TBL 2. Hafta | Galatasaray CC 92 - 68 Antalya BŞB

Re: TBL 2. Hafta | Galatasaray - Antalya BŞB ( 25.10.2008 )

liseden 3 arkadaşımla beraber maçtayız bugün. imkanı olan herkes gelsin. hava da yağmurlu tam basketbol günü bugün. benim sormak istediğim kapıda bilet satışı olacak mı acaba??

bende bi arkadaşı zar zor ikna ettim oradayım yolda birşey olmazsa:)

Ya bu maça gelememde bu Ayhan Şahenk'e ulaşım nasıl.Metro veya metrobüsle bir kolayı varmıki?

bende geliyorum arkadaşımla

Antalya ligin flash ekiplerinden biri.Şayet başında bana basketbolu sevdiren büyük isim var Orhun ENE...
Orhun Ene,Antalya B.Ş.B'yi iyi bir konuma getireceğinden hiç şüphem yok ama takımımızı yenecek güce sahip olduklarını düşünmüyorum.Zorlu geçecek bu maçtan galip geleceğimizi düşünüyorum.Takım gittikçe iyi bir ivme yakalamaya başladı.Eğer ki böyle devam edersek şampiyon olmamıza hiçbir engel göremiyorum.Murat hoca geçen maçta olduğu gibi umarım bu maçta da Alican'ı yeterli süre oynatır.Alican'a çok güveniyorum,bana o güveni veriyor,yetenekli ve istikrarlı da zaten... Ayrıca dolu bir salonda oynamayı umut etsem de bu 1/3'ü anca dolar. Maça az bir zaman kaldı, heyecanla maç saatini bekliyorum...

graves-erdem-cünyt-zizic-milojevic 5imiz dişe diş güzel bi maç oluyo 10-10 skor 3 dakka ilk çeyreğe graves etkili bayağı erdem ile 12-10 one geçtik

tribünlerde 1000 kadar seyirci var ama etkili

iilk yarı 21 18 öndeyiz graves 9 sayı milo 4 ribaunt guroviç 3 sayı(yeni girdi oyuna) erdem 4 sayı 2 faul cüneyt 2 asist 2 top kaybı

uğur özer' Alıntı:
tribünlerde 1000 kadar seyirci var ama etkili

Etkili mi ? Son yıllarda gördüğüm malesef en sessiz Galatasaray seyircisi.Sanırım belli bir tepki var.

Hucumda kusursuz oynadık, ancak savunmada çok basit hatalar sonucu kolay sayılar yesik ilk yarı 49-41 bitti.Takımda kötü oynuyor diyebileceğim kimse yok.

Taraftar sayısı da Antalya maçı için hiç fena değil ancak her nedense toplu bir şekilde tezahürat olayına kimse girmiş görünmüyor şu anda herkes oturarak maç izliyor :)

arkadaşlar nedir bu sessizliğin sebebi?salonda bir tepki olduğu apaçık ortada...

ilk yarı itibariyle iyi oynuyoruz ama defansta basit hatalar yapıyoruz.2,yarı biraz çekidüzen verirsek maçı kopartırız.Erdem,Gurovic ve Graves çift sayılara ulaşmışlar ilk yarı itibariyle.(Guroviç 14, Graves 11 Erdem 10 sayıda)Ayrıca Milo 6 sayı 6 ribaundla katkıda bulunmuş...Cüneyt'in 5 asisti var.Seyirciler çok sessiz bir ara Guroviç 2 tane üst üste 3lük soktu orada bir canlanma oldu sadece...

Bu takım iyi olacak demiştim.Süper gidiyoruz her bölgede her saniyede keyif vererek oynuyoruz.
Ancak taraftarda ciddi bir sorun var.SAnırım bilet alana 1 kilo çekirdek bdava verildi bugun.