TBL 20. Hafta | Pınar Karşıyaka 75 - 74 Galatasaray CC

Re: Pınar Karşıyaka - Galatasarayımız

daçka maçında neal oynadı diye biliyorum.
Galatasarayımızın bu karşılaşmayı kazanacağını düşünüyorum. Neal osun yada olmasın. Rahat bir galibiyet olacak.

30 bin DOLAR'a alıp 400 bin EURO'ya sattılar yani 600 bin DOLAR'a sattılar. Fazlasıyla karlı bir iş. Ama bu seneki hedeflerini bitirdiler gibi.

Hayır 250.000 euro konuşuluyor. Yani yaklaşık 400.000 $. Barcaya maliyetleriyle beraber transfer için harcıyacağı para 400.000 euro.

Gary neal gibi bir oyunculari yok bir adim ondelerdi simdi esitlendi durumlar.

savas49' Alıntı:
Şimdilik 15 şubat Cuma 16:00 gözüküyor maç tarih ve saati...
Ama bekleyelim görelim, TV yayını için düzenleme yapılabilir her zamanki gibi ...

Bir de Resmi Siteden bozuluyorlarmış biz maç saatini önceden verdiğimiz için fazla tepki almayalım ;)

Bu maçtan sonraki salı, yani 19 şubatta , fransa da asvel ile çok kritik bir maça çıkacağımız için, bu maç kesinlikle cuma oynanacaktır. zaten görünen de o.. saate gelince; bildiğiniz gibi ntv grubu, e2 üzerindeki spor yayınları çekip, ntvspor kanalını kurdu ki bence süper bir kanal olacak. ancak ntvspor , cuma akşamları bundesliga maçı veriyor canlı olarak, bu maçta tsi 21.30 da başlıyor. geçen haftaki casa maçı sırf bu nedenle 19 da oynandı.. eğer bu cuma da maç verilecekse bundesliga dan bu maç için en geç başlama saati 19.30 olur.. aslında maç ntv den verilecek önemli maç ama sanmıyorum.. her cuma akşamı bir sohbet programı var orada canlı yayınlanan.. kesmezler herhalde..

maça gelince.. neal gitmiş de olsa kimse karşıyaka deplasmanı için "kolay " diyemez bana göre.. rotasyon dar da olsa diyemeyiz.. genel kanıya ben de katılıyorum.. koş-koş oynarsak paramparça oluruz. tempo düşük olmalı ve sete set kalmalıyız.. ligin en az sayı yiyen takımıyız.. sete sette rakibimizi bir şekilde durdururuz sanıyorum.. gerçi maça da daha 10 gün var.. sakatları iyileştirip, tam kadro gidersek iyi..

karşıyaka da antalya bşb ile aynı puana geldi bu hafta..6. lık için kapışacaklar.. daçka yenilgisini herhalde hesap etmemişlerdir.. bizi yenip telafi etmek isteyecekler..

Arayı iyi değerldnririp Karşıyakayada çalışarak gary neal de gittiyse rahat kazanabiliriz.Hüseyin de oynarsa tutamazlar bizi

Karşıyaka'nın ölüsü bize kök söktürür taraftarıyla iyi bütünleşen bir takım sonuçta,hiç kolay bir maç olmayacak bizim için Alpella,Casa Ted,Mersin gibi deplasman maçlarında kaybettiğimiz için bu maçı kesin kazanacağımızı söylemek falcılık olur.Karşıyaka ne olursa olsun çok az bir farkla bizden önde bu maç için,ayrıca Gary Neal Daçka maçında oynadı ve ondan sonra gidecekti İspanya'ya ve Darüşşafaka takımınıda kimse küçümsemesin iyi bir kadro kurdular çıkıştılar şu an için son 4 haftadırda fena oynamıyorlar

Tamam..
Zor maç olacak kesin kazanacağımızı söylemek yanlış olur..
Ancak ortalığı velveleye vermenin hiçbir anlamı yok..
Karşıyaka'nın ölüsü bize yetermiş !! Vay vay vay.. Ne büyük bir takımmış bu yahu biz mi bilmiyoruz..
Saçma sapan laflar etmeye gerek yok arkadaşlar..Sırf laf olsun diye konuşmanın anlamı da yok..
Ligde onlardan öndeyiz..İlk yarıdaki maçı kazandık ve ULEB'te tur atlamış Avrupalı bir takımız biz..
Şimdi birkaç kişi çıkacak yine Karşıyaka bizi dağıtır diyecek ezer diyecek..
Ama herzaman olduğu gibi yanıldıkları ile kalacaklar..
Bırakın konuşsunlar..
Ama şunu da unutmasınlar ki GALATASARAY branş her ne olursa olsun daima kazanmak için oynayan bir kulüptür..
Forumlarda lafını edip yeniliriz,kaybederiz gibi tutumlar da bizim gibi taraftara yakışmaz..

Tunç Altanlar' Alıntı:
Karşıyaka'nın ölüsü bize kök söktürür taraftarıyla iyi bütünleşen bir takım sonuçta,hiç kolay bir maç olmayacak bizim için Alpella,Casa Ted,Mersin gibi deplasman maçlarında kaybettiğimiz için bu maçı kesin kazanacağımızı söylemek falcılık olur.Karşıyaka ne olursa olsun çok az bir farkla bizden önde bu maç için,ayrıca Gary Neal Daçka maçında oynadı ve ondan sonra gidecekti İspanya'ya ve Darüşşafaka takımınıda kimse küçümsemesin iyi bir kadro kurdular çıkıştılar şu an için son 4 haftadırda fena oynamıyorlar
KSK'den bahsediyoruz değilmi???
Yoksa Pana,CSK falanmı????
GEÇELİM!!!

Tugay Aktepe' Alıntı:
Tamam..
Karşıyaka'nın ölüsü bize yetermiş !! Vay vay vay.. Ne büyük bir takımmış bu yahu biz mi bilmiyoruz..
Saçma sapan laflar etmeye gerek yok arkadaşlar..Sırf laf olsun diye konuşmanın anlamı da yok..
Ligde onlardan öndeyiz..İlk yarıdaki maçı kazandık ve ULEB'te tur atlamış Avrupalı bir takımız biz..
Bırakın konuşsunlar..
Ama şunu da unutmasınlar ki GALATASARAY branş her ne olursa olsun daima kazanmak için oynayan bir kulüptür..
Forumlarda lafını edip yeniliriz,kaybederiz gibi tutumlar da bizim gibi taraftara yakışmaz..

anlama zorluğu çekiyorsun galiba kök söktürür kafa kafaya gider maç anlamında kullanulmış bir deyim,ölüsü bile bize yeter diyen yok,ezer dağıtır diyenide ben göremedim şu ana kadar kimsede laf olsun diye konuşmuyor bu forumda son zamanlarda karşı düşüncelere karşı herkes iyicene saygısız olmaya başladı olayları çarpıtma zor maç olacağını söylüyoruz küçük nüans farkları skoru belirleyecek demeye açlışıyoruz.Ayrıca kadrolar farklıda olsa ben 2004'ten beri hatırlıyorum daha önceleri hatırlayanlar varsa yazsınlar galibiyetimiz yok İzmir'de bu da bir dip not.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Tunç Altanlar":175lcoe0]Karşıyaka'nın ölüsü bize kök söktürür taraftarıyla iyi bütünleşen bir takım sonuçta,hiç kolay bir maç olmayacak bizim için Alpella,Casa Ted,Mersin gibi deplasman maçlarında kaybettiğimiz için bu maçı kesin kazanacağımızı söylemek falcılık olur.Karşıyaka ne olursa olsun çok az bir farkla bizden önde bu maç için,ayrıca Gary Neal Daçka maçında oynadı ve ondan sonra gidecekti İspanya'ya ve Darüşşafaka takımınıda kimse küçümsemesin iyi bir kadro kurdular çıkıştılar şu an için son 4 haftadırda fena oynamıyorlar
GEÇELİM!!![/quote:175lcoe0]

Yok abi sen az söyledin..

San Antonio Spurs ya da Houston Rockets'dan bahsediyorlar.. :D :D

Ozan Öztekin' Alıntı:
[quote="Mert Yigit Kazan":iupik53m][quote="Burak Barut":iupik53m]Yeni bir guard alacaklarını yazıyordu turkbasket.com sanırım onlarda 10 günlük arada o transferlerini yaparlar.Atmosfer bizi zorlayabilir.Bu sene ki deplasman performansımıza da dikkate alırsak galibiyet favori olan biz değiliz.

Nasıl biz değiliz?
Galatasaray ligde her maça çıkarken favoridir.Ancak Efes Pilsen ve Telekom gibi ligde liderlik için yarış verdiği takımlara karşı taraflar yarı yarıya şanslıdır.
Pınar Karşıyaka gibi 5-6 lara oynayan bir takıma karşı favori değilsek o zaman sene başından beri boşuna şampiyonluk hesabı yapmış oluyoruz ki öyle değil.
Galatasaray da Cenk Akyol Erdem Türetken gibi ligin üst düzey oyuncularının gelen yabancıyla beraber kadrodışı kalabileciğini konuşuyorsak bu zaten resmen bizim favori olduğumuzu gösterir.Sen ne kadar katılmasanda gerçekler bu...[/quote:iupik53m]

kardeş,hamaset yapma..izmir de hiç bi takım ksk ya karşı favori çıkamaz kolay kolay. adamlar bjk yi dümdüz ettiler.[/quote:iupik53m]

Dümdüz ettiklerinde dikkat çekerimki ligin sayı kralı ellerindeydi ;) Abuk subuk işler yapmassak bu maçı rahat alırız.Barış-Pastal-Marshall-Hosley-Asım bi transfer olmassa kesin olarak 5 bu.Bizde ise sürekli değişiyor ilk 5 kadro derinliği sayesinde.. Kaf-Kaf kenarda sadece Erhan Yetim'den destek alabilir.O da ne kadar katkı sağlar soru işareti.Valentin Pastal da kolay faul problemine girebilen bir oyuncu.Erhan en az 3 farklı mevkide görev yapmak zorunda kalacak bu yüzden. Asım Pars da genelde faul problemine giriyor.O faul problemi yaşarsa Erhan yerine girdiğine Gaines-Owens ona rahat üstünlük kurar.Kesin favori biziz bu nedenlerden dolayı bana göre. 2 eksimiz var. İlki rakibin ateşli seyircisi. İkincisi de deplasmanda alınan kötü sonuçlar. Seyirci stresi yaşamassak salondan mutlu ayrılacağız.. ( Bunların hepsini Karşıyaka'nın bizim maça transfer yapmaz teorisi kurarak söylüyorum )

Tunç Altanlar' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":zu14cp4f]Tamam..
Bırakın konuşsunlar..

anlama zorluğu çekiyorsun galiba kök söktürür kafa kafaya gider maç anlamında kullanulmış bir deyim,ölüsü bile bize yeter diyen yok,ezer dağıtır diyenide ben göremedim şu ana kadar kimsede laf olsun diye konuşmuyor bu forumda son zamanlarda karşı düşüncelere karşı herkes iyicene saygısız olmaya başladı olayları çarpıtma zor maç olacağını söylüyoruz küçük nüans farkları skoru belirleyecek demeye açlışıyoruz.Ayrıca kadrolar farklıda olsa ben 2004'ten beri hatırlıyorum daha önceleri hatırlayanlar varsa yazsınlar galibiyetimiz yok İzmir'de bu da bir dip not.[/quote:zu14cp4f]

Yalnız senin söylediğin cümle şu..
Karşıyaka'nın ÖLÜSÜ bize kök söktürür..
Demek ki dirisi bizi ne yapar.. ;)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Tunç Altanlar":1383jz6h]Karşıyaka'nın ölüsü bize kök söktürür taraftarıyla iyi bütünleşen bir takım sonuçta,hiç kolay bir maç olmayacak bizim için Alpella,Casa Ted,Mersin gibi deplasman maçlarında kaybettiğimiz için bu maçı kesin kazanacağımızı söylemek falcılık olur.Karşıyaka ne olursa olsun çok az bir farkla bizden önde bu maç için,ayrıca Gary Neal Daçka maçında oynadı ve ondan sonra gidecekti İspanya'ya ve Darüşşafaka takımınıda kimse küçümsemesin iyi bir kadro kurdular çıkıştılar şu an için son 4 haftadırda fena oynamıyorlar
GEÇELİM!!![/quote:1383jz6h]

geçelim geçelim hep geçelim ondan sonra Alpellalar üstümüzden geçsin,ayrıca o yazıda da hiç inanılmaz övgüler yok abartacağınız kadar,daha fazla polemiğe girmiyorum nasıl olsa herkes anlamak istediğini anlıyor.Maç sonu kazanırız inşallah o zaman nasıl olsa oklar bize döner alışkınız biz alışkınız böyle durumlara yeter ki galibiyet gelsin

Ozan Öztekin' Alıntı:
[quote="Tunç Altanlar":3jp9txsv]Darüşşafaka takımınııda kimse küçümsemesin iyi bir kadro kurdular çıkıştılar şu an için son 4 haftadırda fena oynamıyorlar

eee halil üner farkı :D :D :D[/quote:3jp9txsv]

valla onu söylemek için yabancıları kimin seçtiğini öğrenmemiz lazım :D :D

Eğer şampiyonluk ve büyük hedefler için oynuyorsan bu maçlarda yok rakibin ölüsü bize kök söktürür falan bunlar hikaye. Eğer asıl senin hedeflerin belli ise senin ölünün bu btakımı yenmesi lazım. BJK'yi orda dümdüz etmilerse ne olmuş. Sonra Akatlar'da BJK'ye yenildiler. Ama biz BJK'yi Akatlar'da yendik. Böyle hesap olmaz. Biz ne diyoruz oynarsak bu ligdeki her takımı yeneriz. He oynamazsak ne olur Alpella gibi kazalar olur. Ayrıca o kadronun bir bumaralı kurtarıcısı artık yok. Neal o kadroda diğer yabancılardan daha önemliydi. Topu da getiren Barış'ın yokluğunu dolduran bir oyuncuydu. Kısacası biz her maçta olduğu gibi bu maçtada favoriyiz. Eğer zaten biz kendi takımımızı favori görmezsek vay halimize...

büyük ihtimal geno carlislie gelirse o açığı biraz kapatır . 17 sayı ortalama ile oynuo . bu demek oluyoki skorer bi oyuncu bizim macta oynarsa bizi cok zorlar . inş bizim mactan önce gelmez