TBL 2. Hafta | Galatasaray CC 92 - 68 Antalya BŞB

Re: TBL 2. Hafta | Galatasaray - Antalya BŞB ( 25.10.2008 )

Orbay Demirkol' Alıntı:
her zamanki gibi oradayım eyüp abi sizinle tanışmak isterim :atki
Bende tanışmak isterim kardeşim, muhakkak yanımıza gel.

eyüp abi tekrar söylemiş olcam ama paşadan toplu gitsek olmaz mı ya tek başıma o yol cekilmiyor.:D:D

Mustafa Sarışahin' Alıntı:
eyüp abi tekrar söylemiş olcam ama paşadan toplu gitsek olmaz mı ya tek başıma o yol cekilmiyor.:D:D
Tamam kardeşim, sen bana telefonunu özel mesaj at, paşada buluşalım seninle, gönlün olsun yeterki :)

Eyüp bende gelmek istiyorum. Beni de geçerken setten alırmısın yolunun üstü akbaba köyü Beykoz.Geri vites Eyüp.

Mithat Duran' Alıntı:
Eyüp bende gelmek istiyorum. Beni de geçerken setten alırmısın yolunun üstü akbaba köyü Beykoz.Geri vites Eyüp.
Tamam alırım Mito :)

bence gsbasketin maçtan önce toplanma yeri olsun salonun içinde bir yer mesela sonra diğer taraftarlara karışıp tezahüratımızı yaparız

Eren Aydın' Alıntı:
bence gsbasketin maçtan önce toplanma yeri olsun salonun içinde bir yer mesela sonra diğer taraftarlara karışıp tezahüratımızı yaparız

bncede gayet mantıklı bir fikir böylece herkes birbirini tanımış olur. mesela ben herkesi tanımıyorum böylece bütün gsbasket üyeleriyle tanışma fırsatı bulurum.

Çok zor bir maç olacak bence.Bu sene çok iyi yabancılar aldılar.
Michael Green,çok kaliteli bir guard.Keşke bizde olsaydı strickland ın yerine.
Bernard King,çok tecrübeli bir oyuncu.Tecrübesi yater bence Antalya için.
Marcus Melvin,pek fazla etkili olmasada son maçlarda çok atletik ve şütör bir oyuncu dikkatli olmak gerekir.
Marcus Douthit,çok uzun,ribauntçu,skorer ve aynı zamanda çok iyi savunmacı.Hüseyin Zizic ve Cemal i zor durumda bırakabilir.
Yalnız Ersin Görkem ve Can Akan ın olmayışı bizim içinde çok avantajlı bir durum bence.
Ayrıca bizim yabancılarımız tabiki onlardan daha kaliteliler.
Ve biletlerin ucuzlamasıyla trübini dolduracak olan sayircilerimizin avantajıyla bu maçı zorda olsa(o kadar da zor değil tabiki)kazanacağımızı düşünüyorum.

SKY TURK'ün bu maçıda vermesi çok güzel olacak, geçen hafta içimden demiştim keşke ev sahibi olduğumuz maçı verse diye.. Ayrıca diğer kulüpler bir şey demiyor mu acaba? Ne de olsa iki haftadır şifreli kanalda yayınlayacaklar maçlarını...

Eyüp abi biraz ayıp biraz zahmet olacak ama benide Ankara Keçiören den alırmısın... :)

O zaman destek gördüysem her zaman gsbasket yazısının olduğu yerde buluşalım köşedeki yerde??

Maça ilginin fazla olmayacağını belirtmek isterim. Şimdilik öyle görünüyor.

Ben aldım biletlerimi, herkes biletini alsın, tepkimiz amacına ulaşmış olsun

ARMANIN PEŞİNDEYİZ!