TBL 22. Hafta | Darüşşafaka 67 - 61 Galatasaray CC

Re: Darüşşafaka - GALATASARAY

Şu saati değiştirmesinler,lütfen !Bir kez de belirledikleri gibi kalsın.Halil hoca ile karşı karşıya geliyoruz.İlginç olacak.Rahat alırız.Beşiktaş maçı öncesi kaza yaşamaya hiç mi hiç niyetimiz yok..Mesajımı düzenliyorum,Barış.Müjde için sağol.Saat 15:00 'da olması şahsen daha iyi.Senin için üzüldüm ama.

Son haftalarda iyi oynamadığımızı düşünüyorum.Murat Özyer sürekli savunma zaaflarından bahsederek beni de çileden çıkarıyor.Hücumda organize olamadığımız gün gibi ortada...Topu karşı sahaya geçirince 20 sniye hücum süresi kalıyor bu 20 saniyenin yarısından fazlasında top Cüneyt Erden'in elinde duruyor.Ben Avrupa'da böyle hücum eden bir takım görmedim.Herkes birbirine bakıyor, Allahtan Hite gibi yerinde durmayan ve sürekli içeriye kateden bir oyuncumuz var yoksa takımın halini düşünemiyorum.Murat Özyer insan olarak çok beğeniyorum hatta insan böyle bir adamı hayatta kovamaz diye düşünüyorum ama sabrında bir sonu var.

Re: Darüşşafaka - GALATASARAY 1 Mart Cumartesi

Dacka macınıda beleşe gireriz insalla çünkü ilk macta daçkanın cocukları beleşe girmişlerdi.

Ugur Ciftci' Alıntı:
Son haftalarda iyi oynamadığımızı düşünüyorum.Murat Özyer sürekli savunma zaaflarından bahsederek beni de çileden çıkarıyor.Hücumda organize olamadığımız gün gibi ortada...Topu karşı sahaya geçirince 20 sniye hücum süresi kalıyor bu 20 saniyenin yarısından fazlasında top Cüneyt Erden'in elinde duruyor.Ben Avrupa'da böyle hücum eden bir takım görmedim.Herkes birbirine bakıyor, Allahtan Hite gibi yerinde durmayan ve sürekli içeriye kateden bir oyuncumuz var yoksa takımın halini düşünemiyorum.Murat Özyer insan olarak çok beğeniyorum hatta insan böyle bir adamı hayatta kovamaz diye düşünüyorum ama sabrında bir sonu var.

Takımdaki eksikliklerin olduğunu unutmayalım ki; NBA takımları bile bazı dönemler düşüş yaşamıştır.
Her çıkışın bir inişi vardır. Fakat biz taraftara düşen görev takımı dahada desteklemek vede onların yanında olduğumuzu hissettirmek.

Allah kısmet ederse orada olacağım.Bu maçı kazanıp morel olarak iyice toparlanmalıyız.

Arkadaşlar üst üste 3 maç evimizde oynıcaz(mersin-darüşşafaka-bjk) birinide oynadık zaten.Kendi evinde kaybetmiyen bir takımımız var bundan sonrada bir kaza olcağını sanmıyorum bu hafta sonu 2.liğe çıkarız Bjk-Efes maçı var birinden biri yenilceği için biziimde darüşşakayı yendiğimiz an 2.liğe çıkıyoz gelecek haftada yine kendi sahamızda bjk ile derbi maçımız var maçıda aldıkmı zirveye çıkarız diye düşünüyorum

umuyorum diliyorum umutluyum ki murat kaya o büyük kolej günlerine şu sıralar dönücek ve gerçekten yeni içimizden gerçek bir türk star çıkacak cenk ile olmasını beklerdim ama olmadı murat guard başlasın ve cüneyt girdiği zamanda 2 ye kaysın gerçekten murat kaya dan çok umutluyum umuyorum gerçek murat kaya sezon sonuna kadar büyük sükse yapıcak .Halil üner le olması gerçekten beni daha da etkiliyor. :p murat hoca nın bu maçla gerçek galatasaray nasıl olur birkez daha göstereceğine inanıyorumm ...

Re: Darüşşafaka - GALATASARAY 01.03 C.tesi

bakalım kombinelerimiz geçecekmi?
teknik olarak olmaması gerekiyor ama görecez

diğer konu Halil Üner bu maçı epey bir kazanmak istiyor, şimdiden ben size bu maçı kaçırmayın diyeyim
enazından kulağıma o şekilde geldi

komik bir haber..gs-daçka yok ekranda,ted kolej-beykoz maçı var..bu beykozun maçlarını niye gösterirler anlamam,tek bizim maçımız yok

Metin Ertürk' Alıntı:
komik bir haber..gs-daçka yok ekranda,ted kolej-beykoz maçı var..bu beykozun maçlarını niye gösterirler anlamam,tek bizim maçımız yok
Metin kardeş çok haklısın,ntv ye e-mail falan atalım nasıl bi yayıncılık anlayışı anlamak çok zor.
kim izler ki Ted Kolejliler - TT Net Beykoz maçını,daçka-gs maçı varken...

arkadaşlar biraz önce ntv'ye aşağıdaki gibi bir e-mail attım.eminim tepkimizi koyarsak yalnışlarından döneceklerdir.benim gibi istanbul dışından olan ve istanbulda maça gidemeyecek arkadaşlar sizde gönderin ki daçka maçını izleyebilelim..

Ted Kolejliler - TT Net Beykoz beko tbl maçı yayını haftalık programınızda cumartesi 14:00'da canlı olarak yayınlanacağını belirtmişşiniz.benim sormak istediğim cumartesi darüşşafaka-Galatasaray cafe crown maçı varken bu maçı neden yayınladığınız.Tribüne gidip izleyecek seyircisi bile olmayan Ted Kolejlilerin maçını yayınlayarak hangi seyircinin ntvspor'dan bu maçı takip etmesini bekliyorsunuz anlayamıyorum.Galatasaray gibi büyük bir camianın hemde avrupada ilerlerken,bütün seyircisinin gözlerini basketbol üzerine çevirdiği şu sıralar yaptığınızı hiç anlamıyorum.Çok büyük bir basketbol sever kitlesini bu kararınızla üzüyorsunuz.Özellikle istanbul dışındaki maçı izleyemeyecek olan GALATASARAY CAFE CROWN taraftarlarını üzüyorsunuz.Zaten naklen yayınlarınızda osman sakallıoglu ve ihsan bayülken tarafından antipatik hale geldiğiniz bu camia taraftarlarını iyice üzmektesiniz.Bu yalnışınızdan bir an önce dönmeniz temenni ediyorum.

spor@ntv.com.tr

ntv yayın akışında maçımız gözükmüyor ancak atacağımız e-maillerle fikirleri değişebilir

Artık maç ayrımı yapmadan oynamamız lazım. Çünkü bu alırız dediğimiz maçlardan ço canımız yandı. artık her maç aynı ciddiyet ve konsatrasyon ile oynamalıyız. eğer bunu yaparsak rahat kazanırız...