TBL 19. Hafta l Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi 66 - 88 Galatasaray CC

Re: TBL l M.Akü Selçuk Ünv. - Galatasaray

mutluakuselcukuniversitet3.jpg

Sensiz olmaz yapamayız kimseyle paylaşamayız
14 şubat olsa bile yine senin yanındayız.

Senden Başka Bir Sevdada Gülmedi ki Bu Yüzümüz
Kutlu olsun Cimbombomum SEVGİLİLER GÜNÜMÜZ !

Aynı saatte 3 tane maç koyan zihniyetin içine turşu suyu dökeyim.
Ya çorba edip hiç birinden birşey anlamayacağız ya da bir tanesini takip edip diğerlerinden haber alacağız.
14 Şubat'ta evdeyiz :p

30 dakika vardiyalı olarak Erkek basket ve futbol maçlarını izleyeceğim daha sonra Işıl'ın fener nefretine tanıklık edeceğim...:)

Selçuk Üni. maçını rahat kazanabilecek rotasyona eriştik ama dikkatli olmak lazım...

Eren Aydın' Alıntı:
Ahh ulan yokki picture in picture tvmmiz.Mutfaktakini salona mı taşısam acaba :p :p
hay Allah razı olsun senden ya bizim tvde var bu özellik iyi hatırlattın şimdi...:)
digiturk-d-smart ne varsa bağladım tvye ayarıda yaptım biri sessiz olacak ama olsun o kadar...:)

Umut Gokgoz' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":3s611gju]Ahh ulan yokki picture in picture tvmmiz.Mutfaktakini salona mı taşısam acaba :p :p
hay Allah razı olsun senden ya bizim tvde var bu özellik iyi hatırlattın şimdi...:)
digiturk-d-smart ne varsa bağladım tvye ayarıda yaptım biri sessiz olacak ama olsun o kadar...:)[/quote:3s611gju]
yararım dokunduysa ne mutlu Umut abi ama benim yöntemde ikiside sesli olacak :)

rakipde ufuk kaçar dışında tehdit unsuru oluşturacak türk oyuncu yok..yabancılarıda skoru paylaşıyo hepsinin sayı ortalaması 11-17 arası değişiyo..istanbuldaki maçda ciddi anlamda zorlanmışdık,son ana kadar maçı kopartamamışdık..bu defa rakibi ciddiye alıp,gevşek savunma yapmassak bizim için çok sıkıntılı bir maç olmaz diye düşünüyorum

kaptanı özledim ya o olsa kazandık kesin derdim yine öyle diyorum ama cüneyt başka geçen sene sevmediğin ama bu yılki özellikle büyük maçlardaki savaş ve gayreti tam puan aldı benden :p ama yok işte :)

inş yetişir bide uzun alsak keşke..... bu maçta tek korkum az biraz ekene ibekwe ama oda olağanüstü skor üretemez kısa deil çünkü 3 lük yok mack yardım eder maç bizim

Alperen Kaplan' Alıntı:
Selçuk bencinin arkasına bakın beni görmek isterseniz,maç başlıyor..

Hadi hayırlısı!!!
Alperen sen Selçuk bencinin arkasında nasıl bağlanıyorsun nete?Laptopun var galiba :)