TBL 18. Hafta | Alpella 81 - 78 Galatasaray CC

Re: Alpella-Galatasaray | 26 Ocak Cumartesi 14:00 Caferağa

Maç bana da zor geçecekmiş gibi geliyor.Rahatlama vardır takımda haklı olarak.Alpella da ciddi zora girdi,yeni Amerikalılarının gazı olacak ayrıca.Kaza olmasın da,son periyot kopması kabulüm.

yahu vasat beykoz takımı kadar değerimiz yok..adamlar beykoz ve daçkanın milyarlarca seyircisini gözetiyorlar,haklılar tabi :shock: ..onların bizden daha fazla maçları yayınlandı..yazıklar olsun...ayrıca spikerleri berbat..birisi fb diğeri bjk amigosu tadında maç sunuyorlar..böyle kaliteli bir kanala böyle yerel spikerler çok kötü..

Bana sosisliyi kim ısmarlıyacak cevdet abimi yoksa eyüp abimi :D

valla volkan imzanda kimin adı yazıyorsa ona aldır sosislini :)

Çok zorda geçebilir çok rahatta kazanabiliriz alpella öyle bir takımki ne yapacağı belli olmuyor.Ama yinede bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum ve yine diyorum dee brown şimdi değilde ne zaman artık takıma daha büyük katkı sağlaması gerekiyor ...

Arda Öztürk' Alıntı:
valla volkan imzanda kimin adı yazıyorsa ona aldır sosislini :)
Eyüp abiyle en son bursa macından önce konusmustum maca geliyor musun dedim yok dedi cok mesgulum dedi o günden beri yok ortada nerde acaba kendileri.

Volkan Kiziltas' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":3ef3tmw5]valla volkan imzanda kimin adı yazıyorsa ona aldır sosislini :)
Eyüp abiyle en son bursa macından önce konusmustum maca geliyor musun dedim yok dedi cok mesgulum dedi o günden beri yok ortada nerde acaba kendileri.[/quote:3ef3tmw5]
Bu arada imzamda ikisi isim var daha cok olabilir bunlar.Gökce abi sende bir el atsan şu işe :D

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Çok zorda geçebilir çok rahatta kazanabiliriz alpella öyle bir takımki ne yapacağı belli olmuyor.Ama yinede bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum ve yine diyorum dee brown şimdi değilde ne zaman artık takıma daha büyük katkı sağlaması gerekiyor ...

Bence Dee brown dan kimse daha fazlasını beklememeli çünkü dee brown gerçek bir takım oyuncusu,daha çok maçta fazla görünmeyen işleri yapan biri ama kendini sürekli geliştirmeye çalışan gerçek bir sporcu.Kolej liginide oynarken son senesinde 14 sayı 5 asisit ortalamalarıyla oynamış tbl de ise 13 sayı 5 asist ortalaması var kendi çizgisinde ilerliyo inşallah daha iyi yerlere gelir.Dee bu.Bizim kadroda hiçbir yıldız yok ama kaptan maçın son saniyelerinde elinden geleni yapıyo umarım sezon sonunda şampiyon olcaz alpella maçında aslanlara başarılar :)

Murat Şimşek' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":305exmb7]Çok zorda geçebilir çok rahatta kazanabiliriz alpella öyle bir takımki ne yapacağı belli olmuyor.Ama yinede bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum ve yine diyorum dee brown şimdi değilde ne zaman artık takıma daha büyük katkı sağlaması gerekiyor ...

Bence Dee brown dan kimse daha fazlasını beklememeli çünkü dee brown gerçek bir takım oyuncusu,daha çok maçta fazla görünmeyen işleri yapan biri ama kendini sürekli geliştirmeye çalışan gerçek bir sporcu.Kolej liginide oynarken son senesinde 14 sayı 5 asisit ortalamalarıyla oynamış tbl de ise 13 sayı 5 asist ortalaması var kendi çizgisinde ilerliyo inşallah daha iyi yerlere gelir.Dee bu.Bizim kadroda hiçbir yıldız yok ama kaptan maçın son saniyelerinde elinden geleni yapıyo umarım sezon sonunda şampiyon olcaz alpella maçında aslanlara başarılar :)[/quote:305exmb7]
dee asist sayısını biraz daha yükseltse daha iyi olur 5 ribaunt yerine 6-7 asist yapsa bu takım için daha iyi.Şutları pek iyi değil bunu görüyoruz üçlük atışlarda pek başarılı olduğu söylenemez hızı sayesinde içeriden bol bol turnike bulabilir ama bir yönde tamamen takımı taşıması gerekiyor ya sayı ya asist mantıklı olan asist bende bundan sonra dee'den daha fazla asist bekliyorum

Volkan Kiziltas' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":1mapahbi]valla volkan imzanda kimin adı yazıyorsa ona aldır sosislini :)
Eyüp abiyle en son bursa macından önce konusmustum maca geliyor musun dedim yok dedi cok mesgulum dedi o günden beri yok ortada nerde acaba kendileri.[/quote:1mapahbi]
volkan kardeş sosisliyi ben alacağım sana :)

Ahmet Akay' Alıntı:
[quote="Volkan Kiziltas":31qdz4ha][quote="Arda Öztürk":31qdz4ha]valla volkan imzanda kimin adı yazıyorsa ona aldır sosislini :)
Eyüp abiyle en son bursa macından önce konusmustum maca geliyor musun dedim yok dedi cok mesgulum dedi o günden beri yok ortada nerde acaba kendileri.[/quote:31qdz4ha]
volkan kardeş sosisliyi ben alacağım sana :)[/quote:31qdz4ha]
Eyüp abi zannetmesin işten yırtacanı :D

Maça gelecek arkadaşlar lütfen tahriklere kapılmasın , olay güzel ayarlanmış. içerde polisler dışarda fenerli taraftarlar olacak , bize yakışanı yapacağız ve maçımızı seyredip desteğimizi verip salondan çıkacağız.Maça gelenler bu mantık?ta olsun lütfen. çıkacak en ufak bir olayda saha kapatma verebilirler , tahriklere kapılmayın lütfen

Ahmet Akay' Alıntı:
Maça gelecek arkadaşlar lütfen tahriklere kapılmasın , olay güzel ayarlanmış. içerde polisler dışarda fenerli taraftarlar olacak , bize yakışanı yapacağız ve maçımızı seyredip desteğimizi verip salondan çıkacağız.Maça gelenler bu mantık?ta olsun lütfen. çıkacak en ufak bir olayda saha kapatma verebilirler , tahriklere kapılmayın lütfen

Çok doğru bir noktaya değindiniz.
Bu tür maçlar da sağduyulu taraftarlara sahip olmalıyız.
Aksi taktirde beklenmedik bir cezayla düşüşe geçmemiz kaçınılmaz olur bence ...

Alihan Diktürk' Alıntı:
fenerin ne maçı var ki o gün orada gelmelerinden bahsedilmiş?
Bizim mac bittikten sonra f5 in voleybol macı var.

Saat 17'de voleybol maçı var Fenerbahçe'nin.Gerçi bizim maç 15:50 gibi falan biter.Oradan vapur,Beşiktaş'tan da minibüsle Daçka.Herkes bayan maçına gidiyor değil mi? :pBelki bu maçtan itibaren bayna mçalarında da seyirci saymızı 300-400 civarına çekeriz.

Evet maalesef salonunu hınca hınc dolduran ve milyonlarca taraftarı olan iki takımın yani Efes-Beykoz maçını veriyor !! Bizimkini vermesede olur yani şaşırılacak birşey değil..Zaten NTV bizim maçları verirken bizden dolayı değil rakibimizden dolayı yayın yapıyor..Allah akıl fikir ihsan eylesin NTV Kanalına..

Efes Pilsen-TTNet Beykoz maçını vermelerini beklemiyordum,doğrusu.Ancak bizim maç da çok çekişmeli geçmeyecek.O yüzden bizim maçı es geçtiler heralde.Hiçbir maç için önceden rahat kazanırız demem,ama bu sefer diyorum.Biz bu maçı rahat alırız.Alpella,son iki ayın en en en formsuz takımı.Bizi yenmeleri çok zor.Ama basketbolda gününde olmak diye bir tabir var.Oyuncularımız gününde olmazsa,konsantre bozukluğu çekerse; o zaman zorlanırız.,
Alpella'nın yeni ABD'lisi hakkında bir bilgisi olan var mı?

Tugay Aktepe' Alıntı:
Evet maalesef salonunu hınca hınc dolduran ve milyonlarca taraftarı olan iki takımın yani Efes-Beykoz maçını veriyor !! Bizimkini vermesede olur yani şaşırılacak birşey değil..Zaten NTV bizim maçları verirken bizden dolayı değil rakibimizden dolayı yayın yapıyor..Allah akıl fikir ihsan eylesin NTV Kanalına..
benim bildiğim ntv nin basketbol macları icin yaptığı anlasma bu yıl bitiyor . inş yine yenilemezler