TBL 2. Hafta | Galatasaray CC 92 - 68 Antalya BŞB

Ligde rakibimiz Antalya BŞB. Maç Cumartesi günü. Maç saati de TBL sitesinde 17:00 yazıyor.

Maçı rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Antalya'yı bu sene beğenmiyorum.

Re: 25 Ekim Cumartesi; Galatasaray-Antalya BŞB

İnşallah bu sefer daha kalabalık oluruz salonda. Fark bekliyorum ayrıca Milan'dan 25 sayı Milo'danda 15 rebo bekliyorum.

Re: 25 Ekim Cumartesi; Galatasaray-Antalya BŞB

ya biz hep ordayız da yine salon boş, yine salon boş.. kendimiz çalıp, kendimiz oynuyoruz gibi geliyor.. bir fenerbahçe maçına gelmekle, basketbol takımı desteklenmiş olmuyor.. fenerbahçe maçı full, beşiktaş maçı yarım kapasite, gerisi boş.. sıkıntı vermeye başladı bu hal..

bu maçtan önce efes in maçı var görünüyor saat 14 de.. salon, seyirci, bilet v.b organizasyonu nasıl yapılacak bilmiyorum..

Re: TBL 2. Hafta | Galatasaray - Antalya BŞB ( 25.10.2008 )

bu sene artık bi siftahı yapalım.Benimde bu cumartesi saat 11 de ehliyet sınavım var oradan sonra herhalde yetişirim.Tabi saat değişmezse :)

Maçı SkyTürk yayınlayacakmış.Bana da evde izlemek düşecek.Pozitif enerjilerimi sizlere yönlendireceğim :) İnşallah Daçka maçı gibi bu maçı da rahat kazanırız...

Basket maçına gitmeyeli yaklaşık 7 sene olmuş... Basket maçlarını futboldan çok daha fazla severdim... hala da seviyorum... Salonda çıkan her kavga taraftardan bi parça götürüyo... Bunları on sene sonrada unutamıyo bazen insanlar... Eskiden maça gittiğim arkadaşlarım hiç niyetli değil gelmeye...İnşallah cumartesi günü salondaki yerimi alırım...

Her zamanki yerimizde olacağız!
ARMANIN PEŞİNDEYİZ!

Bu maçın biletleri 5 ytl den satılacak :)

saat gün ve fiyat uygunluğundan dolayı bu maçta en az bin taraftar olacağını düşünüyorum.

Maç ilk hafta olduğu gibi, 25 Ekim Cumartesi Saat 17:00 'den itibaren SKY TURK 'den naklen yayınlanacak..

Haftada bir maçı SKY TURK, diğerlerini SPORMAX veriyor.. İkinci haftada da bize denk gelmesi güzel oldu..

Kerem Porazan' Alıntı:
Maç ilk hafta olduğu gibi, 25 Ekim Cumartesi Saat 17:00 'den itibaren SKY TURK 'den naklen yayınlanacak..
Kerem abi bu iyi olmadı işte istanbullular salona gelmiyorlar maç skytürk de olunca :) .