TBL 20. Hafta | Efes Pilsen 79 - 75 Galatasaray CC

Re: TBL | Efes Pilsen - Galatasaray

Tribünler farklı mı oluyor bileti alırken belirtiyor muyuz ?

Birde kabul Basketbol maçı için fazla ama Futbol maçlarında binlerce insan çok daha yüksek meblağlara kadar çıkan biletleri alıyor. Eğer sevda futbola değil armaya ise bu maça da gidilmeli .

Kutay Çamcı' Alıntı:

Birde kabul Basketbol maçı için fazla ama Futbol maçlarında binlerce insan çok daha yüksek meblağlara kadar çıkan biletleri alıyor. Eğer sevda futbola değil armaya ise bu maça da gidilmeli .
abi ben gitmek isterim ama gerçekten o kadar para veremem

Kutay Çamcı' Alıntı:

Kutay Bey Galatasaray'a ayrılan bir yer var, bizim oturacağımız benchin arkası; ancak Efes tarafına da oturmanın sakıncası yok tabii.

Maça çok gitmek isteyipte paraya kıyamayanlar..Klüp yöneticileri seyricinin salona girmesini bilet satın alarak kolaylaştırıyor.Alpella maçında buna şahit olmuştum..Ama gidin demiyorum..Çünkü oraya gelecek ultrAslan lar dan size bir bilet düşer mi meçhul tanıdığınız varsa şansınızı deneyin sadece bir öneri..

Bu arada bu maçta orada bulanamayacağım çok zor bir maç umarım bir süpriz yaparak efesi devirebiliriz...

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":2v6ixw0p]Tribünler farklı mı oluyor bileti alırken belirtiyor muyuz ?

abi ben gitmek isterim ama gerçekten o kadar para veremem[/quote:2v6ixw0p]

Ben benzer meblağları veya daha fazlasını verip futbol maçlarına gidebilenler ama bu maça gitmemeyi tercih edenlere serzenişte bulundum zaten :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Yeni transferimiz(şu sıralar imzalıyor sanırım), Milo ve Graves bu maçta forma giyecekler!

Galibiyet bize hiçte uzak değil, tüm inancımla o gün salonda olacağım!

SALDIR GALATASARAY!

Artık açıklasalar yeni transferimizi.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Yeni transferimiz(şu sıralar imzalıyor sanırım), Milo ve Graves bu maçta forma giyecekler!

Galibiyet bize hiçte uzak değil, tüm inancımla o gün salonda olacağım!

SALDIR GALATASARAY!
Eyüp Abi bizi merakta bıraktın :roll:

Kutay Çamcı' Alıntı:

Bari 15 tl olsaydı. 17 tl nedir ya.16.95 yapsalarmış keşke. Bilet fiyatlarına bir çözüm bulunamazsa orada çok az kişi olacağımız kesin.

açıkcası bu mac için ümidim yok efes tartısmasız bu ligin en kuvvetli takımı sakatlarımız olmasa biraz ümidim olabilirdi ama sakatlarımız var transfer yok

Şu an için avrupanın en formda 3-4 takımından birisiyle karşılaşacağız.Sakatlıklarımızda göz önünde bulundurulunca nu maçta pek de bir şansımız yokmuş gibi gözüküyor.bu işin bilimsel yönüydü.Ancak şu da var ki biz GALATASARAYIZ ve bize bilim sökmez.Bizim yüreğimiz gerekirse her türlü kuralı alt üst eder.Maç oynanmadan kaybedilmez.Çıkacağız,oynayacağız.Ancak kaybetsek bile bu düşünce biçimiyle Efesi çok zorlayarak kaybedeceğiz.Bunun da yararını playy off larda Efesle oynarken göreceğiz.Psikolojik olarak onlardan korkmamış olacağız çünkü.Farklı bir yenilgi o zamanları bile olumsuz etkileyecektir aksi taktirde.

TBL | Efes Pilsen - Galatasaray

Öncelikle herkese merhaba,

Adım zaten yukarıda yazıyor, Efes Pilsen taraftar grubunun sitesi olan efesliler.org'un adminlerindenim ve taraftarla ilgili bütün organizasyonlarda bir şekilde pay sahibi olmaya çalışırım.

İzmir'de dostluğunu ve desteğini eksik etmeyen tüm Galatasaraylı arkadaşlarıma teşekkür etmek için buraya yorum yapmak gereği duydum.

Lig maçı öncesi bu nezaketiniz bizleri oldukça sevindirdi, bu hafta rakip olabiliriz fakat kazananın ''dostluk'' olacağına inanıyorum.

Başarılar.

Fahir selam!

Cumartesi günü maçı biz veya siz kazanacaksınız, ama dostluğumuz hiç bozulmayacak!

Kazanacak takım 3 aşşapı 5 yukarı belli ama dostluklar bozulmayacak, efes benim yaş grubuma, jenerasyonuma basketbolu sevdiren takım. Biz gerekirse o gün yan yana maçıda izleriz sizlerle.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Kazanacak takım 3 aşşapı 5 yukarı belli ama dostluklar bozulmayacak, efes benim yaş grubuma, jenerasyonuma basketbolu sevdiren takım. Biz gerekirse o gün yan yana maçıda izleriz sizlerle.
Şamil Abi'ye yürekten katılıyorum.Basketbolda Galatasaray'ın olmadığı yerde Efes vardır benim için.O günde, aramızda onlarca polisin oturması anlamsız olur.
Bu arada şu bilet fiyatlarını 10 yapsak bari :)

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":374nsa8e]Kazanacak takım 3 aşşapı 5 yukarı belli ama dostluklar bozulmayacak, efes benim yaş grubuma, jenerasyonuma basketbolu sevdiren takım. Biz gerekirse o gün yan yana maçıda izleriz sizlerle.
Şamil Abi'ye yürekten katılıyorum.Basketbolda Galatasaray'ın olmadığı yerde Efes vardır benim için.O günde, aramızda onlarca polisin oturması anlamsız olur.
Bu arada şu bilet fiyatlarını 10 yapsak bari :)[/quote:374nsa8e]

inş:):)