TBL 20. Hafta | Pınar Karşıyaka 75 - 74 Galatasaray CC

Re: Pınar Karşıyaka - Galatasarayımız 16.2.2008 14:00 (NTV)

10 saniye kala öne gecmisin. foul yapmanin manasi nedir. hem de takimin en iyi aticisina. rakibe resmen 2 sayi hediye ediyorsun. burda sucu kesinlikle murat hocaya veriyorum. oyuncularla saha icin iletisimi Sifir. insan bagirir " NO FOUL, NO FOUL" diye. pat diye foul yapti, ikisini de atti. bukadar sacmaligin üstüne bir sakat Dee Brown'u aldi oyuna. Dee brown'nun bugünkü oyunu resmen rezalletti. Cüneyt'i mumla aradim. bu takimin 1. Guardi artik Cüneyt olmali. sorumluluk alacak, sacmalamayan bir Guarda ihtiyac var. Cenk'i de bugünkü oyunundan dolayi tebrik ediyorum. her zaman böyle oynasin canimi yesin. ama bu maci kaybetmemiz sampiyonluk ümitlerimi neredeyse bitirdi. kritik, kafa kafaya maclari hep veriyoruz. Besiktas kac tane böyle mac kazandi, sayamadim. böyle seyler bir takimin winner olup olmadigini göster. biz winner bir takim degiliz. bu kesinlesti artik. Cüneyt disinda oyuncularimiz kritik anlari kaldiramiyorlar.

Onur Yavuz' Alıntı:
Böyle bir Karşıyaka´ya yenilmek çok acı veriyor insana ama skora göre yorum yapmamaya özen gösterin. Eğer son bir dakikalık güzel oyunumuzla maçı kazansak herkes takıma methiyeler düzecekti.

Bence kendine hakim olamayacak arkadaşlar biraz sakinleştikten sonra yorum yapmalı.
Kendi adına konuşursan daha iyi olur sanırım.Bu maçı 20 sayıyla da alsak hücumda o çaresiz,5.sınıf skorsuz 8 dakikalık oyunu ve hocanın da bizim gibi izlemesini eleştiririm.Bu görüntü de malesef benim takıma olan inancımı ve şampiyonluk umutlarımı artık iyiden iyiye bitirdi diyebilirim.

Arkadaşlar lütfen.Siz yapmayın bari.Dee'den nefret ediyorum,bize gelmiş en kötü guard falan olmuyor ,yakışmıyor...Karşıyaka'ya yenilebiliriz,ama bu Karşıyaka'ya yenilmemeliydik.Yani bir yandan da sevineyim diyorum;sanki NBA'den bir takımı yendi.Sean Marshall'ın sevinci de çok abartılı.Neden bu kadar coşku anlam veremedim.Charles Gaines,smaç kaçırdı.Karşıyaka taraftarına ne oluyor.Smaç kaçtı diye gülüşmler,saçma sapan hareketler.Bir de para atıyorlar.O parayı bana atacaklardı varya o parayı atan kişiyi bulup ne yapacağımı bilirdim ben.İki de laf ederdim,yerin dibine sokardım.Ancak laftan anlayacak tipi de yoktur diye umuyorum.Dee ,bugün kötüydü evet,ama Cenk iyiydi.Bunu konuşalım.LÜTFEN.İlk gideceğim maçta Dee Brown ve Charles Gaines'e onları çok sevdiğimizi ve güvendiğimizi belirteceğim.Bugün yaşananları haketmediler.
Her zaman hocamızın da yanındayız.Saygılar.

Onur Yavuz' Alıntı:
Böyle bir Karşıyaka´ya yenilmek çok acı veriyor insana ama skora göre yorum yapmamaya özen gösterin. Eğer son bir dakikalık güzel oyunumuzla maçı kazansak herkes takıma methiyeler düzecekti.

Bence kendine hakim olamayacak arkadaşlar biraz sakinleştikten sonra yorum yapmalı.

O son bir dk'yi 2.lig takımına oynadık abi hatırlatırım.Ben bile oynardım o anları.

Kutay Çamcı' Alıntı:
Bir oyuncu kötü gününde olabilir ama son topu neden o oyuncuya kullandırır bir coach onu anlamış değilim. Murat da Hite 'de çok daha sıcaktı. Ayrıca bu seviyede Gaines'in yaptığı hata affedilir gibi değil . Oyuncu kötü oyanayabilir boş smaç kaçırabilir ama yüzbindolarlar aldığın profosyonel bir iş yapıyorsan çoluk çocukla aşık atamazsın .
Belki Dee Brown'u kendine getirmek için son topu ona vermiş olabilir.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":1ax1wtwy]Bu arada şunuda söyleyeceğim.Hite hep aradığğımız skorere değil derdim ama özür dilrim ondan.

Şu takımda kalması gereken tek yabancı benim gözümde.Sonuna kadar arkasındayım artık.
Sana tamamen katılıyorum Gökçe.Şu an Hite dışındaki yabancılarımz formsuz.Birazda Ganes oynuyor.Ama Hite'ın yeri başka[/quote:1ax1wtwy]

Biri takim oyuncusu(Hite..)kotu oynadigi maclarda oluyor,biri ise NBA'e gitme cabasindaki Caylak guard Dee..!

Ya arkadaşlar her basketbolcu her maçta maxmum verimle oynyamaz.Lütfen maçtaki oynayışlara göre yerden yere vurma yada göğe çıkarma yapmayalım.

Sinan Soysal' Alıntı:
Takımımzda Zor anlarda insiyatifi Eline Alacak oyuncu olmadıgından Son hucumu Berbat kullandık, Sakat Bi dee Son hucumu kullansa ne olur, kullanmasa ne olur.. (Murat Hocam Dee'yi Kazanim Dedin ama Hem Dee'yi kaybettin , Hemde macı ) Saglık olsun Demekten Başka Söylicegim bişey Yok.. çok üzgünüm

Abicim yanlış anlama sakın ama 2 madde söleyeceğim yorumunla ilgili :

1) Ligde 15 küsür hafta geride kaldı. En çok para alan süperstar tabiri olan bir oyuncuyu daha kazanmaya çalışıyorsak zaten vay halimize..
2)Son hücumu kullanacak bir oyuncu vardır ; o da kesinlikle Robert Hite'dir.Şimdi diyebilirsin bana o zaman o niye kullanmadı son topu diye.. O da Murat hocanın boş zihniyeti bana göre.. Çember döven bir oyuncu sakatken oyuna giriyorsa hocada problem görüyorum benn..

Saygılarımla..

Kim ne derse desin,demokratik forumda kendi dusuncemi ortaya koyuyorum..MURAT OZYER beyfendi,GS kulturu icinde yetismis,durusu tavri ile cok mukemmel biridir..Ama coach olacak KAPASITE'DE ASLA VE ASLA DEGILDIR.. Bir Erman Kunter,Murat Didin asla olamaz..Bu yorumumun her zama narkasindayim..Asvele 80 sayi farkda atsak..

Bence de gitmesi gereken ilk isim Dee Brown..

Ayrıca Britton bize çok lazım olan bir adam değil sanırım..Onu gözlemledim..

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Ya arkadaşlar her basketbolcu her maçta maxmum verimle oynyamaz.Lütfen maçtaki oynayışlara göre yerden yere vurma yada göğe çıkarma yapmayalım.

kardesım heer mac boyle dee brown farkında degılmısın sayı atamıo cok korkak

Az onceki yorumumda da Belirttigim gibi Son topu (sakat)Dee'ye kullandırmasının Tek Sebebi Onu yeniden Kazanmaktı, ancak Dee Eline yüzüne bulaştırdı ... Ne olursa Olsun Burda Hocamız Duygusal deilde Mantıksal bi tercih yapıp, Hite ile Son topu kullanmalıydı Bence ..Ah Keşke !!

Yiğit Pazar' Alıntı:
Arkadaşlar lütfen.Siz yapmayın bari.Dee'den nefret ediyorum,bize gelmiş en kötü guard falan olmuyor ,yakışmıyor...Karşıyaka'ya yenilebiliriz,ama bu Karşıyaka'ya yenilmemeliydik.Yani bir yandan da sevineyim diyorum;sanki NBA'den bir takımı yendi.Sean Marshall'ın sevinci de çok abartılı.Neden bu kadar coşku anlam veremedim.Charles Gaines,smaç kaçırdı.Karşıyaka taraftarına ne oluyor.Smaç kaçtı diye gülüşmler,saçma sapan hareketler.Bir de para atıyorlar.O parayı bana atacaklardı varya o parayı atan kişiyi bulup ne yapacağımı bilirdim ben.İki de laf ederdim,yerin dibine sokardım.Ancak laftan anlayacak tipi de yoktur diye umuyorum.Dee ,bugün kötüydü evet,ama Cenk iyiydi.Bunu konuşalım.LÜTFEN.İlk gideceğim maçta Dee Brown ve Charles Gaines'e onları çok sevdiğimizi ve güvendiğimizi belirteceğim.Bugün yaşananları haketmediler.
Forumda benim gibi düşünenlerin olması mutluluk verici gerçekten..

Evet maç kaybedilebilir,Dee kötü oynamış Murat hocada hata yapmış olabilir ama nerde sizin GALATASARAY'lılığınız.Yarın birgün bu takım deplasmanda f5'i,telekomu yenerse çok mahçup olursunuz,herkes sevinirken siz pişman olursunuz..Demedi demeyin.

Bu maçta Murat Hoca ya söylenecek,sorulacak o kadar şey var ki...Obradovic takımını bugün Murat hocanın yönettiği gibi yönetse işine bile son verirler kariyerine bakmadan.O derece yani!!!

Yiğit Pazar' Alıntı:

yanındayız amma burdan tekrar söylüyorum ben dee yi burdaki 10 kişnin 9 undan daha iyi tanıyorun buna emin ol...dee le galatasaray o bizim hayal ettiğimiz başarıları rüyasında görür..yoksa destek eyvallah mersin maçında ordayız asvel de de ama bu dee ye saygı ve sevgimden değil galatasaraya saygım ve sevgimden...dee ler gider biz kalırız.ancak dee galatasaray taraftarının zihninide bi boşluk olarak kalacak

Murat Celep' Alıntı:
[quote="Mehmet Yıldırım":24mnvf4p]Ya arkadaşlar her basketbolcu her maçta maxmum verimle oynyamaz.Lütfen maçtaki oynayışlara göre yerden yere vurma yada göğe çıkarma yapmayalım.

kardesım heer mac boyle dee brown farkında degılmısın sayı atamıo cok korkak[/quote:24mnvf4p]
Arkadaşım her zaman da böyle değil De Brown.Tamam bu maçta çok kötüydü ama Çok iyi maçlarıda çok fazla.Hakkını yemeyelim.

Sinan Soysal' Alıntı:
Az onceki yorumumda da Belirttigim gibi Son topu (sakat)Dee'ye kullandırmasının Tek Sebebi Onu yeniden Kazanmaktı, ancak Dee Eline yüzüne bulaştırdı ... Ne olursa Olsun Burda Hocamız Duygusal deilde Mantıksal bi tercih yapıp, Hite ile Son topu kullanmalıydı Bence ..Ah Keşke !!

Ben de bunu vurgulamak isteyip becerememiştim.. Kusura bakma Sinan abi..

Tarifi çok zor bir mağlubiyet.Çok ağır bir yenilgi.Böyle 2 adam ile hücum eden takıma yenildik.Çok ama çok yazık.Barış da yoktu!!!!!....

Telafisi olmayan bir mağlubiyet aldık.2.Yarıdaki 3.yenilgimiz.

Ya herşeyden öte Dee Kayıp!!!!!!! Bizim beklediğimiz,istediğimiz Dee değil bu kesin.
Tamam çok güzel takımı oynatmaya,az sut atmaya(ya da yeri geldiğinde atmaya) özen gösteriyor acaba bu mu onun gizli kalmasındaki ana faktörler.Dee'ye Murat Hoca ne kadar güvendiğini son topu kullandırtarak gösterdi ama Dee olmayacak işler yapıp şaçma sapan bir atış ile mahvetti kazanma direncini.

Neyse ilk 2 bence artık çok zor,3.lük ise bundan sonra rakiplerin alacakları mağlubiyetlere bağlı.

Takımımıza sonuna kadar güveniyoruz ama bazen hiç ummadığımız dengesizlikler(Mersin de 1 periyotta atılan 2 sayı bugün 4.çeyreğin 09:02 dakikasına kadar 4 sayı,son 58 saniye 10 sayı)......

Önümüze bakalım......