TBL 20. Hafta | Efes Pilsen 79 - 75 Galatasaray CC

Re: TBL | Efes Pilsen - Galatasaray

Efes'i yenebilmenin yolu fbnin Cibonaya yaptigi gibi uyutma taktiginin bir benzerini yapip oyunu agirlastirmasidir.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="OZKAN AKTAS":1egmefba]Arkadaşlar birşey sormak istiyorum.Ben efes maçında sevdiğim kıza bir pankart açmak istiyorum.Pankart hazır ama ne yapmam lazım onu bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim :D
Pankartı maça getir gerisi kolay:)[/quote:1egmefba]

Vallahi çok sevimdim şimdi ya bende kaç zamandır nasıl olacak diye düşünüyordum :D:D:D:D

TABİ GERÇEK AŞKIM GALATASARAY İÇİNDE BİR PANKART HAZIRLIYORUM.

HERKES GİDER GALATASARAY KALIR!!!

Rotasyon hersey degil bunu Tanjevic kanıtladı ve halen kovulmadı .FB nin kac maglubiyeti var ?? Bizim yonetimden sabırlılıar galiba.
Rotasyon Telekom -Efes - FB yi kotu duruma da dusurebilir untmayalım

Hüseyin fual problemine girmezse ve denildiği üzere bieysel performans ve çabalar fb maçındaki gibi olursa bu maçı kazanmamak için hiç bir sebep yok.Yeni uzunumuz gelirse ne ala gelemezsede mühim değil kazanabilecek otansiyele sahibiz.

Guroviç madem bir dönüş yapacak tam yapsın,Milo'ya güvenim tam ve bizi farklı kılan Hüseyin bu maçı bize kazandırabilecek adamların en başında geliyor.

maç cumartesi 19:15 te.spormax canlı yayımlayacak.sakatlığı bulunan oyunculardan bu maça yetişecek olan var mı ?bilet fiyatları ne kadar olur?efes fb ülker maçı ile aynı fiyatta olur diye düşünüyorum o maçın bilet fiyatları ne kadardı?

efesi en son ne zaman yendik ve son yıllarda galibet sayımız ne?bu kadrosuyla ligin bence 1 numarası yenersek tabi manyak birşey olucak

Yeni transferimiz(şu sıralar imzalıyor sanırım), Milo ve Graves bu maçta forma giyecekler!

Galibiyet bize hiçte uzak değil, tüm inancımla o gün salonda olacağım!

SALDIR GALATASARAY!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Yeni transferimiz(şu sıralar imzalıyor sanırım), Milo ve Graves bu maçta forma giyecekler!

Galibiyet bize hiçte uzak değil, tüm inancımla o gün salonda olacağım!

SALDIR GALATASARAY!

Abi kim bu transfer artık imzalıyorsa söylesende bişey farketmez :) Sen söyledin diye vazgeçmez heralde

Efes Pilsen Maçı Biletleri Satışta

Galatasaray Cafe Crown'ın 28 Şubat 2009 Cumartesi günü saat 19:15'te Efes Pilsen ile yapacağı Beko Basketbol Ligi maçının biletleri satışa çıktı. Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda, Efes Pilsen'in ev sahipliğinde oynanacak karşılaşmanın biletleri, 17 TL karşılığı Biletix gişelerinden temin edilebiliyor.

bu krizde 17 tl yazık ya :oops: