TBL 22. Hafta | Pınar Karşıyaka 87 - 83 Galatasaray CC

Re: TBL | Karşıyaka-Galatasaray

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Ali Ozen":2877vcw4]

Sonra 2. devrenın basında ısınırken Hosley Huseyıne elını uzattı,Huseyın hıc oralı olmadı ama...
[/quote:2877vcw4]

Hüseyin uzlasmacı bir yapıda aslında hosley ne yaptı kimbilir.

Tolga Kaplan' Alıntı:
[quote="Ali Ozen":3myq8h7a]

Sonra 2. devrenın basında ısınırken Hosley Huseyıne elını uzattı,Huseyın hıc oralı olmadı ama...

Hüseyin uzlasmacı bir yapıda aslında hosley ne yaptı kimbilir.[/quote:3myq8h7a]

Ben de onu düşündüm işte...

Rica ederim Kerem,gördüğümü yazdım,sanırım tv yakalayamamış,hıc olmazsa buna sevınelım.Herkes bu forumu takıp etmıyor,tv gosterseydı daha cok yorum dolayısıyla daha cok polemık olusacaktı.Zararı daha cok olurdu dıye dusunuyorum.

Tugay alıntılamıssın,ama Hosley sucluydu yanı Huseyının ustune yurudu,yanı ne bıleyım bı kafa sallamasına bakar tamam dese belkı hoca board a cızecek setı falan kaynayacak ne derdın varsa soyunma odasında hallet.Bunun ustune Ksk taraftarı hareketlendı,i love you hosley dıye tempo tuttu.Huseyın oyundan dustu 4 faul aldı falan.

Bırde Hosley ın Ksk taraftarıyla ozel bır bagı olabılır,kac attı onuda bılmıyorum ama,mac sonunda bızım trıbune gıtmedı,Karsıyaka tarftarını alkısladı.Bu cıddı bı sorun bence,benım bugunden sonra Hosley le alakalı yuksek beklentılerım yok acıkcası,tahmınım sezon sonuda yolları ayırırız zaten.

Offf.. Hosley gece gece canımı sıktı.
Sevgimizi kaybetmemesi için onun da bize karşı birşeyler yapması lazım.
Sevgi eylem gerektirir.
Ama bu takımda Hüseyin kimdir onu öğrenmeli bence Hosley...
Çok iyi bilse bunları yapacağını sanmam.

Hosley böyle yapacaksa hemen gitsin daha iyi. Gercekten ihtiyacimiz yok böyle sokak serserisi gibi tiplere. önce karakter sonra oyunculuk. Maalesef Madrid'de yaptiklarini buraya da tasiyor galiba. böyle devam ederse ancak KSK gibi takimlarda oynar zaten.

Korktuğumuz başımıza gelmez umarım...Bu olay hiçte öyle basitçe geçiştirilebilecek bir olay değil...Hüseyin değilde başka birine yapsa yine sorun teşkil eder ama yaptığı kişi Hüseyin ise bu iş biraz bilmem neye sarar...

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Korktuğumuz başımıza gelmez umarım...Bu olay hiçte öyle basitçe geçiştirilebilecek bir olay değil...Hüseyin değilde başka birine yapsa yine sorun teşkil eder ama yaptığı kişi Hüseyin ise bu iş biraz bilmem neye sarar...

Neye saracağı belli zaten...

Fatih Hısım'a katılıyorum. Bu kafayla giderse onun bugünkü hareketlerine uyabilen nadir kulüplerden Karşıyaka'da oynar ancak...

Ama inanıyorum ki herşey düzelecek.
Şampiyonluk yolunda Hüseyin Beşok gerekirse kendinden bile fedakarlık yapacak kişiliğe ve Galatasaraylılığa sahip bir abimizdir.

Hosley bence şimdiden uyarılmalı gerçi bir işe yarayacağını zannetmiyorum.. Ben Hüseyin'i çok seviyorum ve onu bu takımda hiç bir şeye değişmem. O Hosley'i uyardıysa bildiği birşey vardır mutlaka. Hüseyin'de en az bizler kadar Galatasaray'ın iyiliğini istiyor ve bunun için terinin son damlasına kadar savaşıyor..

Ne kadar meraklıyız hemen insanları göndermeye.Lincoln gitsin,Sabri gitsin,Hosley gitsin.....Bu kadar kolaymı bir kalemde insanları harcamak.

Hosley bir hata yapmışsa bu oturulur,konuşulur ve tatlıya bağlanır.Zaten sorun devam ederse gerekeni Koray Hoca yapar.Biraz daha sakin olalım ve her kaybedilen maç sonrası birilerini gönderme huyumuzdanda vazgeçelim.

Çağlar Şentürk' Alıntı:
Ne kadar meraklıyız hemen insanları göndermeye.Lincoln gitsin,Sabri gitsin,Hosley gitsin.....Bu kadar kolaymı bir kalemde insanları harcamak.

Hosley bir hata yapmışsa bu oturulur,konuşulur ve tatlıya bağlanır.Zaten sorun devam ederse gerekeni Koray Hoca yapar.Biraz daha sakin olalım ve her kaybedilen maç sonrası birilerini gönderme huyumuzdanda vazgeçelim.

Kimse burda oyuncu gönderme sevdalısı değil ve çabası içinde de değil. İyi oynayan takım düzenine uyan bir Hosleyi hangi aklı selim istemesin bir kere. Bu takımın demirbaşları varsa bunlardan biri Hüseyin Beşoktur. Fenerbahçe maçlarında ve bir çok maçda Hüseyin varını yoğunu ortaya koyarken, taraftarla birleşirken, yaşının getirdiklerine rağmen sınırsız enerjiyle takıma katkı verirken, en büyük hayalinin Galatasaray la şampiyonluk yaşamak olduğunu söylerken Hosley gidip Ksk taraftarını alkışlayıp bizim taraftarları es geçsin üstüne Hüseyine hak etmediği haraketleri yapsın biz de gönderme sevdalısı olalım, oldu canım oldu.

Arkdaşım Hosley geleli daha bir hafta oldu.Yok R.Madrid'tende zaten bu yüzden kovuldu gibi ön yargılı yaklaşımlar bize hiçbir şey kazandırmaz.Bir hata yapmışsa ilk olark uyarılır baktık olmuyor o zaman yol verirsin.Her kaybedilen maç sonrası oyuncu asmaktan vazgeçelim artık.

Adamın Ksk taraftarıyla arasında duygusal bir bağ olması gayet doğal.Önemli olan sahaya çıktığında gösterdiği performanstır.

olay ne kadar büyütülmüş yaa..bana bir takım sölyeyin ki içinde tartışma olmasın..bunlar normal..ha kaldıki herkes herkesi sevmek zorunda da değil takım içinde ama saygı göstermek zorunda..hemen karamsarlığa bağlamışız yok kenetlenme olmadan başarı olmaz yok şöyle yok böyle..solomon da hocasıyla ne tartışmalar yaşardı ama takımı şampiyon yaptı..gene maç içinde de Mirsadla sorun yaşamıştı..bu sorunlar hep olacak siz diğer takımların oyuncuları hepsi kardeş gibimi sanıyorsunuz?

önemli olan bu tip olaylardan sonra maç sonudur..maç sonuda bu olay tatlıya bağlanmışsa hiçbir problem olmaz..burda konuştuğumuza değmez..

yani burda olay ben Hüseyinciyim ona kimse birşey diyemez Hosley gitsin hemen uyarılmalı yada gönderilsin durumuna dönerse çok yanlış..ozaman Koray Hocayla tartıştı diye Cemalin ülkeden sürülmesini isteyelim Bülent Hocaya el kol hareketi yaptı diye Lincolnün afaroz edilmesini bile isteyebiliriz

izlemdiğim için soracağım tekrar hosley ile hüso arasında noldu ? ikinci olarakta cemal bu maçta forma giydi mi yoksa süresiz kadro dışı mı ??

Onur Karakuzu' Alıntı:
izlemdiğim için soracağım tekrar hosley ile hüso arasında noldu ? ikinci olarakta cemal bu maçta forma giydi mi yoksa süresiz kadro dışı mı ??
cemal kadroda yoktu bu maçtada geçen maçtada olmadığı gibi sanırım kadro dışı kaldı

Biz Hosley´i takıma dahil ederek bir risk aldık, yapılan hamlenin doğru mu yanlış mı olduğunu zaman gösterecek. Bu arada geçen sezon kaçan şampiyonluğun faturası Hosley´in getirilmemesine çıkmıştı değil mi?

Neyse umarım yaşanan olay kısa sürede tatlıya bağlanır da takım ruhu sahaya yansıtılarak hedeflerimize emin adımlarla yürürüz.

Not: Onur, bir önceki sayfadaki yazılanları okursan olay hakkında detaylı bilgi sahibi olursun, özellikle de Ali Özen arkadaşımızın yazdıklarını...

Hosley nin doğal olarak zamana ihtiyacı var . Play-Off lara kadar önümüzde uzun bir zaman var . Bu süre içinde çok rahat bir şekilde Hosley in form tutacağına inanıyorum .
Bu arada bir müjdem var . Antonio ile konuştum ; eski Antonio nun iki katı bir performansla geri döneceğini sölüyor .

Bu tür olayların yaşanması çok güzel, bu tür kapışmalar olmadan gerçek birlik sağlanamaz.

Hosley'in KSK taraftarına gitmesi çok doğal, kendini bulduğu şimdiki yerlere gelmesinde manevi olarak değeri olan bir topluluk, neyini yadırgıyorsunuz!..

Asıl sorun 1 numara da orasını ne kadar bertaraf edersek, zirveye o kadar yakınlaşırız...

Antonio maç içersinde kaldığı süre içinde Atkins den daha iyi bir guard olduğunu gösterdi bence . Yaptığı çok şık asistler vardı .

Dün benim için baya yoğun bir gün olduğundan maçı izleyemedim. Karşıyaka bizim önümüzdeki potansiyel kayıplardan biriydi. Bundaki ana neden Karşıyaka'nın kadrosu değil iç saha performansıydı. Malesef bu maçı kaybederek kredimizi azalttık. Artık bundan sonra hata lüksümüz yok...
Umarım Koray Hoca'nın söyleşide belirttiği gibi bu takım uyumu biran önce sağlanır. Bu takımın lider oyuncusu ve 1 numaralı ismi Hüseyin Beşok ile umutlar beslediğimiz Hosley arasındaki tartışma da son olur...