TBL 18. Hafta | Alpella 81 - 78 Galatasaray CC

Re: Alpella-Galatasaray | 26 Ocak Cumartesi 14:00 Caferağa

Onur UNCU' Alıntı:
Görüldü ki dağınıklığa,sallamamaya gelmiyor lig.Beşiktaş gibi bir Schumpert'a da sahip değiliz.Dikkatli olmak lazım.
Onur her maç öncesi şunu demen üzüyor beni.

Neyse maçtan sonra Ayhan Şahenk'e otobüs kalkacak arkadaşlar bayan maçı için bunu da unutmayalım.

acaba kaç tane otobüs kalkıyo inşallah şöle bi 20-30 tane kaldırsalar bari çünkü diğer türlü ayhan şahenkte yine en fazla 100-200 kişi ancak olur

Aykun Alan' Alıntı:
acaba kaç tane otobüs kalkıyo inşallah şöle bi 20-30 tane kaldırsalar bari çünkü diğer türlü ayhan şahenkte yine en fazla 100-200 kişi ancak olur

50 otobüs olsun gelecek insan kadar şöförleri de sokarlar maça,kalabalık görünür.

Maç biletleri yarın kaçta satılmaya başlanıyor salonda? Bilgisi olan var mı?

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Onur UNCU":3l9mhr9g]Görüldü ki dağınıklığa,sallamamaya gelmiyor lig.Beşiktaş gibi bir Schumpert'a da sahip değiliz.Dikkatli olmak lazım.
Onur her maç öncesi şunu demen üzüyor beni.

Neyse maçtan sonra Ayhan Şahenk'e otobüs kalkacak arkadaşlar bayan maçı için bunu da unutmayalım.[/quote:3l9mhr9g]
Valla konsantrasyondan başka bir faktör yok şu maçlarda.O yüzden her hafta aynı şeyi tekrar ediyorum.

çok önemli bir hemofarm galibiyetinin ardından,tatlı niyetine yenecek alpella maçının gelmesi iyi oldu. sakatlıklardan bunaldığımız şu dönemde,kısmen rahat geçecek bu çakma fülker maçında hem moral hemde zirve için ciddi oynayıp kazanacağımız bir maç.

ntv konusu ise hakkaten can sıkmaya başladı.ksk ile birlikte ligin en keyifli basketbolunu oynayan ve lider olan bi takımın, maç yayınları konusunda bu kadar mağdur olması anlaşılır gibi değil. ama orda bir sakallı osman vakası varki,artık tahammül sınırlarını aşmış durumda. tamam fb li olabilir ama maçı anlatırken bu kadar taraflı olması çok ayıp ve yakışıksız. hele son efes-fb maçında boğazını yırttı resmen. murat kosova ve kaan kural'ın tbl den çekilmesiyle meydan bu çapsıza kaldı ve o da gittikçe azıtıyor. ama neyseki ayhan şahenk'teki smaç şov şeklinde geçen malum maçı anlatmakta bu şanslı çocuğa nasip olmuştu :D :D

gsbasket hangi tarafta oturacak bu macta,gerçi gecen sene belki eyüp abi hatırlar,alpella macını bırlıkte gırıp ızlemıstık,nerde oturacagınızı bılırsem beraber ızlemek ısterım...

slm arkadaslar sizlere yeni katildim bu siteye uye olmak benim icin cok buyuk bir gurur insallah sizlerle birlikte cimbomun galibiyetlerini beraber kutlariz

Turgut MEMISOGLU' Alıntı:
[quote="Ugur GUVEN":3p21fuxm]dostum maç 2 de herkes gitmiştir
arkadaslar resim koymak icin nasil yapabilirim ?[/quote:3p21fuxm]
kardeş cevap yaz a tıkladıktan sonra Img var oraya tıkla link i yapıştır sonra tekrar bas Img ye resim konmuş olur.

evet arkadaşlar maç başlıyor

galatasarayımızın 5i

dee brown
robert hite
murat kaya
charles gaines
fatih solak