TBL 20. Hafta | Efes Pilsen 79 - 75 Galatasaray CC

Re: TBL | Efes Pilsen - Galatasaray

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":1etc8b71]Kazanacak takım 3 aşşapı 5 yukarı belli ama dostluklar bozulmayacak, efes benim yaş grubuma, jenerasyonuma basketbolu sevdiren takım. Biz gerekirse o gün yan yana maçıda izleriz sizlerle.
Şamil Abi'ye yürekten katılıyorum.Basketbolda Galatasaray'ın olmadığı yerde Efes vardır benim için.O günde, aramızda onlarca polisin oturması anlamsız olur.
Bu arada şu bilet fiyatlarını 10 yapsak bari :)[/quote:1etc8b71]

Çok güzel hareketler bunlar :)

Zaten neden 15 değil 10 değil, 17 olmuş onu çözemdim ben.17'den aşağısı maliyeti kurtarmıyormuş sanırım :p :p

Efes'i kişisel olarak bende severim tabii ki ama Galatasaray cephesinden bakınca geçmiş sorguluyor beynimi.

Efes'e saygı duyarım Türk basketboluna verdiklerinden dolayı,ama asla sevmedim nedenleri üzerine uzun uzun konuşabilirim,ama bu başlık altında gerek yok kanımca....saygı var sevgi yok... ;)

Efes Pilsen'in geçmişine saygı duyarım ama o kadar.Benim için Fb Ülker neyse,Bjk neyse,Telekom neyse Efes Pilsen'de aynı.Bu dostluk muhabbetlerinden hiç haz almıyorum.

Efes Pilsen büyük favori olabilir ama kazanabileceğimizi düşünüyorum.Yeter ki maçtan erken kopmayalım.Yakın farkla giden her dakika kazanma inancımızı daha da artırır.Zor olsada kazanıcaz.

Arkadaşlar merhaba.
Efes maçı için bana 2 tane bilet lazım.Yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba ?
Şimdiden teşekkürler.

Biletix'den kolaylıkla temin edebilirsin kardeşim...Biletix sitesinde internet satışıda var...Ayrıca bunlara hiç gerek yok maç günüde girişte kolaylıkla alabilirsin 15 liradan...

valla renkdaş bende anlamıyorum niye pahalı tutuyorlar.yani bu biletlerden elde edilen gelir efes in neyine yarar ki koskoca şirket sonuçta.ama bizim salona gelmemezi istemiyorlar galiba ondan bu kadar olabilir.

Efes Pilsende Kerem Tunçeri,Shumpert,Charles Smith çok formdalar dışarıdaki savunmacılarımızın olabildiğince iyi olması lazım,maçta kimler olacak olmayacak sakatlıklarda son durum ne paylaşan olursa seviniriz.

Bu maçta Efes büyük favori bana göre... Kazanmamız sürpriz bir sonuç olur gibi görünüyor. Sakatlar da oynamassa işimiz daha da zorlaşır. Ama umuyorum ki, tüm olumsuzluklara rağmen galibiyet alıp önemli bir adım atarız.

Bu maçta bize ayrılan bölümleri hınca hınc doldurmalıyız'