TBL 20. Hafta | Efes Pilsen 79 - 75 Galatasaray CC

Re: TBL | Efes Pilsen: 79 - Galatasaray: 75

arkadaşlar atkınsın performansı gravesin dönmesiyle artıcaktır çünkü süresi ne kadar uzarsa o kadar verimi düşük oluyor ayrıca türk oyuncu transferi bitii...

Yani hala başka başka konularda gurovice kızan insanlar var...Yani tamam çok kötü oynuyor savaşmıyor hiç bir şey yapmıyor..Ama adama güvende kalmamış zaten 5-6 dakka oynadına napsaydı 10 sayı mı yapsaydı...Tamam bana görede ayrılmalı ama böylede muamele yapılmamalı...
Bu arada bir kaç arkadaşımı aradım gurovici isteyen aris değil panionios..

öncelikle yeniden merhaba arkadaşlar.atkins gönderilmeli yeterince guard var zaten gravesinde döneceğini düşünürsek yollanmalı zaten faydası yok....

benim aklıma takılan hep bir şey var biz diğer takımlar gibi sette boş pozisyon bulamıyoruz hep zorlama guardlarımız oyunu iyi yönlendirmiyorlar çeviriyorlar çanağı terse süre geçir...ellerinde çok top tutuyorlar geçen seneki neal ı hatırlayalım milimetrik paslarla hosley ve marshalla harikalar yarattılar....hüseyin daha az süre alırsa daha faydalı olur ....aynı periyotta aynı şekilde 3 kere topu shumperte verdi...

ayrıca bizim bu cemal ne zman gelişecek..ayrıca guroya yüklenmek yersiz herhalde sadece ona izliyorlar maçta ....

Umut Erdem' Alıntı:
Yani hala başka başka konularda gurovice kızan insanlar var...Yani tamam çok kötü oynuyor savaşmıyor hiç bir şey yapmıyor..Ama adama güvende kalmamış zaten 5-6 dakka oynadına napsaydı 10 sayı mı yapsaydı...Tamam bana görede ayrılmalı ama böylede muamele yapılmamalı...
Bu arada bir kaç arkadaşımı aradım gurovici isteyen aris değil panionios..
Gurovici kendi elimizle imha ettik
maalesef kullanamadık hem de hiç bir şekilde kullanamadık aşağı yukarı 12 sayı ortalamasıyla oynuyor.Bu ortalamaları onu hiç kullanamamıza rağmen yaptı.
Gurovicin sene başından beri bu takımda rolü belli değildi ondan herşeyi yapması istendi ve o da maalesef bu belirsizlikten çok etkilendi.Şu ana kadar ayrılmak istemediyse de bu maçtan sonra ayrılmak isteyecektir

Lider ile kafa maça çıkıyoruz.Efes'i bu kadar kötü yakalamışız bu kadar kötü günümüzde olmamıza rağmen kafa kafaya götürmüşüz maçı 15/24 faul atışı nedir abi Allah aşkına nedir ya yazık günah değilmi?Hiç mi konsantrasyon yok Efes maçını bırakmak bu kadar kolaymı ya...

ya bu atkins beni çıldırttı.o kadar sinirlendimki koltuğa kaç kere vurdum.bu adam gitsin türk guard alınsın bi tane.

bide hüseyin mu maçta iyi oynadı ama baya bi top kaybı yaptı

Ilgın Karagoz' Alıntı:
ya bu atkins beni çıldırttı.o kadar sinirlendimki koltuğa kaç kere vurdum.bu adam gitsin türk guard alınsın bi tane.

bide hüseyin mu maçta iyi oynadı ama baya bi top kaybı yaptı

Türk transferi için zaman çoktan doldu.

takım hareketli değil hareket li olması lazım oyuncuların...

çoğu oyuncumuz sasnki 50 yaşında ne kadar çok hareketli olursak o kadar çokboş alan buluruz..zaten bu yüzden gurovici kullanamıyoruz...

Maçın suçlusu Atkins değildir tek başına.Belki payı yüzde 51dır ama gitsin şu bu demek insafsızlık.O değil mi geldikten sonra bizi rahatlatan, o değil mi msden sonra ilaç gibi gelen.Tek maçlık öfke ile yorum yapmayalım lütfen.Ona bakarsanız Hüseyin bugün 20yi geçmesine rağmen devre bitimine 2 dakika kala öyle iki top kaybı yaptıki 5 sayı öne fırlayacakken 6 sayı geri düştük.Ayrıca kafa kafaya giden maçta o kadar beleş sayı verdikki pahalıya patladı.öte yandan bizde kaçmayacak pota altı pozisyonlarını kaçırdık, akabinde sayı yedik ve belkide 4 sayıya patladı. Transferlerin ikiside çok büyük umut verdi.Hosley'i zaten biliyoruz ama Tolliver'da kalitesini kanıtladı bana göre.Çok işimize yarayacak.
Çok üzücü bir malübiyet oldu aslında,Bu kadar yaklaşmışken kişisel hatalar ile kolay sayılar verdik.Bana kalırsa da basketbol şansı efesten yana idi.
Artık daha güçlü ve ayaklarımız yere sağlam basarak geliyoruz.Bu maçtaki mücadeleyi sürdürürsek şampiyonluğun en güçlü adaylarından biriyiz.

Can Akan' Alıntı:
Gurovici kendi elimizle imha ettik
maalesef kullanamadık hem de hiç bir şekilde kullanamadık aşağı yukarı 12 sayı ortalamasıyla oynuyor.Bu ortalamaları onu hiç kullanamamıza rağmen yaptı.
Gurovicin sene başından beri bu takımda rolü belli değildi ondan herşeyi yapması istendi ve o da maalesef bu belirsizlikten çok etkilendi.Şu ana kadar ayrılmak istemediyse de bu maçtan sonra ayrılmak isteyecektir
İmza...
Bu arada koç,yönetici, oyuncu yollamak alışkanlık haline geldi bu taraftarda.

Atkins'in oyunda olduğu bölümlerde hücumda topu elinde fazla tutması doğru düzgün hücum organizasyonu yapmamızı engelledi.Atış seçimleri çoğu zaman kötüydü.Bu maçta Gurovic'ten hiç yararlanamadık.Niye bu kadar kısa bir süre sahada kaldığını anlamadım.

Kubilay Yelkenci' Alıntı:
İnsallah Kievi Yenerek Moral depolariz Hosleyle troilor oynuyabilecekler mi eurochallege da?

evet bunu bende çok merak ediyorum..oynayabiliyorlarmı...bir de sınırlama vardı herhalde..

Atkins gitsin demek kolay...Bu saatten sonra Atkins'i gönderip ondan daha iyi bir adam almak kolay değil bu bir...Zaman daraldı artık gelen adam ki unutmayalım bu şahıs oyun kurucudur takıma nasıl uyum sağlayacak acaba...Kumar oynamanın gereği yok...Bırakalım artık o gitsin bu gelsinleri, transfere sırtımızı dönüp takım olmaya bakalım...Takım olabilirsek bu kadro bu ligi Şampiyon bitirebilecek kapasitededir...

Takımın yenilmesine pek üzülmedim çünkü karşısında oturmuş bir kadro ve birbirlerini tanıyan oyunculardan oluşan Güçlü bir takım vardı.
Bizim takımın zaman ihtiyacı olduğu kesin.
Beni üzen tek şey ise taraftarımız artık takımdan ümidi kesmiş gibi idi pot arkaları bomboş kapalı dediğimiz alannı ise yarısı doluydu.

Bilet fiyatlarının pahalı olmasının etkisi büyük ama malesef bu maçı kazanacağımıza kimse inanmadı.

BİZ BU EFESİ playofflarda eleriz yeni transferler çok iyi:)Basit hatalarla mağlup olduk:(cüneyte top vermedik nedense hüseyin ilk defa bu kadarkötüydü ama olsun canları sağolsun:)Hakemler rezaletti!

Bu aradaEyüp abi ile kerem gönlümün peşinden koştuk ama yetişemedik orda bulunan taraftarlar bir şeylerdedi eve bizim bayrağmızı tuttu:)

Bu arada salona girebilmek için saat 4.30tasalona gizli girdik:)

Açıkçası Atkins'in maçın bitmesine yaklaşık 2-3 dakika kala attığı zorlama atışlar son dakikaya kötü girmemize neden oldu diyebilirim.Burada tüm suç Atkinsin değil tabiki.Aslında gayet iyi oynadı bugün.Bakarsak 7 asist yaptı.Ben son dakikalarda Gurovicin oyuna girmesini beklerdim.Sonuçta şut atıcak bir oyuncuya ihtiyacımız vardı ve tüm şut yükünü atkinse bıraktık.Yani Gurovic ne kadar kötüde oynasa ruhsuz oynuyor da desek son dakikalarda sahada olmalıydı.Koray Hocadan bu yönde bir müdahale bekledim.Gurovic üzerine veya Hosley üzerine bir oyun.

Nitekim alabiliceğimiz bir maçı şansız bir şekilde kaybettik.Olası bir eşleşmede Playofflarda 1-0 geride başlayacak olmamız bizim için kötü oldu.

Yinede takımın oyunu umut verdi.Yeni transferlerimizde gayet iyi performanslar gösterdi.Takıma uyum sağladıklarında inanıyorum ki playofflara fırtına gibi gireriz.

Bu arada Graves takıma döndüğünde yabancı konusunda ne yapılacağı gerçekten merak konusu.Can sıkıcı bir durum.

Gurovic'i hala savunanlar neyini savunuyor anlamiyorum. G.Saray'a bugune kadar gelmis en kisiliksiz oyuncu. Boyle oyuncular G.Saray'a yakismaz. Sanirim Graves geldikten sonra temelli kurtulacağız ondan.

şuraya yazıyorum.eğer atkins bu takımda ciddi süreler alırsa ciddi başarı yakalayamayız.tıpkı beşiktaş ve dalmau örneği gibi..

Ender Tunasız' Alıntı:
şuraya yazıyorum.eğer atkins bu takımda ciddi süreler alırsa ciddi başarı yakalayamayız.tıpkı beşiktaş ve dalmau örneği gibi..
Bu maça kadar sorun yoktu ama Atkins'de.O kadar maçtan sonra, bir maçla nasıl karar verdiniz buna? Kötü adamsa şimdiye kadar niye anlayamadık?
Bugün şutları girmedi sadece.
Aynı şutları fener maçında attı ve girdi.Çok top kaybı yoktu hatta Hüseyin'i daha çok vardı.