TBL 22. Hafta | Darüşşafaka 67 - 61 Galatasaray CC

Re: Darüşşafaka - GALATASARAY 01.03 C.tesi

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Artık maç ayrımı yapmadan oynamamız lazım. Çünkü bu alırız dediğimiz maçlardan ço canımız yandı. artık her maç aynı ciddiyet ve konsatrasyon ile oynamalıyız. eğer bunu yaparsak rahat kazanırız...
Uğurcum çok iyi söledin her maç çok önemli bbl de kolay maç yokkkk!!!!

Artık bu maça dönmemiz, konsantrasyonumuzu TBL e çevirmemiz lazım.. Halil Üner, Daçka yı canlandırdı.. Şimdi düştüğü kuyudan yukarı çekmeye çalışıyor.. Kolay maç olduğuna inanmıyorum.. Zaten bu seneki lig inanılmaz.. Hiç kimseyi kolay yenemiyoruz.. Daçka maçını lütfen 2. plana atmayalım.. Tribüne de mutlaka gidelim..

11 Marttaki Canaria maçına Daçka ve Bjk yi yenerek, lider olarak çıkabiliriz..

Mustafa Varol Aşıbol' Alıntı:
[quote="Bülent Aydın":6jzjhyj6]ntv yayın akışında maçımız gözükmüyor ancak atacağımız e-maillerle fikirleri değişebilir
Evet. Az önce ben de bir e-posta gönderdim.[/quote:6jzjhyj6]

Artık değişmez.. Daha ben ntvspor.net teki programa maç girip çıktığını görmedim.. Her hafta 2 veya 3 maç yayınlıyorlar.. bu hafta beşiktaş-efes ve ksk-fülker maçları olduğundan, onların naklen verilmesi normal..BU haftanın sürprizi casa-beykoz maçı oldu.. ama bu maçlar seçilirken biraz da mali tablo göz önünde bulunduruluyor sanıyorum.. arada bu takımların da maçı veriliyor ki naklen yayın geliri elde etsinler.. ben mesela daçka-antalya bşb maçını canlı izlemiştim.. daçka nın da böyle maçları verildi ama galatasaraya denk gelmedi bu sefer.. haftaya galatasaray-beşiktaş maçı var.. maça gelemeyecek durumda olan arkadaşlar bu haftayı pas geçecek ister istemez..

ntvspor demişken bir şey daha yazayım.. geri plana çekilmiş gibi duran murat kosova , yakında ntvspor un test yayını tamamlayıp, normal akışına geçmesi ile ercan taner ile birlikte daha çok görünecek.. haftada bir akşam basketbol, bir akşam da yalnızca nba programı yapacakmış.. bu kanalda sürenin daha uzun olmasını bekleyebiliriz.. ntv gibi sıkıntı olmayacaktır sanıyorum..

İşte beklenen haber. !

BEKO BASKETBOL LİGİ Darüşşafaka - Galatasaray Cafe Crown 16.00 CANLI ( NTVSPOR )

Maça gitme ihtimalimde var.Ama maçın canlı verilmesi güzel oldu.

Çok güzel oldu ntv yi kutlamak lazım izleyicilerin görüşlerini dikkate alıp yayınlamları.O kadar laf ettik zamanında ama bravo hiç beklemiyodum... :)

Emre Aydın' Alıntı:
İşte beklenen haber. !

BEKO BASKETBOL LİGİ Darüşşafaka - Galatasaray Cafe Crown 16.00 CANLI ( NTVSPOR )

Maça gitme ihtimalimde var.Ama maçın canlı verilmesi güzel oldu.
Azından bal damlıo :)

Murat Şimşek' Alıntı:
Çok güzel oldu ntv yi kutlamak lazım izleyicilerin görüşlerini dikkate alıp yayınlamları.O kadar laf ettik zamanında ama bravo hiç beklemiyodum... :)
Arkadaşım nie kutluyosun ntv yönetimini bu maçı vermiyorlardı.biz e-mail yağmuruna tuttuk,ben ne osman sakallıoğlunu nede ihsan bayülkeni bıraktım.hakmızı yedirmeyeli....
alayına isyan....

Bende bu senen beyenmiyorum yayınlarını ama izleyicilerin attıkları e-mail ları dikkate almaları hoşuma gitti daha önce azmı attık bizim maçı verin niye vermiyosunuz diye ama dikkate alan yoktu.sonuçta programlarında olmayan maçı yayınlıyolar.Bende osman sakallıoğluyla ihsan bayülkene bayılmıyorum.Umarım düzelir bian evvel
sertaç kütükcüler' Alıntı:
Arkadaşım nie kutluyosun ntv yönetimini bu maçı vermiyorlardı.biz e-mail yağmuruna tuttuk,ben ne osman sakallıoğlunu nede ihsan bayülkeni bıraktım.hakmızı yedirmeyeli....
alayına isyan....

Metin Ertürk' Alıntı:
komik bir haber..gs-daçka yok ekranda,ted kolej-beykoz maçı var..bu beykozun maçlarını niye gösterirler anlamam,tek bizim maçımız yok

Eee,Seneye euroleague'de TT Beykoz bizi temsil etmicek mi???? :p :p :p

Heralde 2.lige dusme oncesi Turk basketbol seyircisine kendilerini son kez gostermek pesindeler..2.ligde nasil olsa isimlerini duyan olmayacagina gore:)) Hak veriyorum onlarada :p

Emir Kalyoncu' Alıntı:
[quote="Metin Ertürk":27kwcoue]komik bir haber..gs-daçka yok ekranda,ted kolej-beykoz maçı var..bu beykozun maçlarını niye gösterirler anlamam,tek bizim maçımız yok

Eee,Seneye euroleague'de TT Beykoz bizi temsil etmicek mi???? :p :p :p

Heralde 2.lige dusme oncesi Turk basketbol seyircisine kendilerini son kez gostermek pesindeler..2.ligde nasil olsa isimlerini duyan olmayacagina gore:)) Hak veriyorum onlarada :p[/quote:27kwcoue]

Emir Kalyoncu;

Sen Rusyada İtalya 2. ligini takip ederken Beykoz lu oyuncular 1. lige çıktık diye ağlıyorlardı.. Hakkında atıp tuttuğun kulüp 1908 yılında kurulmuştur.. Ben de Beykozluyum..Beykoz un maçının verilmesiyle ilgili ben de bir şeyler yazdım.. Arada böyle maçların verildiğini söyledim.. Beykoz niye sana batıyor anlamadım.. 2. lige layık gördüğün takım Telekom a 125 sayı atan Banvit i sahadan sildi.. Bu hafta Galatasaray, Fenerbahçe ve Efes i yenmiş Alpella ya nasıl yenildiğini youtube dan izleyebilirsin.. Beykoz un ne pislik yaptığını , nerde kavga çıkardığını, kimin yoluna taş koyduğunu gördün..

Beykoz un geçen sene harikalar yaratan E. Saunders isimli oyuncusunun kaç para oynadığını biliyor musun ? Sobalı evde oturduğunu biliyor musun ? O takımın deplasmanlara ne zorluklarla gittiğini biliyor musun?

Beykoz u sevmeyebilirsin. Ama ben sana bunları yazdırmam arkadaşım.. Sonu bu forumdan ihraç da olsa yazdırmam.. Ben çok iyi bir Galatasaraylı olduğuma inanıyorum.. İçerde-deplasmanda yüzlerce maça gittim, hala da gidiyorum ve Allah ömür verdikçe de gderim.. Ama hiç kimseyi hiç bir kulübü aşağılama hakkım yok.. Madem bu kadar basketbolun içindesin, araştır biraz.. Beykoz düşmemek için savaşıyor.. Düşebilir de.. Ama onuruyla, hakemlere rağmen mücadelesine devam ediyor.. Bir tane ufak takım maçı verilince neden ayaklanıyorsunuz.. Onlar sporcu değil mi.. O basketbol değil mi.. Onların daha çok paraya ihtiyacı yok mu..

Sadece Emir kardeşim değil.. Burada bakıyorum bir sürü İstanbul lu maç verilsin diye taklalar atıyor.. İnternette ne kasıyorsunuz kendinizi.. Galatasaray Mersin maçıyla başlayarak tam 6 maç üst üste Ayhan Şahenk de oynayacak.. Kaldırın poponuzu maça gelin.. Adam İstanbul dan foruma yazıyor.. Kimse gelmiyor diye evrip veriştiriyor.. Kalk sen gel o zaman..

Sinirlendiğim için özür dilerim.. Kimseyi de kırmak istemem ama lütfen takımlara , basketbol sevgisine , basketbol aşkına saygı duyun..Beykoz kulübünün yıllardır içindeyim.. Evim salonlarına 15 dk mesafede.. Eğer hala ikna olmayan varsa, özelden mesaj atsın, ne şartlarda mücadele ettiklerini ayrıntılı açıklarım..

NOT: Takım 2. lige de düşse onları görenler, adını duyanlar olacaktır.. Siz amatör ruhtan, renk sevgisinden, spor aşkından anlayan adam görmemişsiniz.. Beğenmediğiniz Beykoz futbol maçında deplasmanlara en az 5 otobüs gidiyor.. Basket maçına da giden çıkar, merak etmeyin..