TBL 22. Hafta | Darüşşafaka 67 - 61 Galatasaray CC

Re: Darüşşafaka: 67 - GALATASARAY: 61

Sinan Soysal' Alıntı:
Bu yenilgi Gerçekten Kabul Edilemez Nitelikte , ancak Murat Hocanında vardır Bi bildigi ..Besiktas Macıyla Bu iç Acıdan maglubiyeti Telafi Edececegiz inş ;)
Bu Hafta Charles ve dee'nin de Katılımıyla Besiktas'ı Ayhan Şahenkte YE-NE-CE-GİZ !!!

Bu lafları senden duymak ne kadar hoş Sinan.. :)

Ben yine en az 10-15 sayı fark söylemleri bekliyordum senden.. ;)

bide bizde bir sakat çıkınca maşallah en az 1 ay oynamıyor..tedavi edilmiyor mu bunlar..dee brown 2 hafta dendi...galiba oda kendini özletecek

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":32ylmiy2]Bu yenilgi Gerçekten Kabul Edilemez Nitelikte , ancak Murat Hocanında vardır Bi bildigi ..Besiktas Macıyla Bu iç Acıdan maglubiyeti Telafi Edececegiz inş ;)
Bu Hafta Charles ve dee'nin de Katılımıyla Besiktas'ı Ayhan Şahenkte YE-NE-CE-GİZ !!!

Ben yine en az 10-15 sayı fark söylemleri bekliyordum senden.. ;)[/quote:32ylmiy2]
Tugay abi dediklerine katılıyorum Sinan abi kendin demisin

'' Hakan Öksüz ''

Bir kere darüşşafaka iyi takım olsa ligin en sonunda yer almaz doğal olarak... Bence çok mantıklı Halil Üner - Murat Özyer karşılaştırması ! Peki şöyle çok net bir sorum olacak oldukça dürüst olalım lütfen duygularla değil mantıkla cevap verelim ; Murat Özyer Daçka antrenörü Galatasaray'da Halil Üner antrenör olsaydı sonuç ne olurdu?

ben cevabımı vereyim : Halil Üner bu kadroyla maça iyi hazırlanırdı ve maçı farklı şekilde alırdı ! Halil Üner yıllarını da hatırlıyoruz yani...

Hiç kimse de savunmasın darüşşafaka takımı iyiydi yerli ve yabancıları iyiydi falan bunları geçeceksin arkadaş. İyi bile olsa bu takım senin YENİLME GİBİ BİR LÜKSÜN YOK ( eğer şampiyonluğa oynuyorsan! )

normal sezon bizim için bitmiştir..sıramız 6-8 olacak...sadece ikili averaj için 4 rakibimizle lig maçları önemli,yoksa akü maçının önemi yok..mesela Beşiktaş´ı yenersek 1-0 olacak..önemli yani

Burak Ceyhan' Alıntı:
'' Hakan Öksüz ''

Bir kere darüşşafaka iyi takım olsa ligin en sonunda yer almaz doğal olarak... Bence çok mantıklı Halil Üner - Murat Özyer karşılaştırması ! Peki şöyle çok net bir sorum olacak oldukça dürüst olalım lütfen duygularla değil mantıkla cevap verelim ; Murat Özyer Daçka antrenörü Galatasaray'da Halil Üner antrenör olsaydı sonuç ne olurdu?

ben cevabımı vereyim : Halil Üner bu kadroyla maça iyi hazırlanırdı ve maçı farklı şekilde alırdı ! Halil Üner yıllarını da hatırlıyoruz yani...

Hiç kimse de savunmasın darüşşafaka takımı iyiydi yerli ve yabancıları iyiydi falan bunları geçeceksin arkadaş. İyi bile olsa bu takım senin YENİLME GİBİ BİR LÜKSÜN YOK ( eğer şampiyonluğa oynuyorsan! )
şampiyonluk için çok fırın ekmek yememiz gerekecek..

Ali Demirci' Alıntı:
[quote="Volkan Kiziltas":2797i1ja]Şimdide Owensa mı sallamaya basladınız yuh size

Kimsenin kimseye salladığı yok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Görüyor herkes gerçekleri adam ortalarda yok 1,5 aydır hatta 2 ay Kepez deplasmanından beri kayıp birde Banvit son saniyeleri savunma ve hücum hariç ne konuşuyosun sen!!!!!!!!!

Sallamaymış adamda istek filen olur yok yok yok!!!

Hite,Gaines bunlara lafımız var mı? İstikrarlı oynuyorlar,Hücum,savunma hep aynı orantıdalar.

M.Özyer önemli bir zaferden sonra takımını bu maça hazırlayamamakla eksi bir puan aldı.Kendisini ispat açısından yara da aldı.Çünkü takımı 2.yarı freni boşalmış kamyon gibi 5 mağlubiyet ve daha BJK,FB,TT,EFES maçları oynanmamış,Oyak deplasmanı bu tablo gerçekten ürkütüyor insanı....

Play-Off ta iyi işler yapmak için yukarılarda bitirmek gerekir.Saha avantajı falan çok önemlidir.Biz bu gidişle 5.6. olacağız.Ve geçen seneden başarısız bir sezon geçirip Avrupa da üst turlarda oynadığımız ile avunup önümüzdeki yıl Avrupa da olamayacağız bu gidişle..........[/quote:2797i1ja]

ligimizde 5 yabancısından da çok iyi verim alan bir takım adı alabilir miyim?

Volkan Kiziltas' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":5jb688ze][quote="Sinan Soysal":5jb688ze]Bu yenilgi Gerçekten Kabul Edilemez Nitelikte , ancak Murat Hocanında vardır Bi bildigi ..Besiktas Macıyla Bu iç Acıdan maglubiyeti Telafi Edececegiz inş ;)

Ben yine en az 10-15 sayı fark söylemleri bekliyordum senden.. ;)[/quote:5jb688ze]
Tugay abi dediklerine katılıyorum Sinan abi kendin demisin[/quote:5jb688ze]
Durmuş Saat bile Günde 2 Kere dogruyu gösterir :p

Burak Ceyhan' Alıntı:

Burak yorumlarına her zaman için değer veririm ama Özyer ile Üner´i karşılaştırmakla hata yapmışın. Üner ile Özyer´in yer değiştirdiği varsayımıyla bir soru sorup düşünceni de yazmışın. Ben de kendi düşüncemi ileteyim o zaman. Evet bu kadronun başında Halil Üner olsaydı Daçka´yı yenebilirdi ama ne Fener´i ne Beşiktaş´ı ne de Telekom´u yenemezdi. Halil Üner yıllarını bir bütün olarak değerlendirmeli tıpkı Murat Özyer dönemini bir bütün olarak değerlendirmek gerektiği gibi. Kişilik karşılaştırmasına hiç girmiyorum çünkü böyle bir kıyaslama Murat Hoca´ya hakaret etmek demektir.

Böyle bir yenilgiden sonra eleştiri elbette olacak ama kantarın topuzunu iyi ayarlamak gerek.

ben sinan soysal'ın çoğumuz karamsarlık halindeyken akatlardan bjk yencez demişti gene aynı sözler inş gene doğru tahmindir

Bu kötü yenilgiye rağmen Beşiktaş'ı haftaya yeneceğimizden hiç bir kuşkum yoktur.Gelecek hafta forumdaki hava tamamen tersine dönecektir.Bugün inanılmaz kötü yüzdelerle şut kullandık.Yani ben bugünü anormal olarak görüyorum.Takım bir daha bu kadar kötü olmayacaktır.

forumda en kotu yabancı dıye bır bolum vardı bence gelmıs gecmıs en kotu yabancı johnnsen bu kadar olmaz hıc sutu yok sertlıgı yok devamlı blok yıyo o oyundayken 4 kısı oynuyo takım

Murat Celep' Alıntı:
su jonshene verdıklerı paranın bıraz daha fazlasını hosleye verselerdı bunlar basımıza gelmezdı

yok biz istedik önce vermemisler. sonra onlar vermek istemis biz de küsmüsüz almamisiz inadina. komedi üstüne komedi. su takimin potansiyeli ancak FB de var. BJK ye bakin. bir tane adam gibi PG yok. 2 kisi cikiyor maclari aliyor. ama suda var. Gaines anladik ki bu adamsiz pota alti bir hic. Owens pota alti filan degil. Gaines'in olmayisi takim icin bir fiyasko.

Hüseyin Öztürk' Alıntı:
forumda en kotu yabancı dıye bır bolum vardı bence gelmıs gecmıs en kotu yabancı johnnsen bu kadar olmaz hıc sutu yok sertlıgı yok devamlı blok yıyo o oyundayken 4 kısı oynuyo takım
Bırak Pau Ortez'i Fln Bu adam Nba'da Nsl oynadı, Şaşıyorum :)

nedense üst üste yenilgiler alan takımlar gelip bizi yendiler . acaba tüm takımlar hedef takım olarak bizimi görüyorlar

Johnsen de yapilan hata su. adami sezon basi almak istemisiz ama sakatlanmis. bu adam iyi oyuncu. bundan kuskunuz olmasin. ama sakatliktan kötü dönmüs. NBDL de iyi maclar cikarmamis döndükten sonra. Murat hoca da buna bakmaksizin oyuncunun potansiyeline güvenerek almis. bu adam kaliteli. normal sezonun bitimine dogru veya play offlarda cok yararli olabilir ama o zamana kadar cok vahim durumlara düsebiliriz. su takimda bir Hosley olsa tek basina alabilirdi böyle maclari. cünkü natural skorer dedigimiz adamlardan biri o. öyle bir oyuncu yok takimda. takim iyi oynadigi zaman bütün disliler iyi isliyor ve oyuncularin kalitesi ön plana cikiyor. ama isler kötü gidince Cüneyt'in üclükleri disinda hic bir seyimiz yok. gecen yilki Fitch gibi sazi eline alabilcek biri yok.

bu mağlubiyetle ilk yarıdaki onca emek büyük ölçüde heba oldu..2. bir kasımpaşa skandalı yaşadık bugün,mazeret bulunabilir belki ama daçka gibi bi takıma akarşı o yoktu bu yoktu demek komik olur. hazmı çok zor bir mağlubiyet ama şimdi gün başları dik tutup bu takıma güvenme ve destekleme günüdür. durursak düşeriz...

bu maçın spikerliğin belirttiği gibi fiziksel yorgunluğa bağlamıyorum ben.tamamen mental eksikliktir.burada koçu şuçlayamam çünkü ilk maç 38 sayı farkla bitmiş, çok güzel bir uleb maçından sonra ligin sonuncusu olan bir takımla maç yapıyorsun.tabiiki de eğer konsantrasyonunn iyi şekilde sağlayamazsan hangi takımların kimleri yendiğini çok iyi görüyoruz.sonuçta bu maç bizim silkelenmemizi sağlayacak çünkü son 4 maçtır büyük farklardan gelip(ulep cup ta dahil)takımımız bir şekilde oyuna ortak olmasını bildi ve galibiyet ya da avantajlı skorlar geldiği için bazı durumları göz ardı edilmiş olabilir.bunu maç içinde de gösterdiler 13-0 lık bir seriyle geri düştüler sonra toparlandılar öne geçtik ama bu artık öne geçtik havası düzenlerimizi alt üst etti.bu maç takıma bazı şeyleri tekrar hatırlatacaktır.ancak sakın ola ki bbu maçla bjk maçını karşılaştırmalayım arkadaşlar.bjk maçı gibi takımların vitrin maçları çok farklıdır ve yine ben kazanacağımız iddaa ediyorum.son olarak jonhsen den hala umutluyum çünkü uzun oyuncular için form biraz daha uzun sürebiliyor(geçen seneki denham brown örneği) ama burdan da diyorum ki keşke bizim maçları eurosport 2 yayınlasa da her maç vitrin maçı olduğu için cenk'te bu kadar dalgalanma olmasa...

yensende yenilsende gonlum hep seninle, seni yen diye sevmedim cimbomum 8)
yenilgide bilene destegim, sonsuzca devam edecek
formayi terleten oyuncularin, canlari sagolsun
haftaya salonu doldurup, Allahin iziniyle besiktasi, ayhan sahenkin parkelerine gomecegiz
yeterki bizler inanalim, ve destegimizi verelim
bu takimi hepberaber sampiyon yapalim ;)

Kaybettiğimiz maçların sadece biri kendi rakibimize.

Durumö açık ve net:

Büyük maçalrı oynuyoruz küçük maçlarda yatıyoruz.

Umarım lig sonunda ve playofflarda bu küçük maçları kaybettiğimize yanmayız.

Hakemler gene batırdı bu maçtada.

BAYAN TAKIMINA DA TEŞEKKÜR.

Her maç bana çayımı içme fırsatı verip maçları rahat rahat izleme fırsatı verdiği için.