TBL 19. Hafta | Galatasaray CC 89 - 71 CASA TED Kolejliler

Re: Galatasarayımız-Casa TED(Cuma saat 19.00)

NTV Spor tarafından naklen yayınlanacak maç..Saat 19:00..NTV SPOR, Digitürk 79. kanal, D-Smart 45. kanaldan ve Türksat 2A uydusundan izlenebiliyor..

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
bu hafta yayınlansın artık zahmet olmazsa!! gerçi seyirci açısından en zor saatte yine maç ama neyse hadi...

bu hafta yayınlansın artık zahmet olmazsa!! gerçi seyirci açısından en zor saatte yine maç ama neyse hadi...

nt vnini e n kötü yanı yorumcu
ihsan bayülgen eski bjk li olup bi maçta gs lehine iyi bi yorum daha duymadım hele akatlardaki maçta nerdeyse şarkılara katıllacaktı tribünlerdeki

bence bu seneki en önemli maçlarımızdan birine çıkıyoruz,kazanmamız lazım yeniden çıkışa geçebilmemiz için..

Maça giden arkadaşlar, bakalım Emin hocayı nasıl bulacaklar :) izleyebileceğiniz en kaliteli hakemlerden bir tanesidir.

slm..
en iyisi murat muratanoglu malesef 24 deler..
britton oynuyacakmi???
ve HÜSEYIN BESOK abimizin sakatligi ne zmn bitecek ?? murat özyer hep degisik söyliyor ....??
TUFAN ERSÖZ HÜSEYIN BESOK gelsin ULEB CUP BIZIM!!!!!!!!

Çok güzel..Ntvspor kanalı kabloluda yok..İnternetten de izleyeceğimiz bir kanal değil.Oooof of..

huseyin besok antremanda takimla calisti. isterse oynayabilir bizim antremanin sonunda casali oyuncular geldi ozellikle amerikalilar aralarinda sakalastilar tufan bugunde oynamayacak buyuk ihtimal murat kaya oyle soyledi.johnsen bugun yok!!!

maçta olan tüm arkadaşlara selamlar, izmir gsbasketçiler tv karşısında toplandık maç saatini bekliyoruz bugün kesin galibiyet lazım kredimiz kalmadı takımımıza başarılar

şöyle bir kadroya bakıyordum da tufan hala sakat.Neyse tufan iyileşince altay'ın yerine rotasyona girecek fakat yeni yabancımız johnsen kimin yerine rotasyon'a girecek merak ediyorum doğrusu...

dalga mı geçiyorsun yahu saydığın oyuncularımızın yerine girmesi imkansız ötesi.

niye dalga geçim ya fikrimi söylüyorum bu forumda da bişe yazmaya gelmiyor hemen tersleniyosun,bundan sonra sadece bugün kazanmalıyız,takımımıza tebrikler fln dicem kimseyle fikir alışverine girmicem :(

yanlış anladın arkadaşım terslemedim neyse konu dağılmasın takımımıza başarılar diliyorum..