını İzmir'de Murat Hoca izlemeye gitti ve elimizdeki Serhatla sözleşme yenilemedi . ! Gitti Cemal'i aldı 2 hafta izledi ve sadece Cemal'i aldı bu haftaki performansıyla Murat Hoca'nın scout olarak sınıfta kaldığını belirtmekten mutluluk! duyuyorum.

burak takıma ve hocaya sallayan herkesi anlarım ama seni anlıyamam kardeşim.çünkü senin ne kadar galatasaraylı olduğunu biliyorum.evet hoca bir sorumluluk aldı 5 numara almadı 2 maç kaybetti.ama bu kumarı kazanabilirdi.bu kumar bizim şampiyonluğumuzu engelliyemez.fener maçında telekom maçında beşiktaş maçında gördün senin yüzünüde kara çıkardı..

serhat konusunda ise serhat o şampiyonada o kadar skorer değildi yanlış hatırlıyorda olabilirim.serhatı almadı tercihini murat ve tufandan kullandı kötümü oldu?

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2lg4jcdi]2 Sene Avrupa Ümitler Şampiyonasını İzmir'de Murat Hoca izlemeye gitti ve elimizdeki Serhatla sözleşme yenilemedi . ! Gitti Cemal'i aldı 2 hafta izledi ve sadece Cemal'i aldı bu haftaki performansıyla Murat Hoca'nın scout olarak sınıfta kaldığını belirtmekten mutluluk! duyuyorum.

burak takıma ve hocaya sallayan herkesi anlarım ama seni anlıyamam kardeşim.çünkü senin ne kadar galatasaraylı olduğunu biliyorum.evet hoca bir sorumluluk aldı 5 numara almadı 2 maç kaybetti.ama bu kumarı kazanabilirdi.bu kumar bizim şampiyonluğumuzu engelliyemez.fener maçında telekom maçında beşiktaş maçında gördün senin yüzünüde kara çıkardı..

serhat konusunda ise serhat o şampiyonada o kadar skorer değildi yanlış hatırlıyorda olabilirim.serhatı almadı tercihini murat ve tufandan kullandı kötümü oldu?[/quote:2lg4jcdi]Burak bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma!!! önce konunun aslını öğren!!!
Serhatı almadık değil alamadık.