TBL 20. Hafta | Efes Pilsen 79 - 75 Galatasaray CC

Re: TBL | Efes Pilsen - Galatasaray

Tugay beye sesleniyorum burdan, çarşamba eurochallengeda tamam mı devam mı maçına çıkıyoruz. Topic açılsın artık :)

Bu kadar da olmaz 17 tl ye basketbol maçı biletimi olur bu kriz de Efes kafasına göre bir strateji belirlemiş ama ne olursa olsun o tribünler dolacak ve Fenerbahçe maçı gibi inşallah eze eze yeneceğiz onları...

Efes salon dolmasın diye elinden geleni yapıyor.17 ytl ye basket maçı biletimi olur ya kafayımı yedi bunlar.

şampiyonluk serisinde fb ülker e tüm salonu veriyorsunuz sonra normal sezon maçında galatasaray taraftarı gelmesin diye bilet fiyatlarını uçuruyorsunuz.afferin size.keşke maç saatinide 21:45 yapsaymış federasyon bütün maçlarımızı öğle oynuyoruz ama efes maçı akşam.bilet fiyatları play off serisinde 50 tl olur heralde.bu bilet fiyatlarının bir standardı yok mudur?isteyen istediği kadar pahalı yapabilir mi?banvit de zamanında 100 tl yapmıştı.sonra salonda neden seyirci yok.istanbul seyircisi maça gitmiyor.daçka efes maçına gider insanlar.efes yapar 1 tl bilet fiyatlarını.

efes bu lig için fazla klas bir takım. Yenmek çok zor bir iş, hele ki şu formu ile yenilmez bir takım kimliğine büründüler.

Efes çok iyi bir ritim yakaladı...Durdurmak zor olacak,kötü bir günlerine denk gelmemiz dileğiyle...

yapacakları müthiş savunma bizim vasat guardımız atkinse top taşıtmaz bence çoktop kaybı yapar takım halinde mecbur zorlama şutlar atarız savunmalarına karşı ama tam kadro olursak ve transferde yetişirse inş yenmeyi ümit ediyorum çok zor olsada...

Bu maçı kazanırsak şampiyonluk yarışında rakiplerimize gözdağı vermiş olacağız!

maçın saate bak 19:15 aynı anda fb-sivas maçı da var kafadan izleyemeyecez maçı yine justin yolu gözüktü

bu paraya giden gider ama ben gidemem dolucağınıda sanmıyorum avrupa maçı (futbol)30 tl efesle basketbol(tbl) 17tl ilginç :oops:

17 çok pahalı ama bu maç için değer diye düşünüyorum.geçen sezon ki maç ne kadar dı?acaba rakip ülker olsa aynısı yaparlarmı diye soruyorum kendime hep bizemi denk gelir bilet sorunları???inş. taraftarı etkilemez.

Onur Karakuzu' Alıntı:
efes taraftarlarınada mı 17 tl ??
Efes taraftarına da 17 Tl. Ama onlar için pek değişen bir şey olmaz kanımca. Taraftar kitleleri belli, lig maçlarına gelen seyirci sayıları. Onların çoğunluğu da sezonluk kartlarla geliyor.

Ayrıca acaba bizden önce salonda Daçka'nın maçı olduğu için mi bu saate alındı diye düşündüm; Fenerbahçe Ülker maçı öncesi rezilliği yaşatmak istemezler diye belki... Ama Daruşşafaka da deplasmanda bu hafta. Yayıncı kuruluşun da böyle bir isteğinin olacağını düşünmüyorum mevcut şartlarda. Efes Pilsen Avrupa kupalarından da elendi, hani oldu ya deplasmanda perşembe günü oynayacak ve yurda geç dönecek filan... Aklıma malesef başka neden gelmiyor.

Ya Bu nerdir kardesim gecen sene telekom maci vardi bilet 1 tl ydi adamlar gitmisler sampiyonlugun kaderini belirliyecek maci 17 tl yapmislar kanimca galatasaray taraftari gelmesin die yaptilar