TBL 20. Hafta | Pınar Karşıyaka 75 - 74 Galatasaray CC

Re: Pınar Karşıyaka - Galatasarayımız 16.2.2008 14:00 (NTV)

Maçın son 4 dakikasına yetişebildim.Sanırım en iyi 4 dakikasıydı.Faul atışlarında daha iyi olsaydık maçı kazanabilirdik.

alın dee brownunuzu başınıza çalın bu adam galatasarayın son 5 yıldaki en köti guardı.sloan anlamıyo basketten siz anlıyorsunuz hep diyorum sezon başından beri dee le galatasaray ın bu iyi günleri daha bu adam saç baş yolduracak play-off da daha neler yapacak 4 sene community college de basket oynadım chicago da bu adamın illini yi yaktığı kadar kimse yakmamıştır..
yazık galatasarayın dee browna rağmen bişey yapması da zor görünüyor..bana kimse şimdi dee assiste dayalı yok jazz yok takım oyuncusu demesin çok uzağa gitmiyorum solomon khalid fitchh hangisini tercih edersiniz dee ye tercih eden kötü niyetlidir bence..
nerde lloyd daniels la kıyaslıyorlardı sene başı demiştim onlara yandık biz haberiniz yok ;adam sezon başından beri bi banvit maçının son 2 dakkası skorer oynadı çıldıracam sanki takımda kobe var howard var takım oyunu oynatıyor...

Hocayı görünce soracam o yazdığım soruyu.Yazık yahu.Ezbere hareke yapıyor 4 kısaya dönüyor.Yahu Hüseyin'e ver bititrsin maçı ama onu kenara alıyorsun eh be hocam üzüyorsun bizi. :(

Bravo!!!.Bir takım ancak bir maçı rakibine böyle verebilir.Son anlarda şansımızın da yardımıyla ortak olsak da yine maçı vermek için elimizden geleni yaptık.Maçta o kadar çok yanlış var ki teknik konuları konuşmak bile istemiyorum şampiyonluğa olan inancım giderek azalıyordu(bunda bizdeki düşüş kadar rakiplerin de yükselen formu etkili)artık iyice bu kanıya vardım:Şampiyon O-la-ma-yız! en azından şuan ki form ve coaching görüntüsünde.

Böyle bir Karşıyaka´ya yenilmek çok acı veriyor insana ama skora göre yorum yapmamaya özen gösterin. Eğer son bir dakikalık güzel oyunumuzla maçı kazansak herkes takıma methiyeler düzecekti.

Bence kendine hakim olamayacak arkadaşlar biraz sakinleştikten sonra yorum yapmalı.

Kullandığımız faullerin neredeyse %50 sini attık. Hite dahil en kritiklerini hep kaçırdık. 10saniye varken en skorer oyuncularına gereksiz faul yaptık. İki sayı yedik geri düştük. Daha 1 dakika önce sakatlanan ve sahaya sekerek giren ve günün tartışmasız en kötüsü Dee ile 8 saniye kullandık. 75-74 ...

Adamlarda iki isim koca GALATASARAY'ın işini bitirdi.

böyle şey mi olur ya ? 30 saniyede 11 sayı at sonra gel ya hakemler Allah'ım çıldırmak üzereyim bu ne biçim iştir !!! Böyle hakeme yazıklar olsun ! REZALET !

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
Dee Brown'un aldığı paranın 2 katını hak ediyor rakibin iki yabancısı .. Helal olsun ikisine de.. Dee Brown gelince herkes havaya uçuyordu iki tane 20lerde sayı attı göklere çıkartıldı.. Yarın gene atsın o kadar sayı gene göklere çıkartılır.. yazık hakikaten çok yazık

Dee Brown iste budur..YAZIKLAR OLSUN...............

Sampiyonluk mu,hayal....Kimse umitlenmesin,Avrupa'da ise zor bu oyunla..Yazikalar olsun,tek kelimeyle yaziklar...

Takımımzda Zor anlarda insiyatifi Eline Alacak oyuncu olmadıgından Son hucumu Berbat kullandık, Sakat Bi dee Son hucumu kullansa ne olur, kullanmasa ne olur.. (Murat Hocam Dee'yi Kazanim Dedin ama Hem Dee'yi kaybettin , Hemde macı ) Saglık olsun Demekten Başka Söylicegim bişey Yok.. çok üzgünüm

Bu kadar kötü oynayacağımız aklımın ucundan geçmezdi.Dee Brwon oynayabilseydi bu maçı rahat alabilirdik bence.

Soner Aydın' Alıntı:
Bravo!!!.Bir takım ancak bir maçı rakibine böyle verebilir.Son anlarda şansımızın da yardımıyla ortak olsak da yine maçı vermek için elimizden geleni yaptık.Maçta o kadar çok yanlış var ki teknik konuları konuşmak bile istemiyorum şampiyonluğa olan inancım giderek azalıyordu(bunda bizdeki düşüş kadar rakiplerin de yükselen formu etkili)artık iyice bu kanıya vardım:Şampiyon O-la-ma-yız! en azından şuan ki form ve coaching görüntüsünde.

Kesinlikle...Kendimizi avutmalayalim.SAMPIYON OLA-MA-YIZ.....!!!

Arkadaşlar,ben de sinirliyim,bağırasım sağa sola yumruk atasım var;ama mesajlarımıza biraz daha dikkat edelim.Sonuçta Dee bu takımın oyuncusu ve sezon başında böyle kötü değildi.Önemli olan onu yeniden forma sokmak.Sonuçta tek suçlu Dee değil.

Bu arada şunuda söyleyeceğim.Hite hep aradığğımız skorere değil derdim ama özür dilrim ondan.

Şu takımda kalması gereken tek yabancı benim gözümde.Sonuna kadar arkasındayım artık.

2.lig ayarında oyuncularla getirdi ksk bu maçın sonunu. Ne yazikki bizim sene başından beri hiç biyere sığdıramadığımız elemanlar içine etti olayın.Son dk 'da ortak olduk da oydu da buydu da yok. 3 kişiyle oynayan bi takıma yenilmek rezalettir. Murat Özyer bu seneki en kötü coaching'ini yaptı bence maçta.
Neden yarısahanın gerisinde karşılamıyoruz son topu.Ben önde olan bi takımın baskı yapıp tam sahada top kazanmaya çalıstıgında-son topta- ilk defa gördüm. Futbol maçlarında defalarca gördüğümüz bi sahneyi yasadık.Futbolda hiç şahit olmadıgım kırmızı kart hesabı Gaines'e uygulandı.

zaten maçlara 2 aydır dee nasıl katledecek die meraktan geliyorum mersin maçına bilet var iyi şimdi gidiğim asvel maçı biletide alıyım meraktan yerinde duramıyorum resmi sitesinede tane tanr anlatacam nasıl bi beklentisi olduğunu taraftarın ondan ve onun nasıl bu beklenti balonunu patlattığın ı.ya kardeşim turnike at arakdan trailer gelen amare mi sakat beşok serbest atış sok şut sok yokkk hiçbiri hadi hayırlısı mersin maçında görüşürüz

murat ozyerde yanı boyle bı hata yapılmaz ya karsıyakanın uzunu yok gıdıo huseyını alıo berbat oynayan dee yı sokuo bu nasıl bı anlayısss

Bir oyuncu kötü gününde olabilir ama son topu neden o oyuncuya kullandırır bir coach onu anlamış değilim. Murat da Hite 'de çok daha sıcaktı. Ayrıca bu seviyede Gaines'in yaptığı hata affedilir gibi değil . Oyuncu kötü oyanayabilir boş smaç kaçırabilir ama yüzbindolarlar aldığın profosyonel bir iş yapıyorsan çoluk çocukla aşık atamazsın .

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil.

(Ayrıca kıs kıs gülen misafirlerimize de bolca selamlarımı gönderiyorum. Anladı onlar anladı!!!)

Veee, adil, büyük hakemlerimiz inşallah evinize gidemezsiniz. Allahınızdan bulun. Ailenizden çıksın.

Gökce Başaran' Alıntı:
Bu arada şunuda söyleyeceğim.Hite hep aradığğımız skorere değil derdim ama özür dilrim ondan.

Şu takımda kalması gereken tek yabancı benim gözümde.Sonuna kadar arkasındayım artık.
Sana tamamen katılıyorum Gökçe.Şu an Hite dışındaki yabancılarımz formsuz.Birazda Ganes oynuyor.Ama Hite'ın yeri başka

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Arkadaşlar,ben de sinirliyim,bağırasım sağa sola yumruk atasım var;ama mesajlarımıza biraz daha dikkat edelim.Sonuçta Dee bu takımın oyuncusu ve sezon başında böyle kötü değildi.Önemli olan onu yeniden forma sokmak.Sonuçta tek suçlu Dee değil.

Bir oyuncu berbat,iyi orta her turlu olabilir.AMA Murat Ozyer'in bugunku yaptigi son tercih resmen yani MACI GS degil MURAT OZYER kaybettirdi...!