TBL 20. Hafta | Pınar Karşıyaka 75 - 74 Galatasaray CC

Re: Pınar Karşıyaka - Galatasarayımız 16.2.2008 14:00 (NTV)

sampıyon olmak ıcın poınt guardın ıyı olması lazım bakın sampıonluk adaylarına bjk ıle bızım pg ler cok kotu bence umutlanmayalım sampıonluga

Murat Celep' Alıntı:
sampıyon olmak ıcın poınt guardın ıyı olması lazım bakın sampıonluk adaylarına bjk ıle bızım pg ler cok kotu bence umutlanmayalım sampıonluga

Bir takim oyun kurucusu kadar konusur diye bosuna dememisler..

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":3gf0pkwu]Takımımzda Zor anlarda insiyatifi Eline Alacak oyuncu olmadıgından Son hucumu Berbat kullandık, Sakat Bi dee Son hucumu kullansa ne olur, kullanmasa ne olur.. (Murat Hocam Dee'yi Kazanim Dedin ama Hem Dee'yi kaybettin , Hemde macı ) Saglık olsun Demekten Başka Söylicegim bişey Yok.. çok üzgünüm

Abicim yanlış anlama sakın ama 2 madde söleyeceğim yorumunla ilgili :

1) Ligde 15 küsür hafta geride kaldı. En çok para alan süperstar tabiri olan bir oyuncuyu daha kazanmaya çalışıyorsak zaten vay halimize..
2)Son hücumu kullanacak bir oyuncu vardır ; o da kesinlikle Robert Hite'dir.Şimdi diyebilirsin bana o zaman o niye kullanmadı son topu diye.. O da Murat hocanın boş zihniyeti bana göre.. Çember döven bir oyuncu sakatken oyuna giriyorsa hocada problem görüyorum benn..

Saygılarımla..[/quote:3gf0pkwu]

Kelimesi noktası virgülüne kadar katılıyorum Can Kırımlıoğlu.

Gaines için söylenebilecek söz yok ! ADAM GİBİ ADAM ! Bence bu adamı yermek yerine desteklemeliyiz. Mirsad Türkcan gibi yalandan yere atlayıp takımının çıkarını düşüneceğine adam gibi karşılık verdi ! Ayrıca hakemlerin kararı çok çok saçma ! Şimdi Gaines o parayı geri attı diye diskalifiye edildi peki parayı atana ceza yok mu ? Ona uyarı buna diskalifiye ne kadar adaletlidir sizce ? Ya ikisini de atıcaksın taraftarı da oyuncuyu da, herşey eşit olacak. Ya da ikisini de atmayacaksın oyuncuya bi teknik faul vereceksin olup bitcek. Bu ne biçim iş ben anlamadım anlam veremedim ama anladım ki sahamızdaki ksk maçlarında artık salonun 3 te birini değil tamamını doldurmamız gerekiyor ! Bu terbiyesizlere her konuda kimin daha iyi olduğunu göstermek gerek.. Sahamızdaki ilk ksk maçında Gaines'e olağanüstü bir destek verilmeli ve tribünler harika olmalı ! Bu olmazsa olmaz kanımca.

Arkadaşlar bence olan olmuş.Yaılması gereken şey;yabancıların eski formlarına kavuşması ve önümüzdeki maçlara iyi hazırlanılması.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
[quote="Murat Celep":2l1gs7qj][quote="Mehmet Yıldırım":2l1gs7qj]Ya arkadaşlar her basketbolcu her maçta maxmum verimle oynyamaz.Lütfen maçtaki oynayışlara göre yerden yere vurma yada göğe çıkarma yapmayalım.

kardesım heer mac boyle dee brown farkında degılmısın sayı atamıo cok korkak[/quote:2l1gs7qj]
Arkadaşım her zaman da böyle değil De Brown.Tamam bu maçta çok kötüydü ama Çok iyi maçlarıda çok fazla.Hakkını yemeyelim.[/quote:2l1gs7qj]

Büyük beklentiler olan bir oyuncu için ; maliyeti en yüksek olan bir oyuncu için rezalet oynuyor.. 11 sayı ortalaması var.. 2 aydır büyük düşüş içinde.. Bu kafayla giderse düzelemez.. Takımdan gitmeli deniyor ancak gitmeyeceğini düşünürsek form tutması için dua etmek en mantıklısı

Hakan Oksuz' Alıntı:
Vayyy maglubiyet çakalları çıkmış gene ortaya!

Hiç kimseye yazıklar olmasın.Ne dee ye ne yeni transferimize ne hocaya.hatalarda yapılır ki murat hocada yapmıstır..Maç kaybedilir ama oyuncunun emeğine rağmen yazıklar olsun demek, dune kadar canımız ciğermiz dediğmiz murat hocaya ve oyunculara yazıklar olsun demek,iste bu ahlaksızlıktır...

Kimse kusura bakmasın forumda bende yaşca buyuk abilerimde vardır lakin,
Forum ahalisini kınıyorum...

Bende katılıyorum yok dee gitsin hoca gitsin en iyi sezonlarımızdan birini geçiriyoruz şampiyonluklardan söz ediyoruz.Unutmayalım ki 2 sene önce küme düşmemeye oynuyoduk.Dee belki bu maç kötü oynadı ama berabere getiren sayının asistini dee yaptı hemde kendinde çok uzun oyuncunun üzerinden aldığı ribauntla ki sonrasında da sakatlandı.Bazı basketbol bilgisinden şüpe ettiklerimse darell mitchel diyo ya bu adam ne yapmışki Galatasaray da.O kadar iyiy olsa nba de oludrdu dimi.Şuan ise hiç bi iddası olmayan uleb takımlarında birinde.Yapmayalım arkadaşlar elbet böyle yenilgiler olcak.Bu maçta bile o kadar kötü oynamamıza rağmen geri gelmeyi bildik.Asmak göndermek yerine oyuncularımıza sahip çıkalım lütfen!!!!Herkesin görüşüne saygılıyız ama yapıcı eleştiriler yapalım.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
[quote="Murat Celep":2yxz92b6][quote="Mehmet Yıldırım":2yxz92b6]Ya arkadaşlar her basketbolcu her maçta maxmum verimle oynyamaz.Lütfen maçtaki oynayışlara göre yerden yere vurma yada göğe çıkarma yapmayalım.

kardesım heer mac boyle dee brown farkında degılmısın sayı atamıo cok korkak[/quote:2yxz92b6]
Arkadaşım her zaman da böyle değil De Brown.Tamam bu maçta çok kötüydü ama Çok iyi maçlarıda çok fazla.Hakkını yemeyelim.[/quote:2yxz92b6]

her zaman boyle sayı atamıo 3luk denemıo sadece asıst ve top calma baska onemlı ozlellıgı yok yanı ben deenın nasıl nbade oynadıgına sasıorum

Dee nin NBA de oynadigina ben sasirmiyorum cunku NBA'de ki takimlarin yedek oyunculari Avrupa basketbolundan iyi degil :)) O yuzden normaldir NBA'de 3. 4.guard olmak.

Ama arkadaşlr DeeBrown'dan sayı katkısı yerine daha çok yanındaki oyuncuları oyuna katması için alındı.Tabi sayıda atması lazım.Bence Dee Brown şut çalışması yapmalı.Hemde bol bol.

Bence kaybetmemizde olaylarinda etkisi oldu o ana kadar sayi atamayan marshall ve hosley olaydan sonra costu olaylar onların işine geldi.
Hakemlerede değinmek lazım o kadar yabancı madde Ayhan Şahenkte atılsa tribünler bosaltılırdı.Macın sonunda ise cok basit faul caldılar.

Maçı nasıl kaybettigimze hala inanamıyorum , 2 yabancısı ile skora ortak olan Pınar Karşıyakaya maçı verdik.

Murat hoca Dee çok kötü oynarken oynarken gitti takımın en iyi oynayanı Hite ı çıkarttı Murat hoca , oysa ki Murat Kaya yı 1 numara oynatıp Hite oyunda tutabilirdi .

Son topu içinde niye bu kadar kötü oynayan Dee yi oyuna aldık anlayamadım oysaki Hite ile kullanabilrdik son topu .

dee şimdi gitse deplasmanda asvel maçını tek başına alsa gelse bu maç sonu yazdığınız yorumların arkasında duracakmısınız bence hayır!!!dee bi maç süper yıldız öbür maç 2.lig oyuncusu yapmayın lütfen

Yahu hepsini geçtim son topta niye pres yaptık biz?Sezon başından beri yapamadığımız belli zaten.Uzun süre pres yaptığımız her maç zora giriyor.Britton mecburen o müdahaleyi yaptı yoksa Marshall bomboş gidip maçı bitirirdi.
Tabi Hite'ın kaçırdığı faul uzatmanın cebe girmesine engel oldu.Ama Hite'a denebilecek hiçbir şey yok.Son topu haketmişti bence.
Dee'nin imajı silinmeye başladı çoğu kişide.Bu tür maçların birinde iyi oynayamadı daha.Bir yerden başlaması lazım.Ama gitsin filan demenin anlamı yok,hariçten gazel okumayalım.
O serileri yediğimiz sürece deplasmanda maç filan alamayacağız,durum bu yönde.

yanındayız amma burdan tekrar söylüyorum ben dee yi burdaki 10 kişnin 9 undan daha iyi tanıyorun buna emin ol...dee le galatasaray o bizim hayal ettiğimiz başarıları rüyasında görür..yoksa destek eyvallah mersin maçında ordayız asvel de de ama bu dee ye saygı ve sevgimden değil galatasaraya saygım ve sevgimden...dee ler gider biz kalırız.ancak dee galatasaray taraftarının zihninide bi boşluk olarak kalacak[/quote]Daha iyi tanıdığınıza eminim.Zaten hepimizin Galatasaray'a sevgisi saygısı sonsuz.Ancak ben yine de bilmeyenler için Dee Brown'un istatistiklerini yazayım.Dee bu takımın herşeyi.Bugün daha da açık belli oldu bu.Daniel Harris Brown'un 19 maçlık istatistikleri;12 sayı 4.8 asist 1.3 top çalma.

Arkadaşlar sadece yenilginin sebebini Dee Brown'a atmamamız lazım.Mesela kaçan serbest atışlarda var.