TBL 22. Hafta | Darüşşafaka 67 - 61 Galatasaray CC

Re: Darüşşafaka - GALATASARAY 01.03 C.tesi 16.00

Antreman çıkışı gidişim zor olabilir ama gitmeye çalışıcam.. Sakatlık üstüne en azından moral olur banada :]

Aslanlarımız ve hocamıza güveniyorum bu maçı en az 15 sayı farkla kazanıcaz..

Emir Kalyoncu' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:
Eyer bu maçı alırsak Efes veya BJK dan biri yenilecek ve biz karlı çıkacaz bu maç zirve için çok önemli!!!

Kesinlikle...Eger Brighton Johnsen oynamaya baslarsa daha kolay kazanmak mumkun,her gecen gun daha az hata yapan bir Murat Ozyer var basimizda,bu gelecege yonelik olumlu bir gelisme..Zaten kimse 1 gunde Avrupanin en iyi coachu olamiyor,hatalari gormek ve tekrar etmemek en onemlisi..Johnsen devreye girerse Dacka+Halil Uner'e 2.ligde sonsuz basarilar.
Sana bi yönden katılıom ama bi yönden değil Johnsen la daha iyi yerlere geleceğimiz kesim ama Daçkanın düşmesi çok kötü olur Alpella nın düşmesi bence daha iyi çünkü daçka yılların takımı !!!

daçkanın düşmesi ligin kalitesini düşürür.
ayrıca daçkanın olmadığı bir lig 16da 1 daha kirli bir ligdir.

Ben de ondan bahsediyorum. Burada kimse KSK klubüne bir hakarette bulunmadı, bulunamazda. Orada olayı yapanlara söylenen şeyler var sadece. Gözümüzden kaçmadıysa.
Kimse de ezikler demez futbol dışında bu forumda.

Sen daha bu forumu anlayamamışsın. Sürekli yazmak yerine biraz forumu oku bence.

mustafakaya' Alıntı:
Emir Kalyoncu' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:
Eyer bu maçı alırsak Efes veya BJK dan biri yenilecek ve biz karlı çıkacaz bu maç zirve için çok önemli!!!

Kesinlikle...Eger Brighton Johnsen oynamaya baslarsa daha kolay kazanmak mumkun,her gecen gun daha az hata yapan bir Murat Ozyer var basimizda,bu gelecege yonelik olumlu bir gelisme..Zaten kimse 1 gunde Avrupanin en iyi coachu olamiyor,hatalari gormek ve tekrar etmemek en onemlisi..Johnsen devreye girerse Dacka+Halil Uner'e 2.ligde sonsuz basarilar.
Sana bi yönden katılıom ama bi yönden değil Johnsen la daha iyi yerlere geleceğimiz kesim ama Daçkanın düşmesi çok kötü olur Alpella nın düşmesi bence daha iyi çünkü daçka yılların takımı !!!

Dacka yillarin takimida,keske her sey gecmisteki gibi olsa..Yonetimi Dackanin GS taraftarlarina sikayet etmedi mi,koltuklara basiliyor,kiriliyor vs..Polislerle taraftarlar birbirine girmedi mi? Bu yonetimle Dackanin kume dusmesi hak bana kalirsa.Alpella demissin,bir yonden haklisin ama bir yonden degil,nedeni genc oyuncu yetistirme politikasinda Turk basketboluna katkilari ust duzeyde..Milli Takimda biz Serkan,Omer Asik,Birkan vs..gibi gencleri alkislayacagiz..Kume duserse sayet Alpella 3+2'lik sistemde ne genc oyuncu yetisir ne de Milli Takima oyuncu verebiliriz..O yuzden Alpella 10.sira 12.sira takimi olmaya devam etsin bence boyle iyi..Dusmesi gereken bir takim daha varsa Dackadan baska varsa o da Karsiyakadir..

Size çok ama çok ufak bir o kadarda önemli bir bilgi vereyim isterseniz Daçkanın düşmesini istemeyenler ;

Darüşşafaka Spor Klübü, takımımıza AYHAN SAHENK SPOR SALONUNDA istediği zaman antreman yapma izni vermiyor. Evet yanlış duymadınız VERMİYOR.

Takımımız bazı maçlardan önce Ayhan Şahenk'te antreman yapmak istemesine rağmen izin verilmiyor kendilerine.. Nedeni bilinmiyor ama hangi akla hizmetle antreman yapılmasına izin verilmiyor orası tartışılır..

Emir asıl sen beni algılayamadın sanırım..Ben takımlara bakış açına değil bir Galatasaraylı başka bir kulübü tutamaz düşüncene tepki gösterdim..Sanırım anlaşıldı..

Ayrıca şov yapmana gerek yok senin Efes taraftarı olduğunu biliyoruz ki biz de zaman zaman destekliyoruz Efes'i..

Barış Çamur' Alıntı:
Size çok ama çok ufak bir o kadarda önemli bir bilgi vereyim isterseniz Daçkanın düşmesini istemeyenler ;

Darüşşafaka Spor Klübü, takımımıza AYHAN SAHENK SPOR SALONUNDA istediği zaman antreman yapma izni vermiyor. Evet yanlış duymadınız VERMİYOR.

Takımımız bazı maçlardan önce Ayhan Şahenk'te antreman yapmak istemesine rağmen izin verilmiyor kendilerine.. Nedeni bilinmiyor ama hangi akla hizmetle antreman yapılmasına izin verilmiyor orası tartışılır..

Basketbolu cirkinlestiren,zorluk cikaranlarin dusmesinden yanayim..Alpella icin olumsuz dusunemiyorum cunku adamlar misyonlarini yerine cok iyi getiriyorlar..

Beykozspor daha dogrusu TT net Beykoz sponsorluk aldiktan sonra bile kume dusme hattindan cikamiyorsa,bunun baska nedenleri vardir?Klup baskani,menejeri cikipta federasyonu,hakemleri suclamasin..Macin oralara gelmemesi lazim TTnet sponsorlugundaki bir takimin farki acmasi lazim..Kadrosundaki yabancilar,turkler olsun eski Alpallali Caner vs..Bunlari kullanamiyorsan 1.ligde yerin olmaz..Zaten Cetin Yilmaz mahvetti ya onlari neyse..

Kerem SEÇER' Alıntı:
Emir asıl sen beni algılayamadın sanırım..Ben takımlara bakış açına değil bir Galatasaraylı başka bir kulübü tutamaz düşüncene tepki gösterdim..Sanırım anlaşıldı..

Ayrıca şov yapmana gerek yok senin Efes taraftarı olduğunu biliyoruz ki biz de zaman zaman destekliyoruz Efes'i..

Show mU? :p Ben Efes Pilsen'in Avrupadaki maclarinda Moskovada olsun vs..desteklerim cunku basketbolu cirkinlestirmeyen bir takim.Avrupada soz sahibi..Asil onemli olan benim demek istedigimi anlayamamissin..

Sen Efes forması giyiyorsan eğer bir başkası da Beykoz'u destekleyebilir..Beykoz kirletiyor mu?

Not:Konu dağıldığı için üzgünüm..

Edit:Bu arada ultrAslan da Avrupa'ya gelen bazı takımlarımızı destekliyor kendi şehirlerine geldiklerinde..Yani en fanatiklerin bile destekleri kulüpler vardır..

Alpella etik olmayan bir şekilde 1. ligde mücadele ediyor, daha birkaç ay önce Ö.Aşıkı fenere verdiler kısaca İstepne görevi görüyorlar vede biz bu takımın düşmesini istemiyoruz öylemi????
Arkadaşlar gözümüzü açalım biraz!!! Alpella gibi seyircisi olmayan vede başka bir takımın uydusu olan fason bir takımın aslında bırakın küme düşmesi hiç bu ligde mücadele etmesine bile izin verilmemeliydi ama malesef Turgay'ın durumu ortada bu yüzden Alpella kümeye düşmeyecektir onun yerine köklü bir camia olan Daçkanın düşmesi daha kabildir.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Sen Efes forması giyiyorsan eğer bir başkası da Beykoz'u destekleyebilir..Beykoz kirletiyor mu?

Not:Konu dağıldığı için üzgünüm..

Edit:Bu arada ultrAslan da Avrupa'ya gelen bazı takımlarımızı destekliyor kendi şehirlerine geldiklerinde..Yani en fanatiklerin bile destekleri kulüpler vardır..

Ne yazikki vermis oldugum mesajdan bir sey anlasilmamis...Neyse onemli degil..

Ne mesaj verdin söyle de anlayalım aynı şeyleri tekrarlayıp durma..

Efes'i desteklemek serbest ama Beykoz'u değil..Benim tek anladığım bu..

Kerem SEÇER' Alıntı:
Ne mesaj verdin söyle de anlayalım aynı şeyleri tekrarlayıp durma..

1.Herkes istedigi takima gonul verebilir.Bir kisi 12 takim birden tutsa sorun yok benim icin...
2.Arkadas Beykozlu ben Beykoz kumeye derken,bir cok seyden bahsetti okursan sevinirim.Buraya yazmak uzun surer.
3.Bende diyorum ki,bir GS taraftari istedigi takimi elestirebilir.Alpellali olsun,ITU'lu olsun mesela biri ciksa ITU kumeye deme arkadasim ben Maslakta yasiyorum ITU'nun her macina giderim ama lutfen kumeye dussun falan deme seklindeki yorumlarini dogru bulmam asla.Benim tepkim buna.
4.Yarin obur gun Karsiyaka kumeye desem,izmirde yasayan KSK'li ve GS'li bir arkadas deseki arkadasim lutfen KSK hakkinda kumeye dussunler seklinde yazi yazma dese iste bu olmaz...Bende derim burasi GS forumu rakip takim hakkinda olumlu veya olumsuz dusunmek GS taraftarlarina ait.

O arkadasin yazdigi asil sey ise Beykoz hakkinda boyle yazdirmam bu forumda seklindeki yazisidir benim hosuma gitmeyen... Yoksa 12 takim birden tutan taraftarin benim icin bir sorunu yok.Burada ortak sorun GS..Diger takimlarin aslinda tartisilmasi bile bos,zaman kaybi..Umarim bir seyler anlatabildim!

1.Herkes istedigi takima gonul verebilir.Bir kisi 12 takim birden tutsa sorun yok benim icin...

Ileride 6 takim birden tutan taraftar gormessek sasarim zaten forumlarda...

Öğlen alay edip şimdi sorun yok diyorsan hiç birşey demiyorum..

Diğer 3 maddeyi de hala bana yazıyorsun olayı anlamayan sensin asıl..Benim o konuda sana bir eleştirim yok..

Hala sen beni anlamadın diyorsan seni kendinle başbaşa bırakıyorum..

Neyse bu konu benim için kapandı..

İyi akşamlar..

Emir Kalyoncu' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":yymhyglv]Ne mesaj verdin söyle de anlayalım aynı şeyleri tekrarlayıp durma..

2.Arkadas Beykozlu ben Beykoz kumeye derken,bir cok seyden bahsetti okursan sevinirim.Buraya yazmak uzun surer.
3.Bende diyorum ki,bir GS taraftari istedigi takimi elestirebilir.Alpellali olsun,ITU'lu olsun mesela biri ciksa ITU kumeye deme arkadasim ben Maslakta yasiyorum ITU'nun her macina giderim ama lutfen kumeye dussun falan deme seklindeki yorumlarini dogru bulmam asla.Benim tepkim buna.
4.Yarin obur gun Karsiyaka kumeye desem,izmirde yasayan KSK'li ve GS'li bir arkadas deseki arkadasim lutfen KSK hakkinda kumeye dussunler seklinde yazi yazma dese iste bu olmaz...Bende derim burasi GS forumu rakip takim hakkinda olumlu veya olumsuz dusunmek GS taraftarlarina ait.

O arkadasin yazdigi asil sey ise Beykoz hakkinda boyle yazdirmam bu forumda seklindeki yazisidir benim hosuma gitmeyen... Yoksa 12 takim birden tutan taraftarin benim icin bir sorunu yok.Burada ortak sorun GS..Diger takimlarin aslinda tartisilmasi bile bos,zaman kaybi..Umarim bir seyler anlatabildim![/quote:yymhyglv]

Emircim ben sana derdimi anlatamıyorum.. Hata benim kusura bakma.. Galatasarayımızın Daçka maçı için ayrılan bu sayfayı daha fazla meşgul etmeyelim istersen.. Benim Beykoz hakkında yazdırmam dediğim o senin alaylarındı.. Yok seneye euroleague de oynayacakmış, seneye kümedeymiş, millet son bir kere görsünmüş..Yazmadın mı bunları.. Burada Beykoz u eleştirmiyorsun, alay ediyorsun.. tek derdim bu.. ama özür dilerim.. herhalde ben yanlış anlıyorum.. Beykozu eleştir, bu kadro ile daha iyi olması lazım demişsin mesela. eyvallah.. çetin yılmaz batırdı demişsin, eyvallah.. sponsora rağmen burda olmamalı demişsin, eyvallah.. da bu euroleague de oynayacak demelere falan üzüldüm.. beykoz a değil kimseye söylememeliyiz bence.. bunun nedenini de iki kere yazmıştım.. basketbol aşkına, emeğe, verilen gönüllere saygı.. elbet birisi düşecek.. beykoz da olabilir. ama dalga geçmeyeceğiz.. olay bu.. şunu da söyleyeyim. ben her izlediğim maçta, ister istemez bir tarafı tutarım.. bu da kesinlikle galatasaraylılığa leke sürmez..konu kapansın artık.. bir kez daha özür diliyorum, 12 saatir derdimi anlatamadığım için..

Alpella'nın ligte etik olmadığından bahsediyoruz fakat bu yıl lige Pertevniyal geliyor. Onlarda EFES PİLSEN'in pilot takımı..

FB Ülker - Alpella ilişkisinin aynısı Pertevniyal'da mevcut... Hatta Emre Bayev Pertevniyal A takımında oynuyorken zaman zaman Efes Pilsen kadrosunda olabiliyor. Aynı şekilde Bora Hun Paçun'da bu oyunculardan birisi..

Emir Kalyoncu' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":2x7id80n]Ne mesaj verdin söyle de anlayalım aynı şeyleri tekrarlayıp durma..

O arkadasin yazdigi asil sey ise Beykoz hakkinda boyle yazdirmam bu forumda seklindeki yazisidir benim hosuma gitmeyen... Yoksa 12 takim birden tutan taraftarin benim icin bir sorunu yok.Burada ortak sorun GS..Diger takimlarin aslinda tartisilmasi bile bos,zaman kaybi..Umarim bir seyler anlatabildim![/quote:2x7id80n]

ya kimin küme düşmesini yazma o zman buraya ...artık verecek cevabın bile kalmadı bırak isteyen istediğini tutsun isteyen beykozda salonda yatsın ne olacak ki?herkesin galatasaraylılığı kendine .herkes kendi desteğiyle ilgilensin burası sorgulama yeri ya da başkalarının düşüncelerine laf sokma yeri değil...bırak sen takımının şampiyonluğuna katkıda bulnmaya çalış da isteyen istediğini yapsın.burada bana göre kimsenin hiç bir klübe hakaret etme alay etme hakkı yoktur hele ki amamtör ruhla çalışan bir klübe hiç yoktur...