TBL 22. Hafta | Darüşşafaka 67 - 61 Galatasaray CC

Re: Darüşşafaka - GALATASARAY 01.03 C.tesi

Emre Yuksel kardesim,

Sen onca yazmissin iyi hos guzelde..Bende sunu eklemek istiyorum.Ben acikcasi basket,futbol,hokey,atletizm vs..hangi spor olursa olsun tek takima bagliyim o da Galatasaray..Digerleri kume dusmus,cikmis,kapanmis beni enterese etmiyor.Gercek taraftar tek takima bagli taraftardir..Simdi Beykozu savunuyorsun icinde oldugun icin,yarin Alpellali biri gelse deseki kardesim hem GS'liyim hem Alpellali hemde Fenerli..Bu isin icinden nasil cikicaz???

Ileride 6 takim birden tutan taraftar gormessek sasarim zaten forumlarda...

Bu arada Beykozspor'un salonunda gectigimiz seneler yasananlari ben biliyorum o yuzden fazla konusmaya gerek yok..Hakemler demissin,hakemler her takima olumlu veya olumsuz katki veriyor..Bunun Beykozla alakasi yok..

Bir GS'li olaraktan diger takimlarin durumlari zerre kadar umrumda degil,oyunculari kavga etmis,salonlarinin catisi akmis,ceza almislar vs..Ben kendi takimimi olumlu veya olumsuz elestirmekle sorumluyum.

Burada Fenere BjK'a kimi zaman laf atiyoruz vs..Benim gozumde fener,bjk,alpella neyse beykoz,dackada o dur.Saygilar

Re: Darüşşafaka - GALATASARAY 01.03 C.tesi 16.00

Emir sen Efesli değil miydin ben mi yanlış biliyorum :)

Bu forumda semtlerinin,şehirlerinin takımlarını tutan onlarca insan var..Onlar iyi Galatasaraylı değil mi?

Ben ayrıca Zonguldakspor'luyum..Ve de çok iyi bir Galatasaraylıyım..Şüphesi olan bayan-erkek voleybola,bayan-erkek-tekerlekli basketbola,futbola gelir görür, insanların takım sevgileri hakkında yorum yapma.

Sinan ÖĞÜT' Alıntı:
parası ne kadar olur biletin acaba...
10 YTL olur,bilet fiyatları.Efes maçından sonra ilk kez bir lig maçına geliyorum yarın.Bir haftadır sabırsızlıkla bekliyorum,yarını.16:00 kesinleşti.Mutlak kazanmamız lazım.ASVEL'in morali ile kazanırız diye düşünüyorum.

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Emre Yuksel kardesim,

Sen onca yazmissin iyi hos guzelde..Bende sunu eklemek istiyorum.Ben acikcasi basket,futbol,hokey,atletizm vs..hangi spor olursa olsun tek takima bagliyim o da Galatasaray..Digerleri kume dusmus,cikmis,kapanmis beni enterese etmiyor.Gercek taraftar tek takima bagli taraftardir..Simdi Beykozu savunuyorsun icinde oldugun icin,yarin Alpellali biri gelse deseki kardesim hem GS'liyim hem Alpellali hemde Fenerli..Bu isin icinden nasil cikicaz???

Bu arada Beykozspor'un salonunda gectigimiz seneler yasananlari ben biliyorum o yuzden fazla konusmaya gerek yok..Hakemler demissin,hakemler her takima olumlu veya olumsuz katki veriyor..Bunun Beykozla alakasi yok..

Bir GS'li olaraktan diger takimlarin durumlari zerre kadar umrumda degil,oyunculari kavga etmis,salonlarinin catisi akmis,ceza almislar vs..Ben kendi takimimi olumlu veya olumsuz elestirmekle sorumluyum.

Burada Fenere BjK'a kimi zaman laf atiyoruz vs..Benim gozumde fener,bjk,alpella neyse beykoz,dackada o dur.Saygilar

Seni enterese etmiyorsa çıkıp burada seneye küme düşecekler , son defa millet görsün gibi sözler söyleme kardeşim.. arka arkaya gülen kelle resimleri de koyma.. benim gibi yanlış anlayanlar çıkar.. beykoz beni ilgilendirmiyor de.. o insanların emeğine laf etme.. basketbol sevgilerine laf etme..

ikincisi beykozsporluyum demedim.. beykozluyum dedim.. burada kimin daha çok galatasaraylı olduğunu tartışmayacağız.. burada herkes galatasaraylı.. ama bunun yanında bir sürü takımın daha başarılı olmasını isteyebiliriz.. benim de sevmediğim bir sürü takım var ama çıkıp onlar seneye küme düşecek deyip sırıtan adam resmi koymuyorum.

Herkesin kendi seçimleri var.. Senin için Galatasaray dışındaki tüm takımlar aynıdır.. Kerem, Zonguldakspor u seviyormuş.. Ben Galatasaray ı seviyorumdur, sonra da Beykoz u severim.. İtalya da Sampdoria tutuyorum.. İspanya da da Real Betis.. Oldu mu ? Ama çıkıp Darüşşafaka yı son defa görelim, bu adamların maçını da kim izler demiyorum.. Mutalaka orada da çırpınan , yürekleri o takım için çarpan biri vardır.. Belki kariyeri sona erecek bir basketbolcu vardır, belki işsiz kalacak bir malzemeci.. Belki yatırımı kesmek için bekleyen bir müessese yöneticisi.. O yüzden kimseye laf söyleme, aşağılamaya hakkımız yok.. Herkesin mücadelesine, emeğine saygı göstermemiz gerekir..

Konuyu burada daha fazla tartışmak istemiyorum.. Başlığı işgal etmeyelim.. Bu konuda tartışmak istersen mesajlaşırız..

Forumu okuyan herkesten de özür dilerim.. Buradan bir şey yazılmazsa, ben de buradan cevap vermeyeceğim..

Kerem SEÇER' Alıntı:
Emir sen Efesli değil miydin ben mi yanlış biliyorum :)

Bu forumda semtlerinin,şehirlerinin takımlarını tutan onlarca insan var..Onlar iyi Galatasaraylı değil mi?

Ben ayrıca Zonguldakspor'luyum..Ve de çok iyi bir Galatasaraylıyım..Şüphesi olan bayan-erkek voleybola,bayan-erkek-tekerlekli basketbola,futbola gelir görür, insanların takım sevgileri hakkında yorum yapma.

O zaman su var,Alpellaya gonul veren birisine sayet burda desem ki Alpella kumeye vs..Kimsenin laf etmeye hakki yoktur!

Mesela BJK kume dusme hattinda olsa,uzulcegimi mi zannediyorsun?
Derim 3.lige dussunler bu kadar en kisasindan.

Niye ısrarla Alpella diyorsun anlamadım..Alpella kim ya Fener'in altyapısı yada şöyle diyelim şirket..Ben ne diyorum sen ne diyorsun..Birçok Galatasaraylı doğup büyüdükleri semtin veya şehrin takımlarını tutarlar..Beşiktaş ne alaka Alpella ne alaka..

Ayrıca ben düşsün demene falan takmadım ister üzül ister üzülme ben de üzülmem ki niye üzüleyim sempati duyduğum bir takım haricinde..Bir Galatasaraylı başka bir takıma gönül veremez lafına taktım..Benim için önce Galatasaray gelir ama Zonguldakspor'un maçlarını da takip ederim giderim de..Ben kötü Galatasaraylı mıyım şimdi hayret bişey ya..

3 senedir telekomun nerdeyse bütün maçlarına gidiyorum daha önce telekomda da oynadım zaten...ben kötü galatasaraylımı oldum şimdi...:D

maça gelirsekte öyle çok kolay geçceğini düşünmüyorum son maçlarımıza bakınca ama inşallah yanılırım..

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Emre Yuksel kardesim,

şimdi kocaelinin maçlarına gittim diye ben galatasaray'lı olamıyor muyum...işe biraz futbol zevki ya da amatör ruh bakımından bak.ayrıca beykoz'a bile gitmedim fakat şunu hatırlamanı isterim...hani şu beykoz'un kendi sahasında verilen ilk maçında bizi nasıl yendiğini ve douby'nin sakat sakat oynadığını salondaki bütün aksiliklere rezilliklere rağmen takımın yılmadığını hatırla...basketbol aşkı=galatasaray değildir ayrıca burası başka takımlara laf atma platformu hiç değildir...ayrıca eğer başka takmın maçalrına giden sahte galatasaraylı oluyorsa aramızda galatasaraylı yoktur...

arkadaslar...
yarin ntv maci veriyormu??
ve
Ntv Spor avrupada yayin yapiyormu yaa???

Ksk - fb macini spor vercekmis sayfada yaziyor ....

Ntv SPOR AVrupada yayin yapiyormu?????

Kerem SEÇER' Alıntı:
Niye ısrarla Alpella diyorsun anlamadım..Alpella kim ya Fener'in altyapısı yada şöyle diyelim şirket..Ben ne diyorum sen ne diyorsun..Birçok Galatasaraylı doğup büyüdükleri semtin veya şehrin takımlarını tutarlar..Beşiktaş ne alaka Alpella ne alaka..

Ayrıca ben düşsün demene falan takmadım ister üzül ister üzülme ben de üzülmem ki niye üzüleyim sempati duyduğum bir takım haricinde..Bir Galatasaraylı başka bir takıma gönül veremez lafına taktım..Benim için önce Galatasaray gelir ama Zonguldakspor'un maçlarını da takip ederim giderim de..Ben kötü Galatasaraylı mıyım şimdi hayret bişey ya..

Kimse kotu GS'li sin falan demiyor....Olayi idrak edememissin...

Bu forumda GS disindaki tum takimlar hakkinda isteyen istedigini soyleyebilir.KSK hakkinda bir cok kisi demiyormuydu serefsizler vs... fener hakkinda ezikler vs.. Ben beykoz,alpella,dacka,tofas icin de diyebilirim..Olay bu...Zaten buna benzer bi sey dedigim icinde (Beykoz kumeye) arkadasin biri Beykoza laf soyletmem diye yazdi vs.. Eee bende diyorum ya fenere,KSK'ya laf soyleyenler?? Ya biri ciksaydi GS-KSK maci oncesi ben izmirliyim Karsiyakaya laf soyletmem deseydi..?Neler olurdu acaba..?

Eyer bu maçı alırsak Efes veya BJK dan biri yenilecek ve biz karlı çıkacaz bu maç zirve için çok önemli!!!

mustafakaya' Alıntı:
Eyer bu maçı alırsak Efes veya BJK dan biri yenilecek ve biz karlı çıkacaz bu maç zirve için çok önemli!!!

Kesinlikle...Eger Brighton Johnsen oynamaya baslarsa daha kolay kazanmak mumkun,her gecen gun daha az hata yapan bir Murat Ozyer var basimizda,bu gelecege yonelik olumlu bir gelisme..Zaten kimse 1 gunde Avrupanin en iyi coachu olamiyor,hatalari gormek ve tekrar etmemek en onemlisi..Johnsen devreye girerse Dacka+Halil Uner'e 2.ligde sonsuz basarilar.

Emir Kalyoncu : Kimse bir takıma ya da sportif kuruma direk hakaret edemez bu forumda.

mustafakaya : eyer değil eğer be kardeşim. Kaç defa düzelticem daha.

Murat İnal' Alıntı:
Emir Kalyoncu : Kimse bir takıma ya da sportif kuruma direk hakaret edemez bu forumda.

mustafakaya : eyer değil eğer be kardeşim. Kaç defa düzelticem daha.

Kume duserler insallah demek hakarete girmiyor! Benim istegim dusmeleri seklinde ha,baska biri cikar dusmesin der,burada hakaret durumu soz konusu degil..

Asil hakaretten bahsediyorsak,Karsiyaka macindan sonra burda serefsizler gibi sozleri kullananlardir Karsiyaka hakkinda!