TBL 2. Hafta | Galatasaray CC 92 - 68 Antalya BŞB

Re: TBL 2. Hafta | Galatasaray - Antalya BŞB ( 25.10.2008 )

abiler kardeşler bişi sorucam bn yarın maça gelmek istiyorum ilk defa edirnedeyim şuan yarın sabah edirneden istanbula gelicem esenlerdeymiş galiba otogar.Ordan ayhan şahenk kaç saat acaba?

Futbol takımının başarılı olmasının basketbola'da yansıması gerekir.
Aşkımız armaysa bu salon dolar...

Salonun dolması şart biz koskoca şanlı Galarasaray taraftarıyız.
İstanbul'da olan Galatasaray'lıların salonu doldurması gerekir bilet fiyatlarıda düşmüşken...

Sevgili Gs lılar değerli renkdaşlarım ben Eskişehir de yim hem bayan hem erkek basketbol takımımızın maçlarını takip ediyorum.Daha doğrusu armamızın olduğu her karşılaşmayı takip ediyorum hangi dal olursa olsun.Ama her maça ulaşamıyoruz tabii tv den canlı verilince, gs tv den, eğer yayın yoksa internetten . Sizlere yalvarıyorum ne olur arkadaşlar, kardeşler İstanbul da yaşayan arkadaşlar her maçta salonları doldurabilir.Bayan ve erkek takımlarımızın yanında olun daha fazla daha fazla mutlaka salonu doldurabilirsiniz.Tv den salonu boş görünce bizler çok üzülüyoruz moralimiz çok bozuluyor.Birde oyuncularımızı düşünün.İnanın siz doldurdukça onların perfonmansı çok daha yükselecektir.Haydi hep beraber salonumuzu dolduralım coşalım coşturalım lütfen.hem her zaman çok iyi kadrolar kurulmasını teşvik ederiz.Hem de şampiyonluklar peşpeşe gelmeye başlar.Bu ücrete bu hafta salon dolmazsa valla yazık olur.Haydi hep birlikte P E Ş İ N D E Y İ Z .Saygılarımla..

Kadir Senol' Alıntı:
Sevgili Gs lılar değerli renkdaşlarım ben Eskişehir de yim hem bayan hem erkek basketbol takımımızın maçlarını takip ediyorum.Daha doğrusu armamızın olduğu her karşılaşmayı takip ediyorum hangi dal olursa olsun.Ama her maça ulaşamıyoruz tabii tv den canlı verilince, gs tv den, eğer yayın yoksa internetten . Sizlere yalvarıyorum ne olur arkadaşlar, kardeşler İstanbul da yaşayan arkadaşlar her maçta salonları doldurabilir.Bayan ve erkek takımlarımızın yanında olun daha fazla daha fazla mutlaka salonu doldurabilirsiniz.Tv den salonu boş görünce bizler çok üzülüyoruz moralimiz çok bozuluyor.Birde oyuncularımızı düşünün.İnanın siz doldurdukça onların perfonmansı çok daha yükselecektir.Haydi hep beraber salonumuzu dolduralım coşalım coşturalım lütfen.hem her zaman çok iyi kadrolar kurulmasını teşvik ederiz.Hem de şampiyonluklar peşpeşe gelmeye başlar.Bu ücrete bu hafta salon dolmazsa valla yazık olur.Haydi hep birlikte P E Ş İ N D E Y İ Z .Saygılarımla..
imza

2 haftadır üye olmaya çalısıyorum bir türlü olamadım,dogum tarihinde bi sınırlama varmı ?

Galatasaray Cafe Crown Coach?u Murat Özyer, Beko Basketbol Ligi?nin ikinci haftasında Antalya Büyükşehir Belediyesi ile yapacağımız maç öncesi resmi sitemize bir açıklamada bulundu. Özyer, şunları söyledi:

?Dün akşam Ali Sami Yen?de UEFA Kupası ilk maçını güzel ve etkili bir oyundan sonra kazanan futbol takımımızı tebrik ediyorum. Dün 95 dakika boyunca hiç susmadan futbol takımızı destekleyen coşkulu seyircimizin yarattığı atmosfer, bugün taraflı tarafsız herkesin konusu olmuş durumda.

Yarın Ayhan Şahenk (AŞ) Spor Salonu?nda saat 17.00?de oynayacağımız Antalya Büyükşehir Belediyesi maçında bu coşkulu taraftarı, çıkışta olan basketbol takımımızı şaha kaldırmak için salona davet ediyoruz.

Hedefimiz AŞ?de kıpkırmızı bir ?Aslan Yuvası? yaratmak.?

Galatasaray Cafe Crown ile Antalya Büyükşehir Belediyesi arasındaki maç, yarın (25 Ekim 2008 Cumartesi) saat 17.00?de Ayhan Şahenk Spor Salonu?nda yapılacak. Karşılaşmanın biletleri tüm Biletix gişeleri ve internet sitesinde 5 YTL?den temin edilebiliyor.

Antalya BŞB Maçı Biletleri Satışta!

Galatasaray Cafe Crown ile Antalya Büyükşehir Belediye arasında oynanacak Beko Basketbol Ligi ikinci hafta maçının biletleri satışa sunuldu. 25 Ekim 2008 Cumartesi günü saat 17.00'de başlayacak karşılaşmanın biletleri, tüm Biletix gişelerinden ve internet üzerinden temin edilebiliyor.

Kulübümüzün dün açıkladığı karar gereği basketbolda normal lig maçı ve Avrupa kupası maçlarının biletleri, sadece 5 YTL'ye satılıyor. Tüm taraftarlarımızı takımımıza destek olmak için Ayhan Şahenk Spor Salona'na bekliyoruz!

eski bir galatasaraylı orhun ene'nin takımı gerçekten çok iyi mücadele eden bir ekip.bunu haftaiçinde çok güzel gösterdiler ve avrupada bir üst tura yükseldiler aynen bizim gibi.avrupa yorgunu bu 2 takım arasında güzel bir karşılaşma olacağını tahmin ediyorum.galatasaray'ın kadrosu daha geniş.zor olacak ama kazanacağımızı tahmin ediyorum.strickland'tan patlama bekliyorum.10 sayı 4-5 asist yapsın arada 1-2 top da çalsa çok iyi olur.başarılar

inşaALLAH yarın saat 3 gibi bilet alıcam.Kalır inşaALLAH... :p

bu hafta skyturkte 2 maç yayınlanacak gözlerim yaşardı ;)

Arkadaşlar , Abilerim , Kardeşlerim yarınki artık ctesi girdik bugünkü macımız saati olsun günü olsun fiyatı olsun cok uygundur b maca gelmeyipte hangi maça gelicez arma nerede ise biz orda olmalıyız gs olimpiokos atmosferini antalya maçında sergilemeliyiz saygılarımla tüm herkezi saat 17:00 de AYHAN ŞAHENK'TE BEKLİYORUZ

Bu maça bende geliyorum ve de herkesi davet ediyorum bu emeğe karşılık bizde taraftar olarak onlara gereken ilgiyi göstermeliyiz ve maçı bu taraftar gücüyle en az 20 sayı fark atarak kazanacağımızdan adım gibi eminim.

Bu maça gelmeyen 5 yemiş fenerli olsun :)

arkadaşlar maça gitme imkanı olmayanlar üzülmesin :D skytürk yayınlıyor maçı. hatta bizim maçtan önceki efes bilsen maçını da yayınlıyor. fenerasyon pardon federasyon yavaş yavaş doğruyu bulmaya mı başladı ne :D

Halil İbrahim' Alıntı:
arkadaşlar benim maça gitme imkanı olmayanlar üzülmesin :D skytürk yayınlıyor maçı. hatta bizim maçtan önceki efes bilsen maçını da yayınlıyor. fenerasyon pardon federasyon yavaş yavaş doğruyu bulmaya mı başladı ne :D

Ancak altını tekrar çizelim imkanı olan herkes gelsin şimdi de salonu sky Türk veriyor diye boş görmeyelim.

Tekrarlıyorum Bu maça imkanı olupta gelmeyen 5 yemiş fenerli olsun.

Şu forumda İstanbul da olup işi olmayan bir kişinin bile bu maça gitmemezlik yapmayacağından eminim yönetimin bu jestine karşılık dolmalı bence salon ahh ahh keşke istanbulda otursam :(

Mustafa Yanar' Alıntı:
Şu forumda İstanbul da olup işi olmayan bir kişinin bile bu maça gitmemezlik yapmayacağından eminim yönetimin bu jestine karşılık dolmalı bence salon ahh ahh keşke istanbulda otursam :(
Maalesef ben gelmicem karedeşlerim abilerim.Çünkü çok ağır bir diş ağrısı ve şişkinliği yaşıyorum.Hakkınızı helal edein.Gözlerim Skytürk te gönlüm sizde olacak inşallah.Bu maçı yerli oyuncularımızın katkısıyla kazanacağımızı düşünüyorum.Kimse 20 den fazla fark beklemesin.1 sayıyla olsun bizim olsun.

Bugün salon boş kalırsa, avrupa maçındaki tepkimizin hiç bir önemi kalmayacaktır.

Bugün orda olmalıyız. Kıpkırmızı aslan yuvası için. Murat Özyer, oyuncular ve büyük kolaylık sağlayan yönetim bugün salonu boş görürlerse hayal kırıklığı yaşanır, motivasyon kaybı olur. Hepsi ellerinden geleni yapıyor. Hem onlara destek için hem de basketbol sevgimiz adına bugün orda olmalıyız. Bugün Ziziçler, Guroviçler, Hüseyinler bu desteği bulamazlarsa inanın bir kaç sene sonra bizler destekleyecek kaliteli oyuncular bulamayacağız.